NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
9446

Mini ekskavatorius 86C-I, JCB

86C&JCB , C
 • Klasėje pirmaujantis patogumas
 • Nepriekaištingas matomumas
 • 100 % plieninis kėbulas
 • Nepriekaištingai praktiškas
 • Kas 500 valandų atliekami tepimo darbai
 • IIIB etapo („Tier 4F“) JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 48 kW
  • Mašinos svoris: 8600 kg
  • Išvertimo aukštis: 5395 mm
  • Maksimalus kasimo gylis: 4372 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Vikšrinius ekskavatorius JCB gamina jau daugiau nei 48 metus. Kurdami naujausius 85z ir 86c mini ekskavatorius, panaudojome visą sukauptą patirtį ir įžvalgas ir tokiu būdu užtikrinome, kad šie įrenginiai būtų patvarūs, tvirti, galėtų būti eksploatuojami ilgą laiką ir užtikrintų nepriekaištingą našumą. JCB 85z ir 86c – tai didelio našumo produktyvūs mini ekskavatoriai. Nedideliu greičiu veikiantis variklis užtikrina didžiausią galingumą ir sąsūką, prisidedančių prie ciklų efektyvumo didinimo, o daugybė pažangių konstrukcinių savybių padeda veiksmingai naudoti degalus. Esame įsitikinę, kad didžiausią produktyvumą labiausiai padeda užtikrinti patogi ir ergonomiška darbinė aplinka. Dėl šios priežasties pastebėsite, kad 86z ir 86c kabinos ir valdikliai užtikrina puikią darbo vietą net ir tada, kai dirbama ilgą laiko tarpą. Bet kuriam savininkui saugi darbo vieta vaidina patį svarbiausią vaidmenį, pagal tokį patį principą darbui naudojami įrenginiai turi pasižymėti paprastu ir greitu eksploatavimu. Tiek 85z, tiek 86c apsaugo įrenginius, operatorius ir pašalinius asmenis, be to, pasižymi dideliu praktiškumu ir sumažina prastovų skaičių. Mūsų vikšriniai ekskavatoriai yra sukurti taip, kad užtikrintų kur kas daugiau nei tik aukštą našumo lygį ir ilgą eksploatavimo laikotarpį. Tokie įrenginiai, kaip 85z ir 86c taip pat pasižymi dideliu ekonominiu veiksmingumu tiek darbo vietoje, tiek ir už jos ribų.
 • 9448
   • NEDIDELĖS EKSPLOATAVIMO IŠLAID
   • PATOGUMAS
   • PRAKTIŠKUMAS
   • PRODUKTYVUMAS
   • SAUGA
   • TVIRTA KONSTRUKCIJA
   • Apkrovas fiksuojanti hidraulinė JCB 8 tonų ekskavatorių sistema vartoja galią tik esant poreikiui ir tokiu būdu taupo degalus tada, kai to labiausiai reikia. Patentuota beveik nulį siekiantį slėgį užtikrinanti grįžtamųjų linijų sistema dar labiau pagerina degalų naudojimo efektyvumą, nes prieš pradedant dirbti siurbliui nereikia naudoti labai didelio slėgio. Dar didesnį degalų naudojimo ekonomiškumą užtikrina unikali, variklio greitį iki žemiau tuščiaeigės ribos automatiškai sumažinanti sistema, kuri aktyvuojama operatoriui pakėlus sėdynės porankį. Be to, ši sistema mažina triukšmo lygį. Siekdami dar labiau pagerinti degalų naudojimo efektyvumą, galite užprogramuoti, kad valdikliams tapus neaktyviems ir praėjus 2–30 sekundžių, įsijungtų „Auto Idle“ programa. Naudodami vieną iš dviejų kasimo režimų (maksimalų efektyvumą užtikrinantį ECO arba maksimaliu produktyvumu pasižymintį „Heavy“ režimą), galite pritaikyti savo įrenginio našumą atsižvelgdami į darbo specifiką. Šis įrenginys pasižymi tokia pačia, kaip ir pasaulyje pirmaujančio JCB 3CX krautuvo su atvirkščiu mechaniniu kaušu kaušo kaiščių geometrija, todėl nesunku keisti padargus. Kadangi kartais dirbant atsiranda rizika pažeisti įrenginį, įrengėme lakštinio stiklo langus, tokiu būdu sumažindami galimas keitimo sąnaudas.
   • Kabina yra nepaprastai erdvi, o jos plačios durys užtikrina užtikrina paprastą ir saugų įlipimą ir išlipimą. Dabar kabina yra 6 % erdvesnė nei anksčiau, joje yra pakankamai vietos, be to, joje yra įrengtas dėklas telefonui, daiktams susidėti skirtas tinkliukas ir puodelio laikiklis. Dar čia yra įrengtas radijas, 12 V telefono kroviklis, galingas šildytuvas ir langus nuo rasojimo apsauganti sistema, didelio našumo oro vėdinimo sistema ir 9 vėdinimo angos. Siekdami užtikrinti, kad dirbdamas operatorius galėtų jaustis patogiai, įrengėme visapusiškai reguliuojamą amortizacinę sėdynę. Galima įsigyti ir šildomą amortizacinę sėdynę, kurią reguliuojant, galima nustatyti norimą jos padėtį. Jungikliai yra ergonomiškai išdėstyti aiškiame informaciją teikiančiame spalvotame skystųjų kristalų ekrane, kuris gali būti naudojamas su atskirai įsigyjama reversine kamera. Standartinė elektroninė proporcinė didelio srauto linija pasižymi 10 pasirenkamų srauto rodiklių, kuriuos naudojant, galima tinkamai priderinti įvairius padargus ir užtikrinti tolygų jų darbą. Kabinoje įrengtas jungiklis užtikrina paprastą papildomo viengubo ir dvigubo veikimo srauto valdymą. Guminiai elementai atskiria hidraulinių vožtuvų bloką nuo važiuoklės ir tokiu būdu sumažina triukšmo bei vibracijos lygį. Be to, juos nesunku pasiekti atidarius šone atidaromą gaubtą. Standartiškai įrengta ergonomiška elektrohidraulinė valdymo sistema užtikrina tolygų ir tikslų buldozerio valdymą.
   • JCB mini ekskavatorius pasižymi geriausiu rinkoje SAE techninės apžiūros koeficientu, kurį iš dalies užtikrina tai, kad atliekant kasdienės patikros darbus, nereikalingi jokie specialūs įrankiai, ir 30 laipsnių kampu pakeliama pneumatinius amortizatorius turinti kabina. Dėl impregnuotų grafitinių bronzinių įvorių, visus kasimo dalies galo ir buldozerio tepimo darbus tereikia atlikti kas 500 valandų (pagal šį aspektą šis įrenginys pirmauja savo klasėje), be to, dėl šių savybių taupomas laikas ir sąnaudos. Atidarę plačiai atsidarantį plieninį gaubtą, JCB mini ekskavatoriaus degalų baką galite pripildyti stovėdami ant žemės, o išorinis dyzelino kiekio indikatorius šiuos darbus tik dar labiau palengvina. Atskirai įsigyjamas degalų pildymo siurblys turi automatinę sustabdymo funkciją, todėl sumažina degalų išsipylimo riziką ir užtikrina dar didesnį saugumą. Užsandarintas tuščiaeigis įtempimo įrenginys neleidžia kauptis medžiagoms; o buldozerio žarnas paprasta pakeisti naujomis, nes jos baigiasi ties pertvara. Nuimamas dviejų dalių grindų paklotas padeda supaprastinti valymo darbus, tuo tarpu slydimui atspariomis savybėmis pasižyminti lietą atraminį paviršių turinti plokštė užtikrina saugų įlipimą ir išlipimą bei ilgalaikę dažyto kėbulo apsaugą. 450 arba 600 mm plieniniai vikšrai turi išgręžtas guminių briaunelių varžtams pritaikytas angas. Be to, galima įsigyti ir specialiai sukurtas „Road Liner Pads (GeoGrip)“ briauneles, kurias naudojant, atsiradus pažeidimams, tereikia pakeisti tik atitinkamą dalį.
   • Naujasis 8T asortimentas pasižymi JCB dyzeliniais „Kohler“ bendros magistralės IIIB („Tier 4“) etapo naujausiais priderinamais varikliais. Be to, juose yra įrengtas ir DOC, turbininis kompresorius ir tarpinis aušintuvas. Varikliui veikiant vos 2.200 sūk./min. greičiu, užtikrinama net 48 kW siekianti galia, be to, variklis pasižymi 300 Nm siekiančia sąsūka. Šis variklis naudojamas be dyzelino kietųjų dalelių filtro (angl. DPF), todėl mažinamas techninės apžiūros poreikis bei prastovų skaičius ir pagerinamas degalų naudojimo efektyvumas. Dėl savo traukos galios ir 5 km/val. siekiančio važiavimo greičio šie buldozeriai pirmauja savo klasėje ir tokiu būdu užtikrina didelį našumą bei didelį važiavimo greitį. Kad galėtumėte mėgautis dar didesniu produktyvumu, mūsų automatiškai žemesnę pavarą įjungiantys varikliai automatiškai prisitaiko prie žemės paviršiaus ir tokiu būdu padidina produktyvumą bei sumažina operatoriaus nuovargį. ZTS ar CTS? Abu modeliai užtikrina aukštą produktyvumo lygį, nes CTS pasižymi dideliu stabilumu ir keliamąja galia bei didesniu kasimo dalies galu, tuo tarpu naudojant ZTS, operatoriui nereikia rūpintis tuo, kas vyksta aplink, todėl jis visą dėmesį gali skirti darbui ir tokiu būdu jį atlikti greičiau, ypač tada, kai dirbama siaurose vietose. JCB siūlo pagal kliento poreikius parenkamą modelį. Aukščiausios kokybės uždaro centro siurblys ir vožtuvas pasižymi dar geresniu srauto paskirstymu ir tokiu būdu užtikrina tolygų, tikslų ir subalansuotą daugiafunkcį darbą. Universalumas yra neatskiriama įrenginio dalis: dvigubos papildomos linijos gali būti naudojamos tiek aukštam, tiek žemam įvairiems padargams tiekiamam hidrauliniam slėgiui. Naujojo buldozerio profilis ir atitinkamas prietaiso kampas užtikrina aukštą našumo lygį ir neleidžia kauptis dirvos likučiams, todėl įrenginį paprasta valyti, o nusmailinti kėlimo taškai įrengti už menčių kraštų, todėl užtikrinama nepriekaištinga jų apsauga. Be to, galima naudoti ir pasirenkamą buldozerio mentims pritaikomą kopijavimo funkciją, kuri užtikrina paprastesnį lygiavimą su žemės paviršiumi ir efektyvią darbo vietos priežiūrą. O pakreiptos buldozerio mentės padeda pagreitinti atbulinį griovių pildymą.
   • Atskirai įsigyjamos priekinio lango apsaugos užtikrina ramų operatorių darbą, o dirbant pavojingus darbus, strėlės ir atskirai įsigyjamos kabinos darbinių žibintų apsaugos apsaugo pažeidžiamus elementus. Platus vikšrų rėmas ir žemas svorio centras užtikrina geriausią klasėje abiejų įrenginių stabilumą. Kad jūsų įrenginio hidraulinė sistema būtų naudojama tik tada, kai tai daryti yra saugu, naudodamas unikalią JCB 2GO sistemą, operatorius turi patvirtinti, kad yra pasiruošęs dirbti. Dėl 70:30 priekinio stiklo pertvaros JCB 86c ir 85z pasižymi nepriekaištingu priekiniu matomumu. Be to, aiškiai matomi priekiniai dešinėje pusėje įrengti vikšrai, todėl užtikrinamas paprastas ir saugus griovių kasimas bei manevravimas. Lyginant su ankstesniai įrenginiais, šie ekskavatoriai užtikrina 11 % geresnį matomumą. Dėl nulinę galinės dalies amplitudę užtikrinančios konstrukcijos dirbant siaurose vietose 85z sumažina smūgių riziką. Siekdami užtikrinti saugesnį kėlimą, galite įsigyti strėlės, buldozerio ir kaušo žarnų trūkimo patikros vožtuvus.
   • Visapusiškai roboto suvirinta strėlė ir keturių menčių kaušo konstrukcija pagaminta iš didelį atsparumą tempimui turinčio plieno, o vidinės skiriamosios pertvaros užtikrina dar didesnį konstrukcijos tvirtumą, kuris savo ruožtu užtikrina ilgalaikį patvarumą. Mini ekskavatorių kėbulas išimtinai pagamintas iš štampuoto plieno ir neturi jokių plastikinių elementų, todėl yra tvirtas ir jį paprasta remontuoti. Šie naujausi 8 tonų klasei priklausantys įrenginiai turi tvirtą pusstiebį, kurio patvarios keičiamos ašys optimizuoja eksploatavimo laikotarpį. Be to, jame yra saugiai išvedžiotos visos ekskavatoriaus žarnos. Mes naudojame tik patikrintų ir išbandytų, aukščiausią kokybę užtikrinančių, gamintojų gaminius, pavyzdžiui, JCB dyzelinius „Kohler“, variklius, „Nachi“ ir „Bosch–Rexroth“ hidraulines detales ir „Bridgestone“ vikšrus. Aukštos kokybės 450 mm guminiai vikšrai ir blokavimo jungtys tinkamai veikia net ir dirbant pačius sudėtingiausius darbus. Tvirtos strėlės cilindro apsaugos užtikrina nepriekaištingą apsaugą, be to, galima įsigyti ir sudėtingesniems darbams pritaikytas atskirai įsigyjamas kaušo ir sėmimo cilindro apsaugas.

Panašios prekės

Mini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
ModelisMini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
Prekės kodas8008&JCB15C&JCB16C&JCB18Z&JCB19C&JCB8026&JCB8025&JCB65R&JCB51R&JCB55Z&JCB57C&JCB48Z&JCB67C&JCB85Z&JCB100C&JCB
Variklio galia9,0 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW18,4 kW20,9 kW35,7 kW36 kW36 kW36 kW36 kW41 kW48 kW55,0 kW
Mašinos svoris950 kg1589 kg1674 kg1674 kg1835 kg2867 kg2806 kg6601 kg5112 kg5366 kg5483 kg4792 kg6760 kg8300 kg9733 kg
Išvertimo aukštis1980 mm2598 mm2598 mm2598 mm2598 mm3220 mm3158 mm4216 mm4088 mm4274 mm4456 mm4001 mm4281 mm4946 mm5490 mm
Maksimalus kasimo gylis1690 mm2426 mm2426 mm2426 mm2426 mm3050 mm2832 mm4011 mm3652 mm3843 mm4077 mm3532 mm4070 mm3625 mm4555 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.