NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Krautuvas teleskopinis 525-60, JCB
Krautuvas teleskopinis 525-60, JCB
Krautuvas teleskopinis 525-60, JCB
Krautuvas teleskopinis 525-60, JCB

Krautuvas teleskopinis 525-60, JCB

525&JCB , B
 • 2.500 kg siekianti keliamoji galia, kai strėlė yra įtraukta, naudojant visą strėlės ilgį, naudojama 1.750 kg siekianti galia
 • Siekiant tenkinti „Tier 4 Final“ taikomus reikalavimus, nereikia naudoti išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos
 • Patogu ir paprasta eksploatuoti bei prižiūrėti
 • 6 m kėlimo aukštis, 800 kg keliamoji galia ir 3,4 m siekiantis perkėlimo į priekį atstumas
 • Platus apsauginių priemonių pasirinkimas, be to, užtikrinamas nepriekaištingas matomumas
 • Kompaktiški krautuvo matmenys užtikrina nepriekaištingą manevringumą
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55 kW
  • Mašinos svoris: 5490 kg
  • Važiavimo greitis: 25 km/h
  • Kėlimo aukštis: 6,0 m
  • Kėlimo tūris: 2500 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Visi JCB teleskopiniai krautuvai sukurti taip, kad užtikrintų kuo didesnį produktyvumą. Ne išimtis ir 525–60 „AGRI Loadall“ krautuvai. Šie krautuvai pasižymi nepriekaištingu matomumu ir manevringumu, universaliu našumu, didele galia ir pažangių funkcijų užtikrinamu efektyvumu. Be to, kiekvienas JCB „Loadall“ krautuvo elementas pasižymi tvirtumu, patvarumu ir patikimumu. Negana to, 525–60 AGRI teleskopinis krautuvas užtikrina nedideles eksploatavimo išlaidas ir pasižymi privalomomis saugumo priemonėmis, naujausiomis, nuo vagysčių apsaugančiomis, sistemomis ir pačia ergonomiškiausia kabina visoje rinkoje. Be to, paprasta atlikti šių krautuvų techninę apžiūrą. JCB „Loadalls“ atitinka visus žemės ūkyje keliamus reikalavimus, o ūkininkai gali rinktis AGRI arba „AGRI Plus“ modelį. Abu modeliai apima daugybę pripažintų naujovių, pavyzdžiui, „Smart Hydraulics“ sistema, kuri naudojama kartu su pasirenkamomis skirtingomis pavarų dėžėmis ar varikliais, sukurtais taip, kad galėtumėte mėgautis labiausiai jūsų ūkiui tinkančia mašina.
 • 17375
   • APSAUGA IR SAUGUMAS
   • EFEKTYVI KONSTRUKCIJA
   • KOKYBIŠKUMAS, PATIKIMUMAS IR P
   • PATOGUMAS IR PAPRASTAS EKSPLOA
   • PRAKTIŠKUMAS
   • PRODUKTYVUMAS IR NAŠUMAS
   • Pažangi JCB „Adaptive Load Control“ sistema dirbo su sunkiais kroviniais metu automatiškai apsaugo jūsų 525-60 AGRI teleskopinį krautuvą nuo vertimosi į priekį. Standartiškai įrengiamas atbulinės eigos signalas apsaugo pašalinius asmenis nuo sužeidimų, be to, „Loadall“ krautuvas turi žarnų trūkimo patikros vožtuvus (angl. HBCV), kurie pažeidus žarną, neleidžia jiems sulūžti. O kad dirbti būtų dar patogiau, šio teleskopinio krautuvo kabinoje yra įrengta ROPS (nuo apsivertimo apsauganti) ir FOPS (nuo krintančių objektų apsauganti) sistema, kuri užtikrina ilgalaikę operatoriaus apsaugą. Platus stogas, atsidarantis galinis langas, atgal atlenkiama viršutinė durų dalis, kompaktiškas JCB dyzelinis „Kohler“ variklis ir žemai įrengtas nuožulnus gaubtas užtikrina nepriekaištingą įvairiapusį matomumą. Unikali, žemo profilio galinė važiuoklė ir strėlė užtikrina klasėje pirmaujantį puikų galinį matomumą. Prie kabinos pritvirtinti priekiniai ir galiniai darbiniai žibintai dar labiau pagerina matomumą. O jei norite dar geresnio matomumo (ypatingai tuo atveju, jei krovinius keliate į aukštį tamsiuoju paros laiku), įsigykite prie strėlės tvirtinamus darbinius žibintus. JCB „LiveLink“ telematinė GPS sekimo sistema teikia teleskopiniame krautuve matomus ypatingai svarbius, realiu laiku fiksuojamus, su vieta susijusius duomenis. „Geofencing“ pavojaus signalai padeda užtikrinti, kad jūsų mašina būtų naudojama tik pasirinktose vietose. 525-60 AGRI teleskopinio krautuvo strėlės sukimosi vieta yra žemai, o išorinė strėlė yra plona. Dėl šių priežasčių užtikrinamas nepriekaištingas dešinėje pusėje įrengtų galinių ir priekinių ratų matomumas, įskaitant ir plotą virš žemo profilio gaubto
   • 525–60 „AGRI Loadall“ krautuve yra įrengtas galingas JCB dyzelinis „Kohler T4 Final“ (EPA reikalavimus atitinkantis) variklis, kuris, veikdamas vos 1.400 sūk./min. greičiu, užtikrina 300 Nm siekiančią sąsūką, be to, jis naudojamas be brangių dyzelino kietųjų dalelių filtro ir „AdBlue“ išmetamų teršalų apdorojimo sistemos. Kadangi didžiausia sąsūka pasiekiama varikliui veikiant vos 1.400 sūk./min. greičiu, šis variklis gali užtikrinti ekonomiškai degalus naudojantį transmisijos ir hidraulinės sistemos darbą. Daugumoje „Tier 4 Final“ variklių naudojami dyzelino kietųjų dalelių filtrai (angl. DPF) arba selektyviosios katalizinės redukcijos (angl. SCR) sistemos, be to, reikia stebėti „AdBlue“ skysčio lygį. Šis JCB dyzelinis „Kohler“ variklis naudojamas be šių elementų. JCB „Loadall“ išorinis dizainas yra kitoks ne tik dėl kosmetinių savybių: aušinimo ventiliatoriaus oro srovė nukreipta į viršų, tokiu būdu sumažinant laiką eikvojančių dulkių sankaupų kiekį.
   • Siekdami užtikrinti pačią aukščiausią teleskopinių krautuvų kokybę, mes naudojame tokius modernius gamybos procesus, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai. Naujųjų JCB „Loadall“ asortimento modelių privalomų bandymų programa apėmė ilgai trunkančius didelių važiuoklės apkrovų, strėlės ir kitų pagrindinių įrenginio dalių bei daugiau nei tūkstančio ciklų metu atliekamus kartojamus transmisijos naudojimo bandymus. Jūsų 525-60 „AGRI Loadall“ mašina pasižymi ilgalaike apsauga nuo korozijos, nes prieš pradedant dažyti, visos JCB kabinos panardinamos į elektroforezės lydinį. Vientisa visapusiškai suvirinta važiuoklė užtikrina dar didesnį bendrą mašinos tvirtumą ir mažesnį jos svorį. Ši mašina taip pat pasižymi dideliais, 0,7m siekiančiais, strėlės persidengimais, tuo tarpu hidrauliniai cilindrai turi dar didesnį tvirtumą užtikrinančius trintiniu būdu suvirintus ąsinius galus, be to, visos ašys yra įrengtos su grūdintais smaigais. Tvirtos ašinės atramos sugeria nuolatinio sunkių medžiagų tvarkymo darbų metu atsirandančius didelius įtempimus, tuo tarpu pagrindinių angų liejiniai laiko kėlimo ir ilginimo cilindrus, ir tokiu būdu dar labiau pagerina bendrą konstrukcinį vientisumą. Be to, šioje mašinoje įrengėme tvirtą, atvirkščią, „U“ formos strėlės elementą ir visapusiškai suvirintas uždarymo plokštes. Siekdami užtikrinti dar didesnį mašinos tvirtumą, sumažinome integruoto strėlės galo ir viengubos uždarymo plokštės jungčių ir įtempimo taškų skaičių.
   • JCB 525–60 „AGRI Loadall“ yra įrengta plačias duris turinti didelė ir erdvi kabina, be to, kabinoje yra radijo garsiakalbis ir daugybė vietos. Standartiškai kabinoje įrengti tamsinto stiklo langai atspindi 30 % saulės spindulių ir tokiu būdu dar labiau padidina operatoriaus komfortą. Šiame teleskopiniame krautuve yra įrengti visiškai nauji prietaisai ir didelės raiškos TFT ekranas. Apšviečiami intuityviai išdėstyti valdikliai užtikrina optimalų jų matymą net ir nakties metu. Be to, atsižvelgdami į operatorių pageidavimus ir darbo sąlygas, galite įsigyti juos tenkinančią sėdynę. O siekdami dar geriau priderinti savo „Loadall“ krautuvą prie aplinkos ir užtikrinti nepriekaištingas darbo sąlygas, galite rinktis oro vėdinimo sistemą turinčią arba neturinčią kabiną. Paprasta JCB 525-60 AGRI valdymo sistema užtikrina tikslų ir tolygų darbą. Mašina valdoma naudojant vieną svirtį, elektroninius valdiklius ir proporcingus priedus. Naudodami proporcinio nuolatinio JCB srauto funkciją, operatoriai gali užprogramuoti, kad skirtingiems padargams būtų tiekiamas skirtingų verčių srautas.
   • Visi JCB 525-60 AGRI teleskopinių krautuvų kasdien tikrinami ir sutepami taškai nesunkiai pasiekiami stovint ant žemės. Amortizacinę sistemą turintį gaubtą paprasta uždaryti ir atidaryti. Techninei apžiūrai skirtas plotas yra pakankamai didelis ir platus, todėl užtikrinama nepriekaištinga prieiga prie trijų variklio pusių. „Loadall“ dyzelino baką nesunku pasiekti ir pripildyti stovint ant žemės. Be to, pildymo kaklelis turi integruotą priešfiltrį, kuris neleidžia nešvariems degalams patekti į baką. Per strėlę išmaniai nutiestos hidraulinės žarnos užtikrina dar didesnį įrenginio saugumą. Valdymo cilindrai įrengti aukštai ant ašies, todėl jums dirbant, jis yra apsaugomas nuo pažeidimų, be to, sumažėja prastovų skaičius. Kadangi 525–60 AGRI teleskopinių krautuvų dėvėjimosi briaunelės naudoja sauso tepimo sistemą, jų techninę apžiūrą tereikia atlikti tik kas 500 valandų (lyginant su kas 250 valandų atliekama technine tipinių konkurentų mašinų apžiūra). Šios mašinos skysčių filtrai (variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų) įrengti nesunkiai pasiekiamose vietose, todėl užtikrinamas greita ir paprasta jų priežiūra. Oro filtrą taip pat paprasta pasiekti, o dviguba elementų konstrukcija dar labiau palengvina valymo darbus.
   • Siekdami užtikrinti tinkamą sudėtingomis sąlygomis naudojamo krautuvo traukos galią ir našumą, teleskopiniuose JCB 525–60 AGRI krautuvuose standartiškai yra įrengtas slydimą apribojančio diferencialo ir 4 varomųjų ratų sistema. Naudodami naująją kintamo greičio transmisiją, operatoriai gali iš anksto nustatyti tiesioginės eigos greitį. Ši funkcija itin naudinga tokių hidraulinių padargų, kaip valymo šepečiai ar šėrimo kibirai, naudotojams. Hidrostatinė transmisija net ir ribotose vietose užtikrina paprastą ir tikslų krautuvo manevravimą. Transmisija veikia kartu su stabdžių sistema, o pedalu valdomas transmisijos slopintuvas atliekant krovimo ar pertvarkymo darbus, užtikrina dar geresnį daugiafunkciškumą ir didesnę galią. Dėl vos 1.970 mm aukščio ir 1.840 mm pločio šis JCB „Loadall“ gali dirbti ir mažiausiose darbo vietose. Galėsite mėgautis kompaktiška važiuoklės baze, dideliais vairo mechanizmo blokatoriaus kampais, mažais posūkių spinduliais ir nepriekaištingu krautuvo manevringumu. Ant vairo mechanizmo kolonėlės įrengta uždorio svirtimi arba prie vairalazdės pritvirtintu uždorio jungikliu keisdamas kryptinio uždorio padėtį, teleskopinių krautuvų operatorius gali greitai ir paprastai manevruoti krautuvą. JCB 525–60 AGRI teleskopinis krautuvas turi tris keičiamus 4 vairuojamųjų ratų sistemos valdymo režimus. Dviejų varomųjų ratų sistema puikiai tinka važiavimui keliu, tuo tarpu keturių varomųjų ratų sistema užtikrina nepriekaištingą manevringumą, kai dirbama mažose vietose. Valdant keltuvą, galima priartėti arba pasitraukti nuo kliūties.
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.