NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_WLS435s_View_001
435 rear push
435 rehandling grain 2

Krautuvas frontalinis 435S, JCB

435S&JCB , C
 • Didelis galios ir svorio santykis užtikrina nepriekaištingą našumą
 • 6 greičių 50 km/val. greičiu pasižyminti transmisija sąsūkos keitiklio fiksavimo sistema
 • Visą dieną trunkantis operatoriaus patogumas ir JCB „Smoothride“ apkrovos sulaikymo sistema
 • T4F 6,7 litrų variklis užtikrina 230 AG galią ir 945 Nm sąsūką
 • Didele sąsūka (angl. HT) pasižymintis krautuvo petys ir pasirenkama aukšto kėlimo funkcija
 • „Cummins“ variklis, ZF transmisija ir ašys, „Rexroth“ siurbliai ir „Parker“ vožtuvų blokai
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 172 kW
  • Mašinos svoris: 14055 kg
  • Važiavimo greitis: 52,3 km/h
  • Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo: 3958 mm
  • Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui: 8166 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB 435S ratinis krautuvas yra sukurtas taip, kad atliekant žemės ūkio darbus užtikrintų maksimalų produktyvumą. Pagaminta užtikrinant didelį galios ir svorio santykį, naudojant tik pačias geriausias detales, t. y. „Cummins“ variklį, ZF transmisiją ir ašis bei „Rexroth“ siurblius, todėl pažadame, kad 435S tarnaus ilgą laiką. Be to, visapusiška 230 AG galia, 945 Nm sąsūka ir 264 l/min. hidrauline cirkuliacija pasižymintis krautuvas užtikrina maksimalų našumą. Jis užtikrina visą darbo dieną trunkantį patogumą, nes juk tik patogiai besijaučiantis operatorius gali dirbti produktyviai. Be to, šis krautuvas yra saugus ir pasižymi paprasta technine apžiūra, o naudojant tokias funkcijas, kaip „Eco“ režimas ir „Auto Idle“ sistemą, jis užtikrina labai efektyvų degalų naudojimą.
 • 435 rear push
   • COMMAND PLUS
   • EFEKTYVUMĄ UŽTIKRINANTI KONSTR
   • KOKYBIŠKAS DARBAS
   • NEDIDELIS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS
   • NEPAKARTOJAMAS NAŠUMAS
   • VAŽIUOKITE SAUGIAI
   • Kurdami 435S ratinį krautuvą, perkūrėme jo ROPS ir FOPS sistemos konstrukciją: „A“ formos strypai yra tokio paties pločio, kaip ir kabinos gale, todėl jūs galite mėgautis erdvesne kabina ir panoraminiu priekiniu langu. Jungikliai ir papildomi valdikliai yra įrengti ant dešiniojo „A“ formos strypo. Čia taip pat yra įrengti du spalvoti naršymui per valdymo meniu skirti skystųjų kristalų ekranai, iš kurių vienas gali būti naudojamas galinio vaizdo kameros vaizdui atvaizduoti. Naudojant intuityvią, atskirai įsigyjamą, rotacinį valdiklį lengva naudotis paprasta, specialiai sukurtą meniu turinčia, JCB sąsaja. Standartiškai JCB 435S ratiniame krautuve yra įrengti šildomi išoriniai veidrodėliai, kuriuos elektroniniu būdu galima valdyti patogiai sėdint kabinoje. Visiškai nauja oro vėdinimo sistema apima devynias nuo rasojimo apsaugančias ir šešias operatoriui skirtas angas, kurios padeda išlaikyti nuolatinį tinkamą matomumą ir operatoriaus patogumą. Be to, veikdama ši sistema kelia kur kas mažesnį triukšmą. Visi valdikliai yra pritvirtinti prie sėdynės, kurie juda kartu su pneumatine sėdyne. Be to, galite pasirinkti labiausiai operatoriams tinkančią valdymo sistemą: rinkitės vienasvirtę vairalazdę arba kelias svirtis. Abu šie elementai naudoja elektrohidraulinę sistemą, todėl užtikrina patį aukščiausią tikslumą. Atlikę išsamius operatoriaus ergonomiką apimančius tyrimus, sukūrėme „Command Driving Position“ sistemą, kuri pasižymi pačia optimaliausia valdymo schema ir gali būti pritaikoma skirtingoms vairuotojo figūroms ir dydžiams.
   • JCB 435S „Automatic Idle“ funkcija po 30 sekundžių neaktyvumo grąžina variklio greitį ties 700 sūk./min., tuo tarpu „Eco“ režimas apriboja variklio greitį iki 1.800 sūk./min. ir tokiu būdu sumažina degalų sąnaudas. Bet kokiu atveju, visada galėsite mėgautis nepriekaištingu produktyvumu. Standartiškai įrengiama sąsūką užfiksuojanti 6 greičių transmisija užtikrina, kad nepriklausomai nuo naudojamos pavaros jūsų ratinis krautuvas pasižymės 100 % efektyvumu. Glaudesnis pavarų santykis užtikrina, kad įjungus bet kurią pavarą, bus naudojamas mažesnis variklio greitis, o tuo pačiu didės našumas ir mažės degalų sąnaudos. 435S ratinio krautuvo besisukančių ratų stabdymo sistema užtikrina, kad suksis tokiu pačiu greičiu, kaip ir ratai, todėl mažina įkaitimo ir pasipriešinimo riziką bei pagerina degalų naudojimo ekonomiškumą. JCB 435S hidraulinis aušinimo ventiliatorius automatiškai reaguoja į aplinkos temperatūrą ir nustato atitinkamą ventiliatoriaus greitį, tokiu būdu optimizuodamas aušinimą, sumažindamas degalų sąnaudas ir užtikrindamas mažesnį triukšmo lygį. Pažangūs JCB kintamo pajėgumo siurbliai tiekia energiją apkrovą fiksuojančiam vožtuvų blokui, kuris galią naudoja tik esant poreikiui, ir tokiu būdu užtikrina tikslų bei efektyvų krautuvo valdymą. Iškrauti ritiniai vožtuvai pečius nuleidžia naudodami ne hidraulinę, o gravitacinę jėgą, todėl padeda sumažinti degalų sąnaudas. JCB „Smoothride“ apkrovos sulaikymo sistema apriboja smūgines apkrovas ir, tokiu būdu, sumažina medžiagų išsipylimo ir struktūrinio įtempimo rizikos bei užtikrina didesnį operatoriaus patogumą. Sukibimo greitis reguliuojamas tiesiai iš kabinos naudojant pačius moderniausius „Command Plus“ valdiklius.
   • JCB 435S ratinis krautuvas yra specialiai pagamintas taip, kad atitiktų net ir pačius didžiausius žemės ūkio darbų keliamus reikalavimus. Baigtinių elementų analizė ir įrangos bandymai padėjo užtikrinti itin didelį konstrukcinį JCB 435S tvirtumą ir patvarumą. Šaldomoje kameroje atliekami bandymai padeda užtikrinti, kad mašina užsives net ir esant -20 ?C temperatūrai. Tikslus apdorojimas užtikrina aukštą šių krautuvų tolerancijos lygį bei tikslią jų smaigų ir įvorių vietą. Siekdami užtikrinti pačią aukščiausią JCB 435S mašinos kokybę, mes naudojame tokius modernius gamybos procesus, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai. Šarnyrinės JCB 435S jungtys pasižymi tvirtomis įvorėmis, kurios yra kur kas stipresnės nei viena plokštė su prielaja. Siekdami užtikrinti didesnę apsaugą, 435S vairo cilindrus įrengėme aukštai, o žarnas išvedžiojome per šarnyrinę jungtį. Šarnyrinė šio ratinio krautuvo jungtis turi tvirtą, dar didesnį patvarumą užtikrinantį, centrinį kaištį ir didelių matmenų įdėklus bei įvorių jungčių apačioje pritvirtintus dvigubus kūgio formos rutulinius guolius, kurie gali atlaikyti tiek vertikalias, tiek horizontalias apkrovas. Galinis atsvaras apsaugo 435S ratinio krautuvo aušinimo pakuotę ir galą (įskaitant ir galinius žibintus) nuo pažeidimų.
   • Naujasis JCB 435S ratinis krautuvas pasižymi dideliu, automatiškai atidaromu viengubu gaubtu, kuris užtikrina paprastą prieigą prie variklio. Atidarius užrakinamas mašinos gale įrengtas groteles, paprasta pasiekti išmetamųjų dujų apdorojimo skysčio baką. Elektroninė stebėjimo sistema fiksuoja su mašinos būkle susijusią informaciją ir realiu laiku suformuoja perspėjančiuosius signalus. Tokiu būdu ši sistema apsaugo tiek 435S krautuvą, tiek jo operatorių. Atskirai įsigyjamas automatinio sutepimo rinkinys užtikrina, kad šis ratinis krautuvas pats atliks visus tepimo veiksmus, tuo tarpu standartinė plataus pagrindo aušinimo pakuotė ir reversinis ventiliatorius užtikrina efektyvų aušinimą net ir tose vietose, kurių ore gausu skraidančių nešvarumų. Kadangi naudojamos tokios aukščiausios kokybės detalės, kaip „Cummins“ variklis, ZF transmisija ir ašys, „Rexroth“ siurbliai ir „Parker“ vožtuvų blokai, JCB 435S užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį. Visapusiška hidraulinė dviguba stabdymo sistema ir daugialypiai alyvoje pamerkti diskai užtikrina, kad šio krautuvo stabdžių sistemai nereikalinga techninė priežiūra. Daugumoje „Tier 4 Final“ IV etapo variklių naudojami dyzelino kietųjų dalelių filtrai (angl. DPF), kurių keitimas gali atimti daug laiko ir pinigų. „Cummins“ variklis nenaudoja dyzelino kietųjų dalelių filtro, todėl padeda sumažinti jūsų techninei apžiūrai ir eksploatavimui skiriamų išlaidų kiekį.
   • Šio ratinio krautuvo „Cummins“ QSB 6,7 litrų variklis veikdamas vos 1.500 sūk./min. greičiu užtikrina didelę, 230 AG siekiančią, galią ir didžiausią, 945 Nm, sąsūką bei nepriekaištingą reakciją. „Tier 4 Final“ IV etapo reikalavimus tenkinantis variklis naudoja tik išmetamųjų dujų recirkuliacijos (angl. ECR) ir selektyviosios katalizinės redukcijos (angl. SCR) sistemas bei dyzelino oksidavimo katalizatorius (angl. DOC). Be to, JCB 435S greitai atlieka visus ciklus: varikliui veikiant nedideliu greičiu, kintamos geometrijos turbokompresorius padidina našumą, tuo tarpu galinga, dvigubą kintamo pajėgumo stūmoklinį siurblį turinti hidraulinė sistema pasižymi didžiuliu, net 264 l/min. siekiančiu, srautu, tokiu būdu užtikrindama greitą ir produktyvų ciklų atlikimą. Atskirai įsigyjamas JCB greito sukabinimo mechanizmas pagreitina ratinių krautuvų padargų keitimą ir padaro jį efektyvesniu. Greito sukabinimo mechanizmas specialiai sukurtas taip, kad būtų galima naudoti ir su antriniais priedais. Didelės sąsūkos (angl. HT) JCB 435S krautuvo petys leidžia atlikti lygiagrečiojo kėlimo veiksmus ir užtikrina nepriekaištingą net ir krautuvo galo matomumą, todėl vienu metu galima naudoti ir kelis padargus. Pasirinkę HT aukšto kėlimo petį, galėsite šį ratinį krautuvą naudoti ir tiems darbams, kurie atliekami tam tikrame aukštyje (pildant piltuvą, priekabą ar barstytuvą). Siekdami užtikrinti optimalų ciklų atlikimo laiką ir efektyvumą (didinant greitį bei važiuojant kalneliais ir keliais), 435S įrengėme unikalią 6 greičių transmisiją, kuri užfiksuoja kiekvienos pavaros keitiklį. Važiuoklei sukantis, pastovi sąsūka padeda užtikrinti tolygų ratinio krautuvo priedų valdymą. Naujoviška JCB elektroninė valdymo sistema gali laipsniškai atjungti sankabą ir tokiu būdu užtikrinti efektyvų ir produktyvų krautuvo valdymą. Naudojant šią funkciją, traukos jėga, nukreipiant maksimalią galią į hidraulinę krautuvo sistemą, valdoma per transmisiją ir tokiu būdu sumažinama darbinių stabdžių dėvėjimosi rizika bei degalų sąnaudos. Įsigykite įvairių JCB 435S ratinio krautuvo ašių ir pritaikykite jį bet kokiems darbams. Kietam žemės paviršiui yra skirti atviri, minkštai ir molingai žemei – slydimą apribojantys, o besikeičiančiam žemės paviršiui – atviri, automatiškai užsiblokuojantį priekinės ašies diferencialą turintys diferencialai.
   • Siekdami užtikrinti dar geresnį matomumą, naujajame JCB 435S ratiniame krautuve galinio matymo veidrodėlius įrengėme „A“ formos strypų priekyje. Vidiniai veidrodėliai, šildomi išoriniai veidrodėliai ir galinio vaizdo fiksavimo kamera užtikrina nepriekaištingą įvairiapusį jūsų ratinio krautuvo matomumą. Nuožulnūs, vienodais tarpais išdėstyti laipteliai ir tinkamai įrengtos rankenos užtikrina saugų įlipimą į ratinį krautuvą. Specialūs neslidūs tilteliai ir atskirai įsigyjama papildoma rankena suteikia galimybę ratinio krautuvo operatoriui saugiai įlipti į mašiną. Variklyje įrengtas dyzelino kietųjų dalelių filtras gali padidinti gaisro riziką, nes regeneracijos režimu temperatūra pakyla itin aukštai. Naujajame 4375S dyzelino kietųjų dalelių filtrai nenaudojami, todėl jums nereikia dėl jų sukti galvos. Kabinoje yra įrengta izoliuojanti sistema, ji atitinka ROPS (apsaugos nuo apsivertimo) ir FOPS (apsaugos nuo krintančių objektų) sistemoms keliamus standartus, be to, yra apsaugota nuo dulkių. Be to, norėdami galite įsigyti gryno oro arba anglies filtrus.

Panašios prekės

Krautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
ModelisKrautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
Prekės kodas403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB
Variklio galia26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Mašinos svoris2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Važiavimo greitis30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.