NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
6OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 150€
Prisijunk prie Stokker
searchIeškoti
JCB-535-95-01

Krautuvas teleskopinis 535-95, JCB 535-95&JCB , C

 • Ekonomiškai ir produktyviai veikiantis 55 kW (75 AG) JCB EcoMAX“ variklis
 • Dyzelino kietųjų dalelių filtro nenaudojanti variklio konstrukcija taupo jūsų laiką ir išlaidas
 • Siekiant užtikrinti ilgą eksploatavimo laikotarpį, sukurta naudojant pažangiausius procesus
 • Labai universalus ir manevringas teleskopinis krautuvas
 • Sukurta taip, kad užtikrintų nepriekaištingą matomumą ir dar didesnį produktyvumą bei saugumą
 • Visą dieną trunkantis patogumas ir klasėje pirmaujantis SAE techninės apžiūros koeficientas
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55-81 kW
  • Mašinos svoris: 8215 kg
  • Važiavimo greitis: 33 km/h
  • Kėlimo aukštis: 9,5 m
  • Kėlimo tūris: 3500 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Statybinėse vietose naudojamos mašinos neretai susiduria su daugybe įvairių iššūkių. Naujausias JCB 535–95 „Construction Loadall“ – tai teleskopinis krautuvas, kuris sukurtas taip, kad tenkintų visus unikalius darbo vietoje kylančius poreikius. Kompaktiški matmenys, neprilygstamas manevringumas, beprecedentė kokybė ir visą dieną trunkantis operatoriaus patogumas tėra tik keletas šių krautuvų privalumų. Kaip ir visi JCB „AGRI Construction“ teleskopiniai krautuvai, 535–95 buvo gaminami atsižvelgiant į konkrečius tokių kaip jūs operatorių pageidavimus, todėl neprilygstamas produktyvumas, efektyvumas, saugumas ir praktiškumas leis jums diena iš dienos imtis net ir didžiausiu krūviu pasižyminčių darbų.
 • JCB-535-95-02
   • NEPRILYGSTAMA APSAUGA IR SAUGU
   • NEPRILYGSTAMA EKSPLOATAVIMO TR
   • NEPRILYGSTAMAI MAŽOS EKSPLOATA
   • NEPRILYGSTAMAS PATOGUMAS IR PA
   • NEPRILYGSTAMAS PRODUKTYVUMAS
   • NEPRILYGSTAMAS TVIRTUMAS IR PA
   • Žemas strėlės profilis ir ašis bei visapusiški šoninio ir galinio vaizdo veidrodėliai užtikrina nepriekaištingą galinį JCB 535–95 „Loadall“ matomumą. Kadangi „EcoMAX“ varikliuose nėra dyzelino kietųjų dalelių filtrų, mašinos gaubto sienelės yra žemesnės, todėl užtikrinamas geresnis matomumas ir manevringumas. Daugumoje teritorijų naudojama „Loadall“ apsaugos sistema yra patvirtinta „Thatcham“. Ši apsaugos sistema apima telematinę JCB „LiveLink“ GPS automobilių sekimo sistemą, imobilizatorių ir „Cesar Datatag“ sistemą. Kabina atitinka apsaugos nuo apsivertimo (angl. ROPS) ir krintančių objektų (angl. FOPS) sistemoms taikomus reikalavimus, todėl operatoriai visada gali jaustis saugūs. Pakreipiami rėmai suteikia operatoriui galimybę prieš keliant tinkamai sulygiuoti teleskopinį krautuvą. Siekdami apsaugoti pašalinius asmenis nuo sužeidimų, standartiškai visuose JCB 535–95 krautuvuose įrengėme atbulinės eigos signalą, o operatoriaus aktyvuojamas jungiklis jam išlipus išjungia varos sistemą ir tokiu būdu apsaugo mašiną nuo nenumatyto eksploatavimo. Mūsų gamykloje įrengti imibilizatoriai gali gerokai sumažinti draudimo įmokų dydį. Galite pasirinkti, kad imobilizatorius būtų valdomas mygtuku arba 4 skaitmenų kodų klaviatūra, kuri, išsijungus varikliui ir praėjus tam tikram nustatytam laikui, automatiškai užsiblokuoja. „Cesar“ – tai paprastas ir efektyvus mašinos identifikavimo ir registravimo būdas, kurį naudoja JK ir Airijos policija. JCB visapusiškai palaiko šią sistemą, todėl ją standartiškai įrengė visose JK parduodamuose teleskopiniuose krautuvuose. Cilindrai turi standartiškai įrengiamus žarnų trūkimo patikros vožtuvus (angl. HBCV), kurie pažeidus žarną neleidžia jiems sulūžti. „LiveLink“ sekimo sistema aprūpina operatorių vertinga, realiu laiku fiksuojama su mašinos vieta susijusią informaciją. „Geofencing“ pavojaus signalai padeda užtikrinti, kad jūsų mašina būtų naudojama tik tam tikrose vietose.
   • Skysčių filtrai (variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų) įrengti per vidurį, todėl užtikrinamas greita ir paprasta jų priežiūra. Nesunku pasiekti ir oro filtrą, kurio iš dvigubų elementų sudaryta konstrukcija palengvina valymo darbus, todėl nesunku suprasti, kodėl JCB „Construction Loadall“ krautuvai turi geriausius klasėje SAE techninės apžiūros koeficientus. Visus JCB 535–95 krautuvo kasdienės patikros ir sutepimo darbus galima atlikti stovint ant žemės. Be to, stovint ant žemės paprasta pripildyti ir dyzelino bei „AdBlue“ skysčio bakus. Abiejų bakų pildymo kakleliuose yra įrenti priešfiltriai, kurie apsaugo skysčius nuo nešvarumų ir įvairių teršalų. Šio teleskopinio krautuvo akumuliatorių patogu pasiekti nenaudojant jokių specialių įrankių; tam tereikia atidaryti užrakinamą gaubtą, kuris atidaromas pasukus užvedimo raktelį. Sauso tepimo sistema užtikrina, kad JCB 535–95 dėvėjimosi briaunelės bus ypatingai patvarios, o jų techninę apžiūrą tereikės atlikti kas 500 valandų. Dyzelino kietųjų dalelių filtras šiame teleskopiniame krautuve nenaudojamas, todėl nereikia jaudintis dėl regeneracijos metu prarandamo produktyvumo ar papildomų filtro keitimui reikalingų išlaidų. Norėdami patvirtinti „EcoMAX“ privalumus, išbandėme juos atlikdami sudėtingiausius darbus didžiausią iššūkį keliančiomis sąlygomis 110.000 valandų, panaudodami juos 70 skirtingų įrenginių.
   • Vietoj tokių išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemų, kaip dyzelino kietųjų dalelių filtras, JCB naudoja pažangią „Clean Burn“ technologiją ir visam eksploatavimo laikotarpiui užsandarintą SCR sistemą, kurios užtikrina, kad „EcoMAX“ atitiks „T4F“ (IV etapo) taikomus reikalavimus. Dėl šių savybių jums nereikia rūpintis brangiai kainuojančio ir laiką eikvojančio dyzelino kietųjų dalelių filtro regeneravimu ir keitimu. JCB 535–95 „Loadall“ krautuvų prietaisų skydelyje įrengtas šviesos diodų ekranas aprūpina naudinga informacija (pavyzdžiui, informacija apie likusį degalų kiekį, nuo paskutinio bako pildymo sunaudotų degalų kiekį bei esamas vidutines degalų sąnaudas, išmetamųjų dujų apdorojimo skysčio kiekį ir visus esamus įspėjimus) ir tokiu būdu užtikrina efektyvų mašinos naudojimą. Šiame teleskopiniame krautuve įrengtas 55 kW (74 AG) variklis iki 2019 m. bus naudojamas be išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos ir išmetamųjų dujų apdorojimo skysčio. Visa tai mums pavyko pasiekti nepriekaištingai suderinus visus JCB pagamintus elementus, užtikrinančius neprilygstamą našumą ir efektyvumą. Didžiausią galią ir sąsūką „EcoMAX“ variklis užtikrina net ir dirbdamas vos 1.300 sūk./min. greičiu, todėl galite neabejoti, kad transmisija ir hidraulinė sistema degalus naudos veiksmingai. JCB teleskopiniai krautuvai buvo gaminami atsižvelgiant į pageidavimus, todėl jie pasižymi neprilygstamu produktyvumu ir aukšta kokybe bei užtikrina aukštą likutinės vertės lygį. Pritaikius „EcoMAX“ variklį, jis gali veikti ir naudojant žemesnio lygio degalus, todėl „Construction Loadalls“ galima nesunkiai parduoti skirtingose pasaulio vietose vis dar išlaikant aukštą likutinę vertę.
   • Apšviečiami JCB 535–95 „Loadall“ teleskopinio krautuvo jungikliai yra puikiai matomi net ir tamsiuoju paros metu. O naujoviški prietaisai ir didelės raiškos TFT ekranas sudaro intuityvią, į automobilio panašią, aplinką. Siekdami susikurti nepriekaištingą vairavimo padėtį, įsigykite lengvai reguliuojamą pakreipiamą teleskopinio krautuvo valdymo kolonėlę. Šiame teleskopiniame krautuve įrengtas 7 greičių ventiliatorius turintis šildytuvas užtikrina pačią patogiausią ir produktyviausią operatoriaus darbo vietą. Tiesaus stiklo langai, platus stogas ir standartiškai įrengiami tamsinti kabinos langai užtikrina nepriekaištingą matomumą. Keliant krovinius į viršų, strategiškai išdėlioti stogo strypai užtikrina maksimalų matomumą. O siekdami užtikrinti dar geresnį matomumą, galite įsigyti priekinius, galinius ir kabinos žibintus. Naujausio „Loadall“ asortimento modeliuose, įskaitant ir 535–95 modelio krautuvus, įrengti nauji vienasvirčiai valdikliai. Ši pažangi naujovė net 8 % sumažina operatoriaus nuovargį, pagerina jo susikaupimą ir padidina saugumą.
   • Klasėje pirmaujanti JCB hidraulinė sistema užtikrina greičiausią ciklų atlikimą, patį efektyviausią kėlimą, ištiesimą ir stūmimą. Dėl kompaktiškos važiuoklės bazės ir didelių vairo blokatoriaus kampų JCB 535-95 „Construction Loadall“ teleskopinis krautuvas pasižymi nepriekaištingu manevringumu ir dideliu važiavimo greičiu. Krautuve standartiškai įrengta 4 varomųjų ratų sistema užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir našumą net ir dirbant minkšto ir molingo paviršiaus vietose. Siekiant sumažinti padangų dėvėjimosi riziką ir degalų sąnaudas, galima naudoti 2 varomųjų ratų sistemą. JCB „EcoMAX T4F“ variklis užtikrina 75 AG (55 kW) siekiančią galią ir 400 Nm sąsūką. Visa tai pasiekiama varikliui dirbant vos 1.300 sūk./min. greičiu, todėl jūsų mašina pasižymės optimalia reakcija bei geresniu ciklų laiku ir didesne traukos galia. Greitai važiuojant keliu ar nelygiu lauko paviršiumi, atskirai įsigyjama JCB tolygaus važiavimo sistema „Smoothride System“ (SRS) pagerina apkrovos išlaikymą ir padidina operatoriaus patogumą (o tuo pačiu – ir produktyvumą). Be to, SRS sistemą galite įjungti rankiniu būdu. Tai atliekama nepriklausomai nuo strėlės padėties. Daugiafunkciai vienasvirčiai valdikliai užtikrina greitą ir tikslų krovinio pastatymą. Paprasta valdyti ir 535–95 „Loadall“ kryptį, nes tai atliekama vos vienu jungikliu. Pasirenkamuose 81 kW (109 AG) ir 93 kW (125 AG) JCB „EcoMAX“ varikliuose yra įrengti kintamo greičio aušinimo ventiliatoriai, kurie automatiškai reaguoja į aplinkos temperatūrą ir nustato atitinkamą ventiliatoriaus greitį, tokiu būdu užtikrindami maksimalų ekonomiškumą ir minimalų triukšmo lygį. Atskirai įsigyjamas reversinis ventiliatorius nupučia ant teleskopinio krautuvo aušinimo sistemos susikaupusias dulkes ir nešvarumus, ir tokiu būdu išlaiko tinkamą jo našumą.
   • Tvirtos atramos padeda JCB 535–95 „Construction Loadall“ teleskopiniam krautuvui sugerti nuolatinio sunkių medžiagų tvarkymo darbų metu atsirandančius didelius įtempimus, tuo tarpu vienguba visapusiškai suvirinta važiuoklė padidina bendrą mašinos tvirtumą ir sumažina jos svorį. Šioje mašinoje įrengėme tvirtą „U“ formos strėlės elementą ir visapusiškai suvirintas uždarymo plokštes. Siekdami užtikrinti dar didesnį mašinos tvirtumą, užtikrinome iki 1,0 m siekiančius didelius strėlės persidengimus, be to, sumažinome integruoto strėlės galo ir viengubos uždarymo plokštės jungčių ir įtempimo taškų skaičių. Siekdami užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, prieš pradėdami dažyti, panardiname JCB „Construction Loadall“ kabinas į elektroforezės junginį. Pagrindinių angų liejiniai laiko kėlimo ir ilginimo cilindrus atitinkamoje vietoje, ir tokiu būdu dar labiau pagerina bendrą konstrukcinį vientisumą. Hidraulinės žarnos yra išmaniai nutiestos per strėlę, tokiu būdu užtikrinant maksimalią jų apsaugą, gaubtas įrengtas šone, todėl jis puikiai apsaugomas nuo pažeidimų, o sulankstę galinius žibintus, dirbdami apsaugosite juos nuo užsiteršimo ir sudužimo. JCB 535-95 „Construction Loadall“ teleskopinių krautuvų strėlė yra įrengta žemai važiuoklėje, todėl pasižymi itin tvirta konstrukcija ir maksimaliu matomumu pasukus galvą. Naujųjų „Construction Loadall“ asortimento modelių privalomų bandymų programa apėmė ilgai trunkančius didelių važiuoklės apkrovų, strėlės ir kitų pagrindinių įrenginio dalių bei daugiau nei tūkstančio ciklų metu atliekamus kartojamus transmisijos naudojimo bandymus. Atskirai įsigyjamos priekinio stiklo ir stogo apsaugos užtikrina dar didesnę apsaugą nuo krentančių objektų.

Šiai prekei tinkantys priedai

Atsarginės detalės

Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Sandėlyje 5+
26.5 €
StokkerPRO kaina 25.17 €
Filtras oro, pagalbinis, JCB

Filtras oro, pagalbinis, JCB

Sandėlyje 5+
28.6 €
StokkerPRO kaina 27.17 €
Filtras alyvos, JCB

Filtras alyvos, JCB

Sandėlyje 5+
16.3 €
StokkerPRO kaina 15.48 €
Filtras kuro, T4, JCB

Filtras kuro, T4, JCB

Sandėlyje 5+
81.6 €
StokkerPRO kaina 77.52 €
Filtras hidraulinis, JCB

Filtras hidraulinis, JCB

Sandėlyje 5+
45.4 €
StokkerPRO kaina 43.13 €
Filtras kabinos, JCB

Filtras kabinos, JCB

Sandėlyje 5+
41.7 €
StokkerPRO kaina 39.61 €
Filtras oro, pagrindinis T4, JCB

Filtras oro, pagrindinis T4, JCB

Sandėlyje 5+
91.31 €
StokkerPRO kaina 86.74 €
Filtras oro, išorinis, JCB

Filtras oro, išorinis, JCB

Sandėlyje 5+
57.2 €
StokkerPRO kaina 54.34 €
Filtras oro, vidinis, JCB

Filtras oro, vidinis, JCB

Sandėlyje 5+
65.1 €
StokkerPRO kaina 61.84 €
Filtras hidraulinis, JCB

Filtras hidraulinis, JCB

Sandėlyje 5+
239.5 €
StokkerPRO kaina 227.52 €
Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Sandėlyje 5+
46.5 €
StokkerPRO kaina 44.18 €
Filtras transmisinis, JCB

Filtras transmisinis, JCB

Sandėlyje 2
30 €
StokkerPRO kaina 28.50 €
Parodyti daugiau

Panašios prekės

Krautuvas teleskopinis 516-40, JCBKrautuvas teleskopinis 520-40, JCBŠakinis krautuvas TLT35D, JCBKrautuvas teleskopinis 525-60, JCBKrautuvas teleskopinis 535-95, JCBKrautuvas teleskopinis 540-140, JCBKrautuvas teleskopinis 540-170, JCBKrautuvas teleskopinis 540-180, JCBKrautuvas teleskopinis 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBKrautuvas teleskopinis 541-70, JCBKrautuvas teleskopinis jcb 531-70, JCBŠakinis krautuvas 940, JCBKrautuvas teleskopinis 526-56, JCBKrautuvas teleskopinis 527-58, JCBKrautuvas teleskopinis 550-80, JCB
ModelisKrautuvas teleskopinis 516-40, JCBKrautuvas teleskopinis 520-40, JCBŠakinis krautuvas TLT35D, JCBKrautuvas teleskopinis 525-60, JCBKrautuvas teleskopinis 535-95, JCBKrautuvas teleskopinis 540-140, JCBKrautuvas teleskopinis 540-170, JCBKrautuvas teleskopinis 540-180, JCBKrautuvas teleskopinis 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBKrautuvas teleskopinis 541-70, JCBKrautuvas teleskopinis jcb 531-70, JCBŠakinis krautuvas 940, JCBKrautuvas teleskopinis 526-56, JCBKrautuvas teleskopinis 527-58, JCBKrautuvas teleskopinis 550-80, JCB
Prekės kodas516&JCB520&JCBTLT35&JCB525&JCB535-95&JCB540-140&JCB540-170&JCB540-180&JCB541IND&JCB541&JCB531&JCB940&JCB526&JCB527&JCB550&JCB
Variklio galia35 kW37,5 kW46 kW55 kW55-81 kW55-93 kW55-93 kW55 kW55-81 kW55-93 kW55-93 kW55 kW81 kW81 kW93-108 kW
Mašinos svoris3421 kg4400 kg5500 kg5490 kg8215 kg10880 kg12060 kg11380 kg7850 kg7850 kg7060 kg7500 kg6270 kg5900 kg10530 kg
Važiavimo greitis26 km/h20 km/h20 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h29 km/h33 km/h33 km/h33 km/h29,7 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Kėlimo aukštis4,0 m4,0 m4,4 m6,0 m9,5 m13,8 m16,7 m17,5 m7,0 m7,0 m7,0 m4,5 m5,6 m5,8 m8,1 m
Kėlimo tūris1600 kg2000 kg3500 kg2500 kg3500 kg4000 kg4000 kg4000 kg4100 kg4100 kg3100 kg4000 kg2600 kg2700 kg4999 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijunk prie Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Dar nePrisijunk prie StokkerPRO.
Darbo+drabu%C5%BEiai+popup+2020+01