NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Dėmesio! Nuo vasario 15 d. Alytaus, Tauragės, Šiaulių ir Utenos Stokker įrankių centrai vėl dirba įprastu režimu!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Mini ekskavatorius 100C, JCB
Mini ekskavatorius 100C, JCB

Mini ekskavatorius 100C, JCB

100C&JCB , C
 • Klasėje pirmaujantis patogumas
 • Nepriekaištingas matomumas
 • 100 % plieninis kėbulas
 • Nepriekaištingai praktiškas
 • Kas 500 valandų atliekami tepimo darbai
 • IIIB etapo („Tier 4F“) JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55,0 kW
  • Mašinos svoris: 9733 kg
  • Išvertimo aukštis: 5490 mm
  • Maksimalus kasimo gylis: 4555 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Naujos kartos JCB 90Z ir 100C tiesiog yra vieni iš pačių tvirčiausių mūsų gaminamų ekskavatorių. Šie ekskavatoriai taip pat pasižymi neprilygstamu galingumu, universalumu ir produktyvumu. Be to, kadangi jums svarbiausia yra nedidelės eksploatavimo sąnaudos, šie ekskavatoriai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią operatoriaus patogumo ir saugumo lygį bei paprastą ir ekonomišką priežiūrą, o tuo pačiu ir prieinamas sąnaudas bei minimalų prastovų skaičių. Trumpai tariant, siekdami sukurti tiksliai jūsų poreikius atitinkančius įrenginius, panaudojome visą savo 50 metų kaupiamą patirtį.
 • 17213
   • DAR DIDESNIS EFEKTYVUMAS
   • DIDŽIAUSIĄ NAŠUMĄ UŽTIKRINANTY
   • MĖGSTAMIAUSI DĖL SAVO PATOGUMO
   • PATRAUKLIAUSIA TECHNINĖ APŽIŪR
   • STIPRIAUSIAS KONKURENTAS
   • UŽTIKRINKITE AUKŠTĄ SAUGUMO LY
   • Kadangi 100C mini ekskavatorių JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai užtikrina labai švarų degimo procesą, nereikia naudoti dyzelino kietųjų dalelių filtro (angl. DPF). Be to, jis mažina techninės apžiūros poreikį bei prastovų skaičių ir pagerina degalų naudojimo efektyvumą. Pakėlus operatoriaus porankį, variklio greitis automatiškai sumažėja užtikrinant mažesnį nei 950 sūk./min. skaičių. Be to, kartu su šia sistema naudojant „Auto Idle“ funkciją, didėja ekonomiškumas ir mažėja triukšmo lygis; galima nustatyti, kad ši funkcija įsijungtų praėjus tam tikram laikotarpiui, kurio metu valdikliai buvo neaktyvūs. Apkrovas fiksuojanti hidraulinė sistema galią vartoja tik esant poreikiui, todėl šie JCB ekskavatoriai taupo degalus tada, kai to labiausiai reikia. Naudodami vieną iš dviejų kasimo režimų (efektyvumą didinantį ECO arba dideliu produktyvumu pasižymintį „Heavy“ režimą), galite pritaikyti 100C mini ekskavatorių našumą atsižvelgdami į darbo specifiką. Patentuota nedidelio slėgio grįžtamųjų linijų sistema dar labiau pagerina degalų naudojimo efektyvumą, nes prieš pradedant dirbti siurbliui, galima naudoti mažesnį slėgį. Nepriekaištingai suderinę šių JCB įrenginių strėlę ir kaušą, užtikrinome optimalią kasimo dalies galo geometriją, todėl dirbdami siaurose vietose, nesunkiai atliksite visus pavestus ir krovimo darbus.
   • Svarbiausią vietą šiame naujųjų JCB 10 tonų ekskavatorių asortimente užima JCB dyzelinis „Kohler“ bendros magistralės IIIB („Tier 4 Final“) etapo pritaikomas variklis, papildytas DOC, turbininiu kompresoriumi ir tarpiniu aušintuvu. Varikliui veikiant 2.000 sūk./min. greičiu, užtikrinama 55 kW siekianti galia, o 1.500 sūk./min. greičiu veikiantis įrenginys užtikrina 305 Nm siekiančią sąsūką. Galėsite mėgautis klasėje pirmaujančia traukiamąja galia ir važiavimo greičiu (naudojant 100C modelį, užtikrinamas 4,4 km/val. siekiantis greitis), kurie užtikrina visapusiškas buldozerio galimybes ir didelį važiavimo greitį. Siekdami padidinti jūsų produktyvumą ir sumažinti operatoriaus nuovargį, pasirūpinome, kad automatiškai žemesnę pavarą įjungiantis variklis automatiškai prisitaikytų prie kintančio žemės paviršiaus. Kaušas gali pasisukti net 188? kampu, todėl pildant sunkvežimį, užtikrinama aukšta iškastų medžiagų laikymo kokybė. Be to, 100C vidutinio dydžio ekskavatoriai gali būti naudojami su pasirinkto ilgio (1,65–2,25 m) kaušu. 3 pasirenkamų ilgių (1,65 m, 2,1 m ir 2,25 m) kaušai užtikrina dar didesnį našumą ir universalumą. Iš dviejų dalių sudaryta mini ekskavatorių strėlė užtikrina aukštą norimo siekio, kasimo našumo ir išvertimo kokybę. Tiek aukštam, tiek žemam hidrauliniam srautui pritaikytos papildomos dvigubos, standartiškai 100C modeliuose įrengtos, linijos leidžia naudoti daugybę dar labiau universalumą padidinančių padargų. Visapusiškai reguliuojami proporciniai elektroniniai papildomų linijų valdikliai užtikrina paprastą visų padargų valdymą. Mes visiškai rekonstravome savo mini ekskavatorių buldozerio profilį ir jo pasukimo kampą, tokiu būdu dar labiau padidindami įrenginio našumą ir labiau apsaugodami dirvą. Už mentės krašto įrengti nusmailinti kėlimo taškai užtikrina dar didesnę apsaugą.
   • 10 tonų ekskavatoriai pasižymi dar erdvesne kabina, todėl joje yra daug vietos, be to, kabinoje yra įrengtas dėklas telefonui, daiktams susidėti skirti tinkliukai ir puodelio laikiklis. Didelės durys užtikrina paprastą ir saugų įlipimą ir išlipimą. 90z ir 100c mini ekskavatoriuose įrengtas 3 greičių šildytuvas, nuo rasojimo apsauganti sistema ir 9 reguliuojamos oro vėdinimo angos užtikrina patogią ir produktyvią darbinę aplinką. Standartiškai įrengta, visapusiškai reguliuojama amortizacinė sėdynė užtikrina aukštą patogumo lygį; tuo tarpu įsigijus šildomą amortizacinę sėdynę ir nustačius jos padėtį, galima užtikrinti aukščiausią ergonomiškumo lygį. Informatyvus spalvotas skystųjų kristalų monitorius yra įrengtas tarp intuityvių jungiklių, be to, esant poreikiui, kartu su juo galite naudoti ir reversinę kamerą. Guminiai elementai atskiria šių vidutinio dydžio ekskavatorių hidraulinių vožtuvų bloką nuo važiuoklės ir tokiu būdu sumažina kabinoje girdimo triukšmo bei vibracijos lygį. Vožtuvų bloką nesunku pasiekti atidarius šone atsidarantį dangtį. Standartiškai įrengti ergonomiški elektrohidrauliniai buldozerio valdikliai užtikrina tolygų ir tikslų įrenginio valdymą, o trumpažingsniai JCB 90z ir 100c vikšrai naudoja visus krumpliaračio dantis, todėl sumažina triukšmo ir vibracijos lygį bei užtikrina labai tolygų važiavimą.
   • Buldozerio ir kasimo dalies galo tepimo vietas sutepti tereikia tik kas 500 valandų (pagal šį aspektą šis įrenginys pirmauja savo klasėje), todėl jūs galite taupyti savo laiką ir pinigines sąnaudas. Visa tai mes pasiekėme panaudodami impregnuotas grafitines bronzines įvores. Siekdami sumažinti degalų išsipylimo riziką ir padidinti saugumą, JCB 100C galite įrengti automatinę sustabdymo funkciją turintį degalų pildymo siurblį. Tokias pagrindines detales, kaip sukamąją jungtį, siūbuojantį cilindrą, nuimamus šoninius apsauginius dangčius ir užpildymo plokštę nesunku pasiekti pakėlus kabiną. Už menčių krašto įrengti nusmailinti buldozerio kėlimo taškai gerokai palengvina ekskavatoriaus kėlimo darbus, kai norima jį transportuoti. Nepriekaištingas, rinkoje pirmaujantis SAE techninės apžiūros koeficientas užtikrina dar mažesnį 100C mini ekskavatorių prastovų skaičių. Dėl tokių savybių, kaip 30 laipsnių kampu be jokių specialių įrankių pakeliama pneumatinius amortizatorius turinti kabina, mūsų įrenginiai yra kur kas praktiškesni. Spalviniais kodais pažymėtos hidraulinės JCB ekskavatorių žarnos užtikrina paprastą jų identifikavimą. Buldozerio žarnas paprasta pakeisti naujomis, nes jos baigiasi ties pertvara. Labai paprasta valyti tiek 100C mini ekskavatoriaus vidų, tiek išorę, nes užsandarintas tuščiaeigis įtempimo įrenginys ir atvirą rėmą turinčios važiuoklės bei nuožulni vikšrų konstrukcija neleidžia kauptis medžiagoms, be to, labai paprasta nuimti iš dviejų dalių sudarytą grindų patiesalą.
   • Siekdami sukurti nepriekaištingą ir tvirtą mini ekskavatoriaus konstrukciją, panaudojome supaprastintą „H“ formos rėmą ir atlikome baigtinių elementų analizę. Dėl šių priežasčių JCB 100C pasižymi dideliu patvarumu ir patikimu stabilumu. Visapusiškai roboto suvirinta iš didelį atsparumą tempimui turinčio plieno pagaminta strėlė ir kaušas turi vidines skiriamąsias pertvaras, kurios užtikrina ilgalaikį ir sklandų eksploatavimą. Dar didesnį konstrukcijos tvirtumą užtikrina nepriekaištinga ir tinkama vos iš keturių plokščių pagaminta kaušo konstrukcija. Tvirtos strėlės cilindro apsaugos ir atskirai įsigyjamos kaušo bei sėmimo cilindro apsaugos net ir dirbant pačius sudėtingiausius darbus užtikrina maksimalią JCB 100C mini ekskavatorių peties apsaugą. Ekskavatoriaus žarnos saugiai nutiestos per tvirtą, patvarias keičiamas ašis turintį, pusstiebį. Be to, hidraulinėje sistemoje panaudodami pačius pažangiausius „O“ formos žiedinius priekinius sandariklius (angl. ORFS), sumažinome galimą pratekėjimų riziką. Visuose 100C mini ekskavatoriuose standartiškai naudojamos aukščiausios kokybės detalės, įskaitant ir JCB dyzelinius „Kohler“ variklius, „Nachi“ ir „Bosch–Rexroth“ hidraulinę sistemą bei „Bridgestone“ vikšrus. O kad šie JCB mini ekskavatoriai galėtų būti naudojami bet kokiems darbams, įrengėme ir aukštos kokybės 450 mm guminius vikšrus bei blokavimo jungtis. Atskirai įsigyjami 450 arba 600 mm plieniniai vikšrai turi išgręžtas guminėms briaunelėms pritaikytas angas. Be to, galima įsigyti ir specialiai šiems ekskavatoriams sukurtas „Road Liner Pads“ („Bridgestone GeoGrip“) briauneles.
   • Galima įsigyti priekinio lango ir strėlės bei kabinos darbinių žibintų apsaugas. Atskirai įsigyjami strėlės, buldozerio ir kaušo Žarnų trūkimo patikros vožtuvai (angl. HBCV) užtikrina dar saugesnį krovinio kėlimą. Apsauginis JCB ekskavatoriaus svirties užraktas užblokuoja hidraulines funkcijas ir nesant poreikiui neleidžia jų naudoti. O kad jūsų įrenginio hidraulinė sistema būtų naudojama tik tada, kai tai daryti yra saugu, naudodamas JCB 2GO sistemą, operatorius turi patvirtinti, kad yra pasiruošęs dirbti. 70:30 priekinio lango pertvara užtikrina aiškų priekinių, dešinėje pusėje įrengtų, 100C mini ekskavatorių vikšrų matymą. Šios savybės užtikrina saugesnį griovių kasimą ir manevravimą. Galima rinktis 9–10 tonų svorio kategorijai priklausantį CTS arba ZTS modelį. Kad ir kokį modelį bepasirinktumėte, atlenkę duris pastebėsite, kad jūsų įrenginys puikiai telpa riboto ploto vietose, todėl jums dirbant, jis apsaugomas nuo pažeidimų. JCB ekskavatorių stabilumas yra pats geriausias visoje klasėje. Tuo nesunku įsitikinti, nes abiejų modelių ekskavatoriuose yra įrengti platūs vikšrai, be to, jie pasižymi žemu svorio centru. Ekskavatorių kėbulas yra pagamintas iš 100 % didelio patvarumo štampuoto plieno, todėl jis yra tvirtas, patvarus ir jį paprasta remontuoti. 100C ekskavatoriuose naudojami lakštinio stiklo langai, nes juos pažeidus, reikia mažiau išlaidų jiems pakeisti.
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.