NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Dėmesio! Nuo vasario 15 d. Alytaus, Tauragės, Šiaulių ir Utenos Stokker įrankių centrai vėl dirba įprastu režimu!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Krautuvas teleskopinis 540-170, JCB
Krautuvas teleskopinis 540-170, JCB
Krautuvas teleskopinis 540-170, JCB

Krautuvas teleskopinis 540-170, JCB

540-170&JCB , C
 • Labai universalus ir manevringas teleskopinis krautuvas, pasižymintis ilgu siekiu
 • Dyzelino kietųjų dalelių filtro nenaudojanti variklio konstrukcija taupo jūsų laiką ir išlaidas
 • Siekiant užtikrinti ilgą eksploatavimo laikotarpį, sukurta naudojant pažangiausius procesus
 • Ekonomiškai ir produktyviai veikiantis 81 kW (109 AG) JCB EcoMAX“ variklis
 • Sukurta taip, kad užtikrintų nepriekaištingą matomumą ir dar didesnį produktyvumą bei saugumą
 • Visą dieną trunkantis patogumas ir klasėje pirmaujantis SAE techninės apžiūros koeficientas
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55-93 kW
  • Mašinos svoris: 12060 kg
  • Važiavimo greitis: 33 km/h
  • Kėlimo aukštis: 16,7 m
  • Kėlimo tūris: 4000 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Nuo pat 1977 m., kai buvo sukurti pirmieji krautuvai, JCB toliau nuolat plėtoja teleskopinio krautuvo koncepciją. Naujausias 540–170 „Loadall“ kaip tik ir įkūnija visą šį procesą, nes šie krautuvai atitinka nuomos įmonių ir rangovų poreikius, be to, yra pajėgūs tenkinti ir darbo vietoje atsirandančius reikalavimus. Didelis siekis ir kompaktiški matmenys, neprilygstamas manevringumas, konstrukcijos kokybė ir operatoriaus patogumas tėra tik keletas šių krautuvų privalumų. Kaip ir visi JCB „Construction“ teleskopiniai krautuvai, 540–170 krautuvai standartiškai užtikrina neprilygstamą produktyvumą, efektyvumą, saugumą ir praktiškumą.
 • 18847
   • NEPRILYGSTAMA APSAUGA IR SAUGU
   • NEPRILYGSTAMA EKSPLOATAVIMO TR
   • NEPRILYGSTAMAI MAŽOS EKSPLOATA
   • NEPRILYGSTAMAS PATOGUMAS IR PA
   • NEPRILYGSTAMAS PRODUKTYVUMAS
   • NEPRILYGSTAMAS TVIRTUMAS IR PA
   • Žemas strėlės profilis ir ašis bei visapusiški šoninio ir galinio vaizdo veidrodėliai užtikrina nepriekaištingą galinį JCB 540-170 „Loadall“ matomumą. Kadangi „EcoMAX“ varikliuose nėra dyzelino kietųjų dalelių filtrų, mašinos gaubto sienelės yra žemesnės, todėl užtikrinamas geresnis matomumas ir manevringumas. Daugumoje teritorijų naudojama „Loadall“ apsaugos sistema yra patvirtinta „Thatcham“. Ši apsaugos sistema apima telematinę JCB „LiveLink“ GPS automobilių sekimo sistemą, imobilizatorių ir „Cesar Datatag“ sistemą. Kabina atitinka apsaugos nuo apsivertimo (angl. ROPS) ir krintančių objektų (angl. FOPS) sistemoms taikomus reikalavimus, todėl operatoriai visada gali jaustis saugūs. Pakreipiami rėmai suteikia operatoriui galimybę prieš keliant tinkamai sulygiuoti teleskopinį krautuvą. Siekdami apsaugoti pašalinius asmenis nuo sužeidimų, standartiškai visuose JCB 540-170 krautuvuose įrengėme atbulinės eigos signalą, o operatoriaus aktyvuojamas jungiklis jam išlipus išjungia varos sistemą ir tokiu būdu apsaugo mašiną nuo nenumatyto eksploatavimo. Mūsų gamykloje įrengti imibilizatoriai gali gerokai sumažinti draudimo įmokų dydį. Galite pasirinkti, kad imobilizatorius būtų valdomas mygtuku arba 4 skaitmenų kodų klaviatūra, kuri, išsijungus varikliui ir praėjus tam tikram nustatytam laikui, automatiškai užsiblokuoja. „Cesar“ – tai paprastas ir efektyvus mašinos identifikavimo ir registravimo būdas, kurį naudoja JK ir Airijos policija. JCB visapusiškai palaiko šią sistemą, todėl ją standartiškai įrengė visose JK parduodamuose teleskopiniuose krautuvuose. Cilindrai turi standartiškai įrengiamus žarnų trūkimo patikros vožtuvus (angl. HBCV), kurie pažeidus žarną neleidžia jiems sulūžti. „LiveLink“ sekimo sistema aprūpina operatorių vertinga, realiu laiku fiksuojama su mašinos vieta susijusią informaciją. „Geofencing“ pavojaus signalai padeda užtikrinti, kad jūsų mašina būtų naudojama tik tam tikrose vietose.
   • Skysčių filtrai (variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų) įrengti per vidurį, todėl užtikrinamas greita ir paprasta jų priežiūra. Nesunku pasiekti ir oro filtrą, kurio iš dvigubų elementų sudaryta konstrukcija palengvina valymo darbus, todėl nesunku suprasti, kodėl JCB „Construction Loadall“ krautuvai turi geriausius klasėje SAE techninės apžiūros koeficientus. Visus JCB 540–170 krautuvo kasdienės patikros ir sutepimo darbus galima atlikti stovint ant žemės. Be to, stovint ant žemės paprasta pripildyti ir dyzelino bei „AdBlue“ skysčio bakus. Abiejų bakų pildymo kakleliuose yra įrenti priešfiltriai, kurie apsaugo skysčius nuo nešvarumų ir įvairių teršalų. Šio teleskopinio krautuvo akumuliatorių patogu pasiekti nenaudojant jokių specialių įrankių; tam tereikia atidaryti užrakinamą gaubtą, kuris atidaromas pasukus užvedimo raktelį. Sauso tepimo sistema užtikrina, kad JCB 540–170 dėvėjimosi briaunelės bus ypatingai patvarios, o jų techninę apžiūrą tereikės atlikti kas 500 valandų. Dyzelino kietųjų dalelių filtras šiame teleskopiniame krautuve nenaudojamas, todėl nereikia jaudintis dėl regeneracijos metu prarandamo produktyvumo ar papildomų filtro keitimui reikalingų išlaidų. Norėdami patvirtinti „EcoMAX“ privalumus, išbandėme juos atlikdami sudėtingiausius darbus didžiausią iššūkį keliančiomis sąlygomis 110.000 valandų, panaudodami juos 70 skirtingų įrenginių
   • Vietoj tokių išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemų, kaip dyzelino kietųjų dalelių filtras, JCB naudoja pažangią „Clean Burn“ technologiją ir visam eksploatavimo laikotarpiui užsandarintą SCR sistemą, kurios užtikrina, kad „EcoMAX“ atitiks „T4F“ (IV etapo) taikomus reikalavimus. Dėl šių savybių jums nereikia rūpintis brangiai kainuojančio ir laiką eikvojančio dyzelino kietųjų dalelių filtro regeneravimu ir keitimu. JCB 540-170 „Loadall“ krautuvų prietaisų skydelyje įrengtas šviesos diodų ekranas aprūpina naudinga informacija (pavyzdžiui, informacija apie likusį degalų kiekį, nuo paskutinio bako pildymo sunaudotų degalų kiekį bei esamas vidutines degalų sąnaudas, išmetamųjų dujų apdorojimo skysčio kiekį ir visus esamus įspėjimus) ir tokiu būdu užtikrina efektyvų mašinos naudojimą. Didžiausią galią ir sąsūką „EcoMAX“ variklis užtikrina net ir dirbdamas vos 1.300 sūk./min. greičiu, todėl galite neabejoti, kad transmisija ir hidraulinė sistema degalus naudos veiksmingai. JCB teleskopiniai krautuvai buvo gaminami atsižvelgiant į pageidavimus, todėl jie pasižymi neprilygstamu produktyvumu ir aukšta kokybe bei užtikrina aukštą likutinės vertės lygį. Pritaikius „EcoMAX“ variklį, jis gali veikti ir naudojant žemesnio lygio degalus, todėl „Construction Loadalls“ galima nesunkiai parduoti skirtingose pasaulio vietose vis dar išlaikant aukštą likutinę vertę.
   • Apšviečiami JCB 540-170 „Loadall“ teleskopinio krautuvo jungikliai yra puikiai matomi net ir tamsiuoju paros metu. O naujoviški prietaisai ir didelės raiškos TFT ekranas sudaro intuityvią, į automobilio panašią, aplinką. Siekdami susikurti nepriekaištingą vairavimo padėtį, įsigykite lengvai reguliuojamą pakreipiamą teleskopinio krautuvo valdymo kolonėlę. Šiame teleskopiniame krautuve įrengtas 7 greičių ventiliatorius turintis šildytuvas užtikrina pačią patogiausią ir produktyviausią operatoriaus darbo vietą. Tiesaus stiklo langai, platus stogas ir standartiškai įrengiami tamsinti kabinos langai užtikrina nepriekaištingą matomumą. Keliant krovinius į viršų, strategiškai išdėlioti stogo strypai užtikrina maksimalų matomumą. O siekdami užtikrinti dar geresnį matomumą, galite įsigyti priekinius, galinius ir kabinos žibintus. 540–170 krautuvuose yra įrengtos naujos valdymo vairalazdės. Ši pažangi naujovė užtikrina greitesnį ir tikslesnį valdymą, sumažina operatoriaus nuovargį, pagerina jo susikaupimą ir padidina saugumą.
   • Klasėje pirmaujanti JCB hidraulinė sistema užtikrina greičiausią ciklų atlikimą, patį efektyviausią kėlimą, ištiesimą ir stūmimą. Kintamo greičio aušinimo ventiliatorius automatiškai reaguoja į aplinkos temperatūrą ir nustato atitinkamą ventiliatoriaus greitį, tokiu būdu užtikrindamas maksimalų ekonomiškumą ir minimalų triukšmo lygį. Dėl kompaktiškos važiuoklės bazės ir didelių vairo blokatoriaus kampų JCB 540-170 „Construction Loadall“ teleskopinis krautuvas pasižymi nepriekaištingu manevringumu ir dideliu važiavimo greičiu. Krautuve standartiškai įrengta 4 varomųjų ratų sistema užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir našumą net ir dirbant minkšto ir molingo paviršiaus vietose. Siekiant sumažinti padangų dėvėjimosi riziką ir degalų sąnaudas, galima naudoti 2 varomųjų ratų sistemą. Veikdamas vos 1.300 sūk./min. greičiu, JCB „EcoMAX T4F“ variklis užtikrina 109 AG (81 kW) siekiančią galią ir 512 Nm sąsūką (panašiai kaip ir 93 kW (550 Nm) parinktis), todėl jūs galite mėgautis optimalia jo reakcija, greičiau atliekamais ciklais ir didesne sukibimo galia. Greitai važiuojant keliu ar nelygiu lauko paviršiumi, atskirai įsigyjama JCB tolygaus važiavimo sistema „Smoothride System“ (SRS) pagerina apkrovos išlaikymą ir padidina operatoriaus patogumą (o tuo pačiu – ir produktyvumą). Be to, SRS sistemą galite įjungti rankiniu būdu. Tai atliekama nepriklausomai nuo strėlės padėties. Daugiafunkciai vienasvirčiai valdikliai užtikrina greitą ir tikslų krovinio pastatymą. Paprasta valdyti ir 540-170 „Loadall“ kryptį, nes tai atliekama vos vienu jungikliu. Pasirenkamuose 81 kW (109 AG) ir 93 kW (125 AG) JCB „EcoMAX“ varikliuose yra įrengti kintamo greičio aušinimo ventiliatoriai, kurie automatiškai reaguoja į aplinkos temperatūrą ir nustato atitinkamą ventiliatoriaus greitį, tokiu būdu užtikrindami maksimalų ekonomiškumą ir minimalų triukšmo lygį. Atskirai įsigyjamas reversinis ventiliatorius nupučia ant teleskopinio krautuvo aušinimo sistemos susikaupusias dulkes ir nešvarumus, ir tokiu būdu išlaiko tinkamą jo našumą.
   • Tvirtos atramos padeda JCB 540-170 „Construction Loadall“ teleskopiniam krautuvui sugerti nuolatinio sunkių medžiagų tvarkymo darbų metu atsirandančius didelius įtempimus, tuo tarpu vienguba visapusiškai suvirinta važiuoklė padidina bendrą mašinos tvirtumą ir sumažina jos svorį. Šioje mašinoje įrengėme tvirtą „U“ formos strėlės elementą ir visapusiškai suvirintas uždarymo plokštes. Siekdami užtikrinti dar didesnį mašinos tvirtumą, užtikrinome iki 1,0 m siekiančius didelius strėlės persidengimus, be to, sumažinome integruoto strėlės galo ir viengubos uždarymo plokštės jungčių ir įtempimo taškų skaičių. Siekdami užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, prieš pradėdami dažyti, panardiname JCB „Construction Loadall“ kabinas į elektroforezės junginį. Pagrindinių angų liejiniai laiko kėlimo ir ilginimo cilindrus atitinkamoje vietoje, ir tokiu būdu dar labiau pagerina bendrą konstrukcinį vientisumą. Hidraulinės žarnos yra išmaniai nutiestos per strėlę, tokiu būdu užtikrinant maksimalią jų apsaugą, gaubtas įrengtas šone, todėl jis puikiai apsaugomas nuo pažeidimų, o sulankstę galinius žibintus, dirbdami apsaugosite juos nuo užsiteršimo ir sudužimo. JCB 540-170 „Construction Loadall“ teleskopinių krautuvų strėlė yra įrengta žemai važiuoklėje, todėl pasižymi itin tvirta konstrukcija ir maksimaliu matomumu pasukus galvą. Naujųjų „Construction Loadall“ asortimento modelių privalomų bandymų programa apėmė ilgai trunkančius didelių važiuoklės apkrovų, strėlės ir kitų pagrindinių įrenginio dalių bei daugiau nei tūkstančio ciklų metu atliekamus kartojamus transmisijos naudojimo bandymus. Atskirai įsigyjamos priekinio stiklo ir stogo apsaugos užtikrina dar didesnę apsaugą nuo krentančių objektų.
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.