NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
17113

Mini ekskavatorius 67C, JCB

67C&JCB , C
 • Klasėje pirmaujantis patogumas
 • Nepriekaištingas matomumas
 • 100 % plieninis kėbulas
 • Nepriekaištingai praktiškas
 • Kas 500 valandų atliekami tepimo darbai
 • IIIB etapo („Tier 4F“) JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 41 kW
  • Mašinos svoris: 6760 kg
  • Išvertimo aukštis: 4281 mm
  • Maksimalus kasimo gylis: 4070 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Sukurti panaudojus 50 metų kaupiamą patirtį, naujosios JCB kartos mini 65R ir 67C ekskavatoriai yra patys tvirčiausi, didžiausią našumą užtikrinantys 6 tonų klasei priklausantys mini ekskavatoriai. Jie buvo kruopščiai konstruojami atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius ir dėl šios priežasties šie ekskavatoriai pasižymi dideliu našumu, universalumu ir produktyvumu. Be to, šie JCB ekskavatoriai pasižymi ir nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis, nepriekaištinga ergonomika, aukštą saugumo lygį užtikrinančiomis savybėmis, be to, paprasta atlikti jų techninę apžiūrą. Tad jei ieškote 6 tonų klasei priklausančio ekskavatoriaus, pastebėsite, kad ši naujoji karta pati sudaro savo 6-tonų ekskavatorių klasę.
 • 17116
   • GAUKITE DAUGIAU, NEI GALITE TI
   • JŪSŲ PASLAUGOMS
   • KOKYBIŠKAI NAUDOJAMAS LAIKAS
   • NEPRIEKAIŠTINGAI PATOGUS
   • NEPRIEKAIŠTINGAS NAŠUMAS
   • SAUGUS PASIRINKIMAS
   • Kadangi 67C mini ekskavatorių JCB dyzelinių „Kohler“ varikliai užtikrina labai švarų degimo procesą, nereikia naudoti dyzelino kietųjų dalelių filtro (angl. DPF), kuris savo ruožtu mažina techninės apžiūros poreikį bei prastovų skaičių ir pagerina degalų naudojimo efektyvumą. O įrengę „Below Idle“ funkciją, pasirūpinome, kad pakėlus operatoriaus porankį, dar labiau sumažėtų variklio sūkių skaičius. Tuo pačiu gerėja degalų naudojimo ekonomiškumas ir mažėja triukšmo lygis. Galite užprogramuoti, kad 67C valdikliams tapus neaktyviems ir praėjus 2–30 sekundžių, įsijungtų „Auto Idle“ programa. Šie 6 tonų JCB ekskavatoriai gali didžiuotis savo apkrovas fiksuojančia hidrauline sistema, kuri galią naudoja tik esant poreikiui, todėl jūs galite taupyti degalus būtent tada, kai labiausiai to reikia. Pritaikykite našumą atsižvelgdami į darbų specifiką pasirinkdami vieną iš dviejų 67C mini ekskavatorių kasimo režimų: ECO, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą arba HEAVY, kai reikia maksimalaus produktyvumo. Mes užpatentavome savo beveik nulį siekiančio slėgio grįžtamųjų linijų sistemą, kurios nerasite niekur kitur. Trumpai tariant, ji užtikrina dar didesnį degalų efektyvumą, nes prieš pradedant dirbti hidrauliniam siurbliui nereikia naudoti labai didelio slėgio. Kruopščiai suderinę strėlę su kaušu, užtikrinome optimalią šių JCB ekskavatorių kasimo dalies galo geometriją. Dėl šios savybės net ir siaurose vietose įrenginį eksploatuoti bus visai paprasta.
   • Panaudodami impregnuotas grafitines bronzines įvores, užtikrinome, kad tiek 6 tonų JCB ekskavatorių buldozerio, tiek kasimo dalies galo tepimo taškus tereiktų sutepti tik kas 500 valandų (pagal šį aspektą šis įrenginys pirmauja savo klasėje), be to, dėl šių savybių taupomas laikas ir sąnaudos. Kadangi įrenginyje yra įmontuotas plačiai atsidarantis plieninis gaubtas ir išorinis dyzelino kiekio indikatorius, JCB 67C degalų baką paprasta pripildyti stovint ant žemės. Norėdami sumažinti išsipylimo riziką ir padidinti saugumą, įsigykite automatinę sustabdymo funkciją turintį JCB degalų pildymo siurblį. JCB 67C mini ekskavatorius gali didžiuotis geriausiu rinkoje SAE techninės apžiūros koeficientu, kurį užtikrina tokios pažangios savybės, kaip apžiūrą palengvinanti 30 laipsnių kampu pakeliama kabina (ir tam nereikia jokių specialių įrankių). Kad būtų lengviau identifikuoti šių JCB ekskavatorių hidraulines žarnas, jos turi specialius spalvinius kodus. Buldozerio žarnas paprasta pakeisti naujomis, nes jos baigiasi ties pertvara. Labai paprasta valyti tiek 67C mini ekskavatoriaus vidų, tiek išorę, nes užsandarintas tuščiaeigis įtempimo įrenginys ir atvirą rėmą turinčios važiuoklės bei nuožulni vikšrų konstrukcija neleidžia kauptis medžiagoms, be to, labai paprasta nuimti iš dviejų dalių sudarytą grindų patiesalą. Didelis apžiūrai skirtas gaubtas užtikrina paprastą prieigą prie tokių pagrindinių elementų, kaip sukamoji jungtis, pasukimo guoliai, nuimami šoniniai apsauginiai dangčiai ir užpildymo plokštė. Ekskavatoriaus pakėlimo veiksmus palengvina už menčių kraštų įrengti nusmailinti buldozerio pakėlimo taškai.
   • Siekdami sukurti nepriekaištingą ir tvirtą ekskavatoriaus konstrukciją, panaudojome supaprastintą „H“ formos rėmą ir atlikome baigtinių elementų analizę. Ši važiuoklė užtikrina JCB 67C patvarumą ir pasitikėjimą keliantį stabilumą. Sukurta panaudojant keturias plokštes mūsų nepriekaištinga ir tinkama kaušo konstrukcija įrenginį padaro dar tvirtesnį. Suvirinta strėlė ir kaušas yra pagaminti iš dideliu atsparumu tempimui pasižyminčio plieno. Vidinės plokštelės užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį. Maksimali ekskavatoriaus peties apsauga užtikrinama net ir sudėtingų darbų metu, nes vidutinio dydžio JCB 67C ekskavatoriuose yra įrengtos tvirtos strėlės cilindro apsaugos. Be to, atskirai galima įsigyti ir kaušo bei sėmimo cilindro apsaugas. Mūsų tvirtas pusstiebis ir patvarios keičiamos ašys sukurti taip, kad užtikrintų ilgą eksploatavimo laikotarpį. Šias ypatybes panaudojome ir saugiai išvedžiodami visas ekskavatoriaus žarnas. Hidrauliniai sandarikliai yra paties naujausio „O“ formos žiedinių priekinių sandariklių (angl. ORFS) tipo ir padeda sumažinti pratekėjimų riziką. Dar didesnę 67C mini ekskavatoriaus vertę užtikrina tik tokios aukščiausios kokybės elementai, kaip JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai, „Nachi“ ir „Bosch–Rexroth“ hidraulika bei „Bridgestone“ vikšrai. Aukštos kokybės guminiai vikšrai ir blokavimo jungtys užtikrina, kad šie JCB mini ekskavatoriai gali būti naudojami bet kokiems darbams. Atskirai įsigyjami 400 arba 600 mm plieniniai vikšrai turi išgręžtas guminėms briaunelėms pritaikytas angas, be to, galite įsigyti ir specialiai sukurtas „Bridgestone GeoGrip Road Liner Pads“ briauneles.
   • JCB 6 tonų ekskavatoriaus kabina dabar yra dar erdvesnė, todėl joje yra daugiau vietos, be to, joje yra įrengtas dėklas telefonui, daiktams susidėti skirtas tinkliukas ir puodelio laikiklis. Į kabiną paprasta ir saugu įlipti atidarius plačias duris. 67C mini ekskavatoriuje yra įrengtas radijas, 12 V telefono kroviklis, galingas šildytuvas ir langus nuo rasojimo apsauganti sistema, didelio našumo oro vėdinimo sistema ir 9 vėdinimo angos. Guminiai vidutinio dydžio ekskavatoriuose įrengti elementai išdėstyti taip, kad atskirtų hidraulinių vožtuvų bloką nuo važiuoklės. Tokiu būdu sumažinamas kabinoje girdimo triukšmo ir vibracijos lygis, o patį vožtuvų bloką patogu pasiekti atidarius šone atidaromą dangtį. Naudodami patogų, kabinoje įrengtą jungiklį, galite greitai pakeisti vienpusį papildomą srautą dvipusiu srautu, ir atvirkščiai. Norėdami užtikrinti tolygų įvairių padargų darbą, priderinkite juos keisdami 10 skirtingų elektroninių proporcinių didelio slėgio linijų rodiklių. Visapusiškai reguliuojama amortizacinė sėdynė užtikrina aukštą operatorių patogumo lygį; tuo tarpu įsigijus šildomą amortizacinę sėdynę ir nustačius jos padėtį, galima užtikrinti aukščiausią ergonomiškumo lygį. Intuityvūs ekskavatoriaus jungikliai yra išdėstyti informaciją teikiančiame spalvotame skystųjų kristalų ekrane, kuris gali būti naudojamas su atskirai įsigyjama reversine kamera. Naudodami standartiškai įrengtus elektrohidraulinius buldozerio valdiklius, operatoriai gali mėgautis tolygiu ir tiksliu darbu. Siekdami sumažinti triukšmo ir vibracijos lygį bei užtikrinti pačią tolygiausią važiavimo kokybę, pasirūpinome, kad trumpažingsniai JCB 67C vikšrai naudotų visus krumpliaračio dantis.
   • JCB 67C ekskavatoriuje yra įrengtas šiems naujausiems 6 tonų įrenginiams galią tiekiantys JCB dyzelinis „Kohler“ bendros magistralės, IIIB etapo („Tier 4“) naujausi priderinami varikliai. Panaudodami DOC, turbininį kompresorių ir tarpinį aušintuvą, sugebėjome vos 2.200 sūk./min. greičiu dirbančio variklio galią padidinti iki 38,4 kW, be to, variklis pasižymi 300 Nm siekiančia sąsūka. Dėl savo JCB 67C traukos galios ir 5 km/val. siekiančio važiavimo greičio šie buldozeriai pirmauja savo klasėje ir tokiu būdu užtikrina didelį našumą bei didelį važiavimo greitį. Mūsų automatiškai žemesnę pavarą įjungiantys varikliai automatiškai prisitaiko prie žemės paviršiaus pokyčių ir tokiu būdu padeda padidinti įrenginio produktyvumą bei sumažinti operatoriaus nuovargį. Pildant sunkvežimį, 188° laipsnių kampu pasisukantis JCB 67C mini ekskavatoriaus kaušas užtikrina nepriekaištingą iškastų medžiagų laikymo kokybę. O siekdami užtikrinti dar didesnį universalumą, galite pasirinkti skirtingą kaušo ilgį, kuris siekia 1,65–2,0 m. Šiuose įrenginiuose gali būti naudojami 2 rūšių kaušai: abiems modeliams tinkantis 1,65 m arba 1,9 m 65R ir 2 m 67C kaušas, užtikrinantys dar didesnį našumą ir universalumą. JCB mini ekskavatoriaus 2 dalių strėlė užtikrina aukštą norimo siekio, kasimo našumo ir išvertimo kokybę. Kad galėtumėte naudoti daugybę įrenginio universalumą padidinančių padargų, 67C ekskavatoriuje įrengėme dvigubas papildomas tiek aukštam, tiek žemam hidrauliniam srautui pritaikytas linijas. Šios linijos proporcingai valdomos naudojant elektronines priemones, o kad galėtumėte užtikrinti optimalų priedų valdymą, jas galima įvairiai reguliuoti. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą pusiausvyrą tarp didelio našumo ir lengvai pasiekiamos tinkamos iškasamų medžiagų laikymo kokybės, nuodugniai išnagrinėjome savo mini ekskavatorių profilį ir pasisukimo kampą. Siekdami apsaugoti nusmailintus kėlimo taškus, įrengėme juos už menčių kraštų.
   • JCB 67C mini ekskavatoriaus kabinos visiškai atitinka ROPS ir TOPS sistemoms keliamus reikalavimus. Pavojingų darbų metu atskirai įsigyjamos strėlės ir kabinos darbinių žibintų apsaugos apsaugo prietaisus nuo pažeidimų; tą pačią funkciją atlieka ir papildomi strėlės, buldozerio ir kaušo žarnų trūkimo patikros vožtuvai (angl. HBCV). Naudojant apsauginį JCB svirties užraktą, galima užblokuoti visas šių JCB ekskavatorių hidraulines funkcijas ir tokiu būdu apsaugoti įrenginį nuo atsitiktinio jų aktyvavimo. Unikali JCB 2GO sistema užtikrina, kad hidrauliką būtų galima naudoti tik tada, kai užraktas yra saugioje blokuojamoje padėtyje naudojant dvi atskiras įvestis. JCB 67C užtikrina geresnį matomumą nei ankstesnieji 6 tonų ekskavatoriai, kurį iš dalies užtikrina priekinio lango 70:30 padalijimas, užtikrinantis aiškų priekinio dešiniojo vikšro matomumą ir paprastą bei saugų griovių kasimą bei manevravimą. Dirbant siaurose vietose, kompaktiškas CTS ekskavatorius gerokai sumažina smūgių riziką. Kad ir kokį ekskavatorių bepasirinktumėte, visų jų kabinų atgal atlenktos durys išlieka atsvaro ilgio zonoje ir tokiu būdu darbo metu jos yra apsaugotos nuo pažeidimų. Platus vikšrų rėmas ir žemas sunkio centras padeda užtikrinti geriausią klasėje abiejų šių JCB ekskavatorių stabilumą. Dirbant atsiranda rizika pažeisti įrenginį, todėl 67C ekskavatoriuose įrengėme plokščius šoninius langus, tokiu būdu sumažindami galimas keitimo sąnaudas.

Panašios prekės

Mini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
ModelisMini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
Prekės kodas8008&JCB15C&JCB16C&JCB18Z&JCB19C&JCB8026&JCB8025&JCB65R&JCB51R&JCB55Z&JCB57C&JCB48Z&JCB67C&JCB85Z&JCB100C&JCB
Variklio galia9,0 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW18,4 kW20,9 kW35,7 kW36 kW36 kW36 kW36 kW41 kW48 kW55,0 kW
Mašinos svoris950 kg1589 kg1674 kg1674 kg1835 kg2867 kg2806 kg6601 kg5112 kg5366 kg5483 kg4792 kg6760 kg8300 kg9733 kg
Išvertimo aukštis1980 mm2598 mm2598 mm2598 mm2598 mm3220 mm3158 mm4216 mm4088 mm4274 mm4456 mm4001 mm4281 mm4946 mm5490 mm
Maksimalus kasimo gylis1690 mm2426 mm2426 mm2426 mm2426 mm3050 mm2832 mm4011 mm3652 mm3843 mm4077 mm3532 mm4070 mm3625 mm4555 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.