NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_MINI_57C-1 (4)

Mini ekskavatorius 57C, JCB

57C&JCB , C
 • Tradicinės galinės dalies konfigūracijos užtikrina maksimalią keliamąją galią
 • Aukščiausios kokybės detalės ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį
 • Puiki kasimo dalies galo geometrija užtikrina nepriekaištingą keliamąją galią
 • Standartiškai įrengtas ekonomiškas „Perkins“ variklis, galima atskirai įsigyti T4F variklį
 • Erdvesnė naujoji kabina, ergonomiški valdikliai ir aukščiausios klasės patogumas
 • Patentuota pažangi hidraulinė sistema užtikrina maksimalų efektyvumą
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 36 kW
  • Mašinos svoris: 5483 kg
  • Išvertimo aukštis: 4456 mm
  • Maksimalus kasimo gylis: 4077 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Vikšriniai ekskavatoriai JCB gamybos grupei priklauso jau daugiau nei 50 metų. Naujausi mini ekskavatoriai, pavyzdžiui, naujasis 57C–1, buvo kuriami vadovaujantis visa sukaupta patirtimi ir įžvalgomis, todėl esami tikri, kad jie viršys net ir pačius aukščiausius poreikius. Trumpai tariant, tai yra vienas tvirčiausių ir aukščiausią našumą užtikrinančių mūsų gaminamų mini ekskavatorių. Šis ekskavatorius užtikrina aukštą produktyvumo lygį, yra kompaktiškas, universalus, naujoviškas ir ekonomiškas. Be to, jį saugu eksploatuoti ir paprasta atlikti jo techninę apžiūrą.
 • MINI_57C-1 (2)
   • NAUJOS KARTOS EFEKTYVUMAS
   • NAUJOS KARTOS NAŠUMAS
   • NAUJOS KARTOS PRAKTIŠKUMAS
   • NAUJOS KARTOS SAUGUMAS
   • NAUJOS KARTOS TVIRTUMAS
   • NAUJOS KARTOS VALDYMAS
   • Kadangi kartais dirbant atsiranda rizika pažeisti įrenginį, naujame mini JCB 57C–1 ekskavatoriuje įrengėme lakštinio stiklo langus ir 100 % plieninį kėbulą, tokiu būdu sumažindami galimas keitimo sąnaudas. Tepimo vietas sutepti tereikia tik kas 500 valandų (pagal šį aspektą šis ekskavatorius pirmauja savo klasėje), todėl jūs galite mėgautis minimaliu prastovų skaičiumi. O dar geriau yra tai, kad mūsų naujasis monitorius informuoja apie jūsų ekskavatoriaus diagnostinę būseną. Pakėlus operatoriaus porankį, sumažėja variklio sūkių skaičius ir tokiu būdu didėja degalų naudojimo ekonomiškumas bei mažėja triukšmo lygis. Degalus taupyti padeda ir „One–Touch Idle“ funkcija. Tuo tarpu programuojama automatinė tuščiosios eigos funkcija įjungiama tada, kai kurį laiką nenaudojami įrenginio valdikliai. Valdykite savo mini 57C–1 ekskavatoriaus variklio greitį ir pritaikykite jį skirtingiems hidrauliniams srautams keisdami keturis skirtingus galios intervalus: „Light“, „Eco“, „Heavy“ ir „Heavy Plus“. Naudodami šias funkcijas, įrenginio našumą galėsite pritaikyti atsižvelgdami į darbų specifiką. Patentuota nedidelio slėgio grįžtamųjų linijų sistema dar labiau pagerina degalų naudojimo efektyvumą, nes prieš pradedant dirbti siurbliui nereikia naudoti labai didelio slėgio. Šiame mini ekskavatoriuje standartiškai įrengta apkrovą fiksuojanti hidraulika. Ši pažangi funkcija užtikrina, kad hidraulinė sistema vartos galią tik esant poreikiui ir tokiu būdu taupys degalus tada, kai to labiausiai reikia.
   • Tradicinę galinę dalį turintys JCB 57C-1 mini ekskavatoriai pasižymi dideliu stabilumu, didele keliamąja galia ir dar didesniu kasimo dalies galu, tokiu būdu užtikrinant neprilygstamą ekskavatoriaus našumą. Europos JCB mini pirkėjams pristatome dviejų rūšių variklius. Pirmasis – efektingai veikiantis 2,2 litrų talpos „Perkins“ 404D–22 variklis, kuris, dirbdamas 2.000 sūk./min. greičiu, užtikrina 35,7 kW galią. Arba galite rinktis „Tier 4 Final“ (3B etapo) variklį. Įrenginys važiuoja tolygiai ir tiksliai, todėl užtikrinamas aukštas buldozerio našumas ir didelis važiavimo greitis. Kad galėtumėte mėgautis dar didesniu produktyvumu, mūsų automatiškai žemesnę pavarą įjungiantys varikliai automatiškai prisitaiko prie žemės paviršiaus ir tokiu būdu padidina produktyvumą bei sumažina operatoriaus nuovargį. JCB 57C–1 ekskavatorius pasižymi didele, iki 29 kN siekiančia, plėšiamąja galia. Be to, nepriekaištingai suderinę strėlę ir kaušą, užtikrinome optimalią kasimo dalies galo geometriją, todėl dirbdami siaurose vietose, nesunkiai atliksite visus pavestus ir krovimo darbus. Kaušas gali pasisukti net 181?, todėl pildant sunkvežimį, užtikrinama aukšta iškastų medžiagų laikymo kokybė. Rinkitės jūsų darbų specifiką atitinkantį ir visapusišką universalumą užtikrinantį kaušą (1,45–1,82 m). Naudojant šį ekskavatorių, paprasta mėgautis tolygiu, tiksliu ir subalansuotu jo daugiafunkciškumu, nes aukščiausios kokybės uždaro centro hidraulinė sistema dar geriau paskirsto srautus.
   • Dėl impregnuotų grafitinių bronzinių įvorių, visus mini JCB 57C–1 ekskavatoriaus kasimo dalies galo ir buldozerio tepimo darbus tereikia atlikti kas 500 valandų (pagal šį aspektą šis įrenginys pirmauja savo klasėje), be to, dėl šių savybių taupomas laikas ir sąnaudos. Atviro rėmo važiuoklė ir nuožulni vikšrų konstrukcija palengvina valymo darbus. Naujasis JCB 57C–1 neturi jokių plastikinių išorinių kėbulo plokščių; jas pakeitėme 100 % labai tvirtu štampuoto plieno kėbulu. Spalviniais kodais pažymėtas hidraulines žarnas nesunku identifikuoti, tuo tarpu buldozerio žarnas paprasta pakeisti naujomis, nes jos baigiasi ties pertvara. Plačiai atsidarantis plieninis gaubtas ir išorinis degalų indikatorius palengvina šio mini ekskavatoriaus bako pildymą, kuris atliekamas stovint ant žemės. Norėdami sumažinti išsipylimo riziką ir padidinti saugumą, įsigykite automatinę sustabdymo funkciją turintį degalų pildymo siurblį. Norėdami pasiekti ir apžiūrėti arba pakeisti pagrindinio valdymo vožtuvo rites, hidraulines jungtis ir daugybę kitų elementų, atsukite du varžtus ir pakelkite visą ekskavatoriaus kabinos grindų dalį.
   • Naujoji mini JCB 57C–1 ekskavatoriaus kabina visiškai atitinka ROPS ir TOPS sistemoms taikomus reikalavimus. O siekdami užtikrinti dar didesnę kabinos ir operatoriaus apsaugą, savo naujojoje kabinoje galite įrengti atskirai įsigyjamus nuo smūgių apsaugančius langų stiklus. Dirbant pavojingus darbus, standartinė strėlė ir atskirai įsigyjamos darbinių žibintų apsaugos puikiai apsaugo pažeidžiamas detales. Apsauginis JCB „Safety Lever Lock“ svirties užraktas visapusiškai apsaugo hidraulines šio mini ekskavatoriaus funkcijas nuo nenumatyto naudojimo. Mūsų unikali 2GO sistema užtikrina, kad mini ekskavatoriaus hidrauliką būtų galima naudoti tik tada, kai užraktas yra saugioje blokuojamoje padėtyje naudojant dvi atskiras įvestis. Perkrovos ekrane rodoma juostinė diagrama keičia spalvą iš žalios į raudoną ir tokiu būdu nurodo, ar perkrovos taškas greitai bus ar jau yra pasiektas. Viršijus numatytąją ribą, pasigirs operatorių perspėjantis zirzeklio garsas ir pradės žybsėti diagramos juosta. Didelis vikšrų rėmo plotis ir žemas svorio centras padeda JCB 57C–1 užtikrinti nepakartojamą stabilumą. Šis galingas mini JCB užtikrina nepriekaištingą matomumą ir paprastesnį bei saugesnį griovių kasimą ir manevravimą. Visa tai iš dalies užtikrina 70:30 priekinio lango padalijimas.
   • Atlikus baigtinių elementų analizę sukurta tvirta konstrukcija bei supaprastintas „H“ formos rėmas užtikrina, kad šio mini ekskavatoriaus važiuoklė bus patvari ir patikima. Mūsų nepriekaištinga keturių plokščių kaušo konstrukcija užtikrina dar didesnį bendrą konstrukcijos tvirtumą ir patvarumą. Visapusiškai roboto suvirinta strėlė ir kaušas yra pagaminti iš didelį atsparumą tempimui turinčio plieno, o strėlės viduje įrengtos skiriamosios pertvaros užtikrina ilgalaikį patvarumą. Atskirai įsigyjamas patvarus pusstiebis turi patvarias keičiamas ašis, kurios optimizuoja eksploatavimo laikotarpį. Be to, jame yra saugiai išvedžiotos visos ekskavatoriaus žarnos. Tvirtos strėlės cilindro apsaugos ir atskirai įsigyjamas kaušas bei sėmimo cilindro apsaugos net ir dirbant pačius sudėtingiausius darbus maksimaliai apsaugo ekskavatoriaus petį. Mes naudojame tik patikimų, aukščiausią kokybę užtikrinančių, gamintojų, pavyzdžiui, „Perkins“, variklius, „Nachi“ ir „Bosch–Rexroth“ hidraulines detales ir „Bridgestone“ vikšrus. Hidraulinė sistema apima naujausiomis pramoninėmis technologijomis pasižyminčios „O“ formos priekinius sandariklius (angl. ORFS) turinčios hidraulinės detalės užtikrina nepriekaištingą sandarumą.
   • Naujasis 57C–1 turi pačią didžiausią kabiną iš visų JCB mini ekskavatorių, todėl joje yra daug vietos, be to, kabinoje yra įrengtas dėklas telefonui, daiktams susidėti skirtas tinkliukas ir puodelio laikiklis. Į kabiną paprasta ir saugu įlipti atidarius plačias duris. Mūsų naujoji prabangi visapusiškai reguliuojama amortizacinė sėdynė užtikrina aukštą ekskavatoriaus operatorių patogumo lygį; tuo tarpu įsigijus šildomą amortizacinę sėdynę ir nustačius jos padėtį, galima užtikrinti aukščiausią ergonomiškumo lygį. Kabinoje yra įrengtas radijo imtuvas, 12 V telefono kroviklis, galingas šildytuvas ir langų apsaugos nuo rasojimo sistema. Negana to, kabinoje yra įrengta didelio našumo oro vėdinimo sistema* ir 8 vėdinimo angos. Naujieji įrenginiai pasižymi naujausiomis pramonės valdymo stotelės skaitmeninių ekranų technologijomis. Naudodami paprastą naudotojo sąsają, pritaikomą pradžios ekraną ir specifinę diagnostinę informaciją, suprasite, kokią didelę naudą jie teikia jums dirbant. Naudodami patogų, kabinoje įrengtą jungiklį, galite greitai pakeisti vienpusį papildomą srautą dvipusiu srautu, ir atvirkščiai. Dar didesnį saugumą užtikrina „Thatcham“ patvirtintas imobilizatorius**, kuris neleidžia pašaliniams asmenims užvesti įrenginio variklio. Savo mini įrenginyje naudodami „Livelink and Datatag“ programą**, galėsite nustatyti geografinę zoną ir darbinius įrenginio apribojimus. Pagrindinis kartų naudojamos „Livelink“ programos ir imobilizatoriaus privalumas – nuotolinė PIN kodo valdymo sistema, kurią naudodami, galėsite nuotoliniu būdu leisti arba uždrausti naudoti įrenginį. Sistemoje galima užprogramuoti iki 14 atskirų PIN kodų, todėl kiekvienam kodui priskyrus po atskirą papildomą režimą, galima pritaikyti įrenginį atsižvelgiant į operatoriaus prioritetus. Norėdami reguliuoti ir programuoti atitinkamiems padargams tiekiamo srauto nustatymus, tiesiog įrašykite juos į sistemoje įdiegtą atmintį ir aktyvinkite juos įvairių darbų metu. Tokia informacija, kaip eksploatavimo ir įrenginio diagnostika padeda operatoriui išlaikyti aukščiausią įrenginio būklės lygį. Pavojaus signalai ir duomenys apie techninės apžiūros poreikio intervalo artėjimą nuolat pateikia svarbią informaciją ir padeda išvengti bereikalingų prastovų. Realiu laiku rodomi degalų sąnaudų rodmenys informuoja operatorių apie atitinkamu darbo metu fiksuojamą įrenginio našumą. *Oro kondicionierius įsigyjamas atskirai.

Panašios prekės

Mini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
ModelisMini ekskavatorius 8008 CTS, JCBMini ekskavatorius 15C, JCBMini ekskavatorius 16C, JCBMini ekskavatorius 18Z, JCBMini ekskavatorius 19C, JCBMini ekskavatorius 8026, JCBMini ekskavatorius 8025 ZTS, JCBMini ekskavatorius 65R, JCBMini ekskavatorius 51R, JCBMini ekskavatorius 55Z, JCBMini ekskavatorius 57C, JCBMini excavatorius 48Z, JCBMini ekskavatorius 67C, JCBMini ekskavatorius 85Z-2 85Z-I, JCBMini ekskavatorius 100C, JCB
Prekės kodas8008&JCB15C&JCB16C&JCB18Z&JCB19C&JCB8026&JCB8025&JCB65R&JCB51R&JCB55Z&JCB57C&JCB48Z&JCB67C&JCB85Z&JCB100C&JCB
Variklio galia9,0 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW18,4 kW20,9 kW35,7 kW36 kW36 kW36 kW36 kW41 kW48 kW55,0 kW
Mašinos svoris950 kg1589 kg1674 kg1674 kg1835 kg2867 kg2806 kg6601 kg5112 kg5366 kg5483 kg4792 kg6760 kg8300 kg9733 kg
Išvertimo aukštis1980 mm2598 mm2598 mm2598 mm2598 mm3220 mm3158 mm4216 mm4088 mm4274 mm4456 mm4001 mm4281 mm4946 mm5490 mm
Maksimalus kasimo gylis1690 mm2426 mm2426 mm2426 mm2426 mm3050 mm2832 mm4011 mm3652 mm3843 mm4077 mm3532 mm4070 mm3625 mm4555 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.