NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
6OUTLETAkcijosIšsimokėtinaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 150€
Prisijunk prie Stokker
searchIeškoti
1_JCB_320T_Exterior_09-02-10 9

Mini krautuvas POWERBOOM 325T, JCB 325T&JCB , C

 • Unikalus „Powerboom“ krautuvo petys ir šoninio įlipimo konstrukcija
 • 60 % geresnis matomumas, iki 46 % didesnė nei konkurentų kabina
 • Papildoma visapusiška apsauga,įskaitant ir 2 lygio nuo krintančių objektų apsaugančią sistemą (angl. FOPS)
 • Efektyvus JCB „EcoMAX“ variklis, besisukdamas 2.400 sūk./min. greičiu, pasižymi 74 AG galia
 • Medžių pjovimo galvutė ir 15.000 svarų utilizavimo gervė
 • Paprastai eksploatuojama ir pakeliama kabina sumažina prastovų skaičių
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
Klauskite pristatymo laiko
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55 kW
  • Mašinos svoris: 5608 kg
  • Važiavimo greitis: 7,7 / 12,6 km/h (Dvigubas greitis)
  • Kėlimo aukštis: 2,99 m
  • Kėlimo tūris: 4148 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Miškininkystės darbai gali būti sunkūs ir pavojingi, todėl JCB sukūrė kompaktišką vikšrinį 325T „Forestmaster“ krautuvą. Specialiai tokiems darbams sukurtas „Forestmaster“ pasižymi tokiais išmaniaisiais sprendimais, ergonomika ir saugumu, kokių galite tikėtis tik iš vikšrinių JCB krautuvų: unikalus šoninis įlipimas, didelis operatoriui užtikrinama erdvumas, geriausias visoje klasėje produktyvumas ir matomumas bei keletas kitų specialiai šiems modeliams pritaikytų funkcijų. Tai stipriai sutvirtintas vikšrinis krautuvas, kuriame, pavyzdžiui, yra įrengta privaloma nuo krintančių objektų apsauganti sistema (angl. FOPS), be to, yra patikimai apsaugotos pagrindinės dalys. Šiame krautuve yra įrengta ir daugiau įvairių naudingų funkcijų, įskaitant ir medžių pjovimo galvutė bei pažangi aušinimo sistema.
 • OctopusTracked
   • GALIA IR NAŠUMAS
   • OPERATORIAUS PATOGUMAS
   • PATIKIMA INVESTICIJA
   • SUKURTA SPECIALIAI MIŠKO DARBA
   • TVIRTUMAS IR PATVARUMAS
   • UNIKALI KONSTRUKCIJA
   • Vikšriniuose 325T „Forestmaster“ krautuvuose įrengta kintamos galios stūmoklinio siurblio hidraulikos sistema užtikrina greitesnį ciklų įvykdymą ir tolygesnį daugiafunkciškumą. Naudojant sklandų važiavimą užtikrinančią JCB „Smoothride System“ (angl. SRS) sistemą, strėlė ir apkrova gali judėti nepriklausomai nuo važiuoklės ir tokiu būdu užtikrinti dar geresnį apkrovos išlaikymą ir didesnį patogumą operatoriui. Savo ruožtu, visa tai užtikrina, kad krovimo ir važiavimo ciklai bus vykdomi dar greičiau. Atskirai įsigyjama lygiagrečiojo kėlimo sistema kėlimo ciklo metu padeda išlaikyti krovinio lygį. Ši sistema yra itin naudinga keliant prie padėklo pritvirtintus krovinius. Standartiniai mechaniniai arba atskirai įsigyjami hidrauliniai greito sukabinimo mechanizmai yra sukurti taip, kad užtikrintų privalomuosius JCB standartus; jie padeda greitai ir efektyviai pakeisti priedus. Didžiausią universalumą užtikrina dideliu srautu pasižyminti hidraulinė sistema, kurią naudodami, galėsite naudoti ir 31 skirtingą priedą. O naudodami atskirai įsigyjamą 7 krypčių daugiafunkcę vairalazdę, operatoriai galės naudoti ir daugiau hidraulinių priedų. Vertikaliojo kėlimo sistema aukščiausiame ir tolimiausiame taške užtikrina maksimalią keliamąją galią, todėl ji puikiai tiks atliekant krovimo ir gabenimo darbus.
   • Į JCB 325T „Forestmaster“ kompaktišką vikšrinį krautuvą įlipama per daugiau nei dvigubai didesnes nei konkurentų įrenginių duris. Mūsų kabina yra aukštos klasės: mūsų kabinos užtikrina 33 % didesnę nei konkurentų operatoriui suteikiamą erdvę. Joje yra įrengta visapusiškai reguliuojama mechaninė amortizacinę sistemą turinti ir optimalų patogumą užtikrinanti sėdynė (atskirai galima įsigyti šildomą pneumatinę amortizacinę sistemą turinčią sėdynę). Tuo tarpu nepriekaištinga vėdinimo sistema yra įrengta visuose kabiną turinčiuose modeliuose (vėdinama stumdant kairėje pusėje įrengtą langą). Paprasti naudoti stiprintuvą turintys valdikliai palengvina kompaktiško vikšrinio krautuvo valdymą. Dešinėje pusėje įrengtas valdymo pultas turi įrenginio diagnostikos sistemą, elektroninę sklendę ir mini krautuvo užvedimo jungiklį. Trys skirtingos parinktys užtikrina, kad operatorius galėtų pasirinkti vairalazdės valdymo jautrumą; tokiu būdu valdiklius galima greitai ir paprastai pritaikyti atitinkamiems darbams ar sąlygoms. Įvairių įrenginio parinkčių valdikliai yra ergonomiškai patogiai įrengti stogo lygyje, operatoriaus regėjimo lauke.
   • JCB „Tier 4i EcoMAX“ variklis naudoja iki 9 % mažiau degalų nei ankstesnieji „Tier 3“ varikliai, ir tokiu būdu mažina jūsų išlaidas. Be to, šis variklis didžiausią sąsūką pasiekia tada, kai yra naudojamas nedidelis sūkių skaičius, todėl užtikrina, kad transmisija ir hidraulinė sistema degalus naudos veiksmingai. Kadangi „EcoMAX“ varikliams nereikalinga brangi papildoma išmetamųjų teršalų apdorojimo sistema ar karščiui atspari tepalinė alyva, jie padeda sumažinti techninei apžiūrai skiriamas išlaidas. Be to, šį variklį galima iš naujo kartografuoti ir tokiu būdu pritaikyti jį naudoti žemos kokybės degalus, o tai reiškia, kad galėsite perparduoti krautuvą skirtingose teritorijose, bei sumažinti likučių kiekį. Atskirai įsigyjama 2 greičių transmisija užtikrins, kad jūsų kompaktiškas vikšrinis JCB 325T „Forestmaster“ krautuvas važiuos greičiau ir bus greičiau atliekami ciklai. Visus krautuvo kasdieninės techninės priežiūros reikalaujančius taškus nesunku pasiekti atidarius dideles galines techninės apžiūros dureles. Hidraulinėje sistemoje naudojami paviršiniai „O“ formos žiedų sandarikliai, be to, joje yra 38 procentais mažiau detalių nei kitų įrenginių sistemose. Visa tai padeda mažinti prastovų skaičių. Kalbant apie sudėtingesnę techninę priežiūrą, pakreipus kabinos konstrukciją, paprasta pasiekti pagrindines sudedamąsias detales. Norėdamas pasiekti kompaktiško vikšrinio krautuvo vidines dalis, kabiną pakelti gali ir vienas žmogus. Tvirta važiuoklė ir trigubus antbriaunius turintys liejamojo plieno volai užtikrina nepriekaištingą kompaktiškų vikšrinių krautuvų vikšrų naudojimą.
   • Vikšrinio 325T „Forestmaster“ krautuvo JCB „EcoMAX“ variklis, besisukdamas 2.400 sūk./min. greičiu, užtikrina 74 AG galią. Be to, atliekant miško darbus, labai svarbu, kad šiame variklyje nenaudojama papildomo išmetamųjų teršalų apdorojimo sistema, todėl tokiu būdu pašalinamas potencialus gaisro, kuris gali kilti įkaitusiam DPF filtrui liečiantis prie didelio pelų kiekio, pavojus. Visuose šiuose kompaktiškuose vikšriniuose krautuvuose yra įrengta medžių kirtimo galvutė; jai energiją tiekia didelio našumo kintamos galios stūmoklinis variklis ir varantysis savaiminio išsilyginimo diržas, užtikrinantys maksimalų produktyvumą. Naudodami 15.000 svarų utilizavimo gervę operatoriai gali tęsti pradėtus darbus be ypatingų rūpesčių. Mūsų izoliuota uždara kabina yra 33 % didesnė už įprasto vikšrinio krautuvo kabiną. Standartinė amortizacinė sėdynė yra patogi, tuo tarpu hermetiška aplinka apsaugo kabiną nuo dulkių. Siekdami dar labiau padidinti bendrą įrenginio našumą ir palengvinti sudėtingas miško darbų sąlygas, įrengėme ir labai efektyvią aušinimo sistemą. Į šią sistemą įtraukėme ir aušinimo bloko apsaugą, oro srovės kryptį keičiantį ventiliatorių ir įsiurbiamo oro valymo sistemą. Be to, šis įrenginys pasižymi 2 lygio nuo krintančių objektų apsaugančia sistema ir ant abiejų sparnų įrengtais plieniniais tinkleliais bei ant išmetamojo vamzdžio sumontuotomis apsaugomis, kairėje pusėje įrengta galine plokšte, didelį srautą užtikrinančiu plieniniu vamzdžiu, hidraulinėmis žarnomis, papildomu sukabinimo mechanizmu, vikšrų vamzdžiu ir priekiniais darbiniais žibintais.
   • Unikalia konstrukcija pasižyminti vienpusė, sutvirtinta, iš tempimui atsparaus plieno pagaminta specialias, dar didesnį tvirtumą užtikrinančias, vidines plokšteles turinti „PowerBoom“ svirtis, kurią gaminant, plieno buvo panaudota 20 % daugiau nei konkurentų dvigubų pečių konstrukcijose, mūsų kompaktiškas vikšrinis JCB 325T „Forestmaster“ krautuvas tapo dar galingesnis. Dėl išskirtinės „PowerBoom“ konstrukcijos, kuri puikiai apsaugo hidraulines žarnas nuo pažeidimų važiavimo metu. Siekdami apsaugoti degalų baką, įrengėme jį krautuvo konstrukcijos viduje; taip pat įrengėme ir lengvai pasiekiamą skysčių išleidimo angą. Norėdami užtikrinti optimalų tikslumą ir tinkamą konstrukcijos kokybę, gamindami pagrindines sudėtines detales, naudojome pažangius gamybos ir surinkimo metodus. JCB variklių technologijos yra išbandytos ir teigiamai įvertintos; „EcoMAX T4i“ ir 3B etapo varikliai buvo bandomi sudėtingiausių darbų ir sąlygų metu 110.000 valandų, naudojant juos 70 skirtingų mašinų. Didelė krautuvo peties skersinė dalis užtikrina dar didesnį tvirtumą, kuris yra itin svarbus naudojant standartinį mechaninį greito sukabinimo mechanizmą arba atskirai įsigyjamą hidraulinį elementą. Tvirtos ir patvarios JCB 325T vikšrinio krautuvo durys specialiai pagamintos taip, kad dar labiau sutvirtintų bendrą mašinos konstrukciją. Dar didesnį tvirtumą ir ilgesnį eksploatavimo laikotarpį užtikrina vienguba važiuoklė.
   • Dėl išskirtinės kairėje pusėje įrengtos JCB įlipimo sistemos jūsų kompaktiško 325T „Forestmaster“ krautuvo operatorius gali patekti į mašiną nelipdamas per didelius ir gremėzdiškus priedus ir nelįsdamas po nepritvirtinta strėle. Kompaktiško vikšrinio JCB krautuvo avarinis išlipimas yra įrengtas mašinos priekyje, todėl, priešingai nei tradicinėse dvigubą petį turinčiose mašinose, nereikia lipti per mažą galinį langą. 270° matymo lauką užtikrinantys krautuvai, lyginant su konkurentų mašinomis (kurios užtikrina tik maždaug 165° matymo lauką), pasižymi iki 60 % geresniu matomumu. Kadangi unikali vertikaliojo kėlimo modelių JCB „PowerBoom“ konstrukcija neturi galinio sukimo momento ribotuvo, užtikrinamas dar geresnis matomumas. O kad galinę mašinos dalį matyti būtų dar paprasčiau, operatoriaus akių lygyje įrengėme ir standartiškai montuojamą galinio matymo veidrodėlį. Vieną petį turinti žemai kabinama „PowerBoom“ konstrukcija užtikrina nepriekaištingą vikšrinio krautuvo kairės ir dešinės pusės matomumą. Iš dalies tokį gerą kompaktiško vikšrinio JCB krautuvo matomumą užtikrina tai, kad „EcoMAX“ varikliui nereikalingas nepatogus papildomas apdorojimas, todėl įranga yra dar kompaktiškesnė.

Panašios prekės

Mini krautuvas POWERBOOM 150T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 155, JCBMini krautuvas POWERBOOM 175, JCBMini krautuvas POWERBOOM 210T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 215, JCBMini krautuvas POWERBOOM 215T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 250, JCBMini krautuvas POWERBOOM 250T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 270, JCBMini krautuvas POWERBOOM 270T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 300, JCBMini krautuvas POWERBOOM 300T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 325T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 330, JCB
ModelisMini krautuvas POWERBOOM 150T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 155, JCBMini krautuvas POWERBOOM 175, JCBMini krautuvas POWERBOOM 210T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 215, JCBMini krautuvas POWERBOOM 215T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 250, JCBMini krautuvas POWERBOOM 250T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 270, JCBMini krautuvas POWERBOOM 270T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 300, JCBMini krautuvas POWERBOOM 300T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 325T, JCBMini krautuvas POWERBOOM 330, JCB
Prekės kodas150T&JCB155&JCB175&JCB210T&JCB215&JCB215T&JCB250&JCB250T&JCB270&JCB270T&JCB300&JCB300T&JCB325T&JCB330&JCB
Variklio galia42 kW42 kW42 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW74 kW
Mašinos svoris3691 kg2955 kg3093 kg4021 kg3290 kg4127 kg3726 kg4818 kg3937 kg4991 kg4213 kg5089 kg5608 kg4396 kg
Važiavimo greitis9,0 / 12,6 km/h (Dvigubas greitis)9,0 / 18,5 km/h (Dvigubas greitis)9,0 / 18,5 km/h (Dvigubas greitis)9,0 / 12,5 km/h (Dvigubas greitis)12,0 / 18,5 km/h (Dvigubas greitis)9,0 / 12,5 km/h (Dvigubas greitis)10,9 / 20,0 km/h (Dvigubas greitis)7,7 / 12,5 km/h (Dvigubas greitis)10,9 / 20,0 km/h (Dvigubas greitis)7,7 / 12,5 km/h (Dvigubas greitis)10,9 / 20 km/h (Dvigubas greitis)7,7 / 12,6 km/h (Dvigubas greitis)7,7 / 12,6 km/h (Dvigubas greitis)11,7 / 21,7 km/h (Dvigubas greitis)
Kėlimo aukštis2,85 m2,84 m2,84 m2,85 m2,84 m2,85 m2,90 m2,88 m2,90 m2,88 m3,02 m2,99 m2,99 m3,05 m
Kėlimo tūris1943 kg1406 kg1590 kg2403 kg1915 kg2729 kg2293 kg3502 kg2471 kg3624 kg2889 kg3913 kg4148 kg2989 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijunk prie Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Dar nePrisijunk prie StokkerPRO.
Meistrai+laimi+2019+09+popup