NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
JCB-419-01
JCB-419-02
JCB-419-03

Krautuvas frontalinis 419, JCB

419&JCB , C
 • Didelis galios ir svorio santykis užtikrina nepriekaištingą našumą
 • 6 greičių 48 km/val. greičiu pasižyminti transmisija sąsūkos keitiklio fiksavimo sistema
 • Visą dieną trunkantis operatoriaus patogumas ir JCB „Smoothride“ apkrovos sulaikymo sistema
 • T4F IV etapo 6,7 litrų variklis užtikrina 183 AG galią ir 841 Nm sąsūką
 • Didele sąsūka (angl. HT) pasižymintis krautuvo petys ir pasirenkama aukšto kėlimo funkcija
 • „Cummins“ variklis, ZF transmisija ir ašys, „Rexroth“ siurbliai ir „Husco“ vožtuvų blokai
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 129 kW
  • Mašinos svoris: 10613 kg
  • Važiavimo greitis: 50 km/h
  • Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo: 3700 mm
  • Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui: 6695 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB 419S ratinis krautuvas yra sukurtas taip, kad atliekant žemės ūkio darbus užtikrintų maksimalų produktyvumą. Pagaminta užtikrinant didelį galios ir svorio santykį, naudojant tik pačias geriausias detales, t. y. „Cummins“ variklį, ZF transmisiją ir ašis bei „Rexroth“ siurblius, todėl pažadame, kad 419S tarnaus ilgą laiką. Be to, visapusiška 183 AG galia, 841 Nm sąsūka ir 180 l/min. hidrauline cirkuliacija pasižymintis krautuvas užtikrina maksimalų našumą. Jis užtikrina visą darbo dieną trunkantį patogumą, nes juk tik patogiai besijaučiantis operatorius gali dirbti produktyviai. Be to, šis krautuvas yra saugus ir pasižymi paprasta technine apžiūra, o naudojant tokias funkcijas, kaip „Eco“ režimas ir „Auto Idle“ sistemą, jis užtikrina labai efektyvų degalų naudojimą.
 • JCB-419-02
   • COMMAND PLUS
   • EFEKTYVUS DIZAINAS
   • NEPRILYGSTAMOS EKSPLOATACINĖS
   • NEREIKALAUJA DAUG PRIEŽIŪROS,
   • VAŽIUOKITE SAUGIAI
   • Kurdami 419S ratinį krautuvą, perkūrėme jo ROPS ir FOPS sistemos konstrukciją: „A“ formos strypai yra tokio paties pločio, kaip ir kabinos gale, todėl jūs galite mėgautis erdvesne kabina ir panoraminiu priekiniu langu. Jungikliai ir papildomi valdikliai yra įrengti ant dešiniojo „A“ formos strypo. Čia taip pat yra įrengti du spalvoti naršymui per valdymo meniu skirti skystųjų kristalų ekranai, iš kurių vienas gali būti naudojamas galinio vaizdo kameros vaizdui atvaizduoti. Naudojant intuityvią, atskirai įsigyjamą, rotacinį valdiklį lengva naudotis paprasta, specialiai sukurtą meniu turinčia, JCB sąsaja. Standartiškai JCB 419S ratiniame krautuve yra įrengti šildomi išoriniai veidrodėliai, kuriuos elektroniniu būdu galima valdyti patogiai sėdint kabinoje. Visiškai nauja oro vėdinimo sistema apima devynias nuo rasojimo apsaugančias ir šešias operatoriui skirtas angas, kurios padeda išlaikyti nuolatinį tinkamą matomumą ir operatoriaus patogumą. Be to, veikdama ši sistema kelia kur kas mažesnį triukšmą. Visi valdikliai yra pritvirtinti prie sėdynės, kurie juda kartu su pneumatine sėdyne. Be to, galite pasirinkti labiausiai operatoriams tinkančią valdymo sistemą: rinkitės vienasvirtę vairalazdę arba kelias svirtis. Abu šie elementai naudoja elektrohidraulinę sistemą, todėl užtikrina patį aukščiausią tikslumą. Atlikę išsamius operatoriaus ergonomiką apimančius tyrimus, sukūrėme „Command Driving Position“ sistemą, kuri pasižymi pačia optimaliausia valdymo schema ir gali būti pritaikoma skirtingoms vairuotojo figūroms ir dydžiams.
   • „JCB 419S“ „Automatic Idle“ (automatinio budėjimo) funkcija po 30 sekundžių neveiklumo grąžina variklį iki 750 sūkių per minutę, o „Eco Mode“ režimas apriboja variklio greitį iki 1800 sūkių per minutę ir tokiu būdu sumažina degalų sunaudojimą. Bet kuriuo atveju produktyvumas išlieka didžiulis. Sukimo momento užrakto 6 greičių transmisija reiškia, kad visos šio ratinio krautuvo pavaros pasitarnaus jums 100 % efektyviai. Tikslesnis pavarų perdavimas reiškia, kad kiekvienoje pavaroje yra mažesnis variklio sūkių skaičius, kad būtų pagerintas veikimas ir degalų suvartojimas, taip pat didesnė stūmimo galia ir funkcionavimo efektyvumas. „JCB 419S“ hidraulinis aušinimo ventiliatorius automatiškai reaguoja į aplinkos temperatūrą ir nustato ventiliatoriaus greitį, kad optimizuotų vėsinimą, sumažintų degalų sąnaudas ir triukšmo lygį. Naujoviški „JCB“ keičiamieji tūriniai siurbliai maitina vožtuvų bloką su apkrovos jutikliu, kuris naudoja energiją tik pagal poreikį, užtikrinant tikslų ir efektyvų krautuvo valdymą. Iškrauti ritininiai vožtuvai nuleidžia strėles gravitacine, o ne hidrauline jėga, taip sumažinant degalų sąnaudas. Mūsų regeneracinė išmetimo grandinė pagerina ciklo trukmę. Ji taip pat yra ekonomiškesnė, nes sumažina hidraulinės energijos sąnaudas. Aukšti atbuliniai stabdžiai sumažina klampų stabdymą kelyje ir pagerina krovinių tvarkymą, todėl padidėja kuro suvartojimo efektyvumas. „JCB“ „Smooth ride“ (sklandaus važiavimo) apkrovos sustabdymas riboja smūgines apkrovas, todėl sumažina medžiagų išsiliejimą ir struktūrinę įtampą, taip pat suteikia daugiau komforto mašinistui. Sukabinimo greitis yra reguliuojamas iš kabinos, naudojant naujausius, moderniausius „Command Plus“ valdiklius.
   • Šis 6,7 l ratinio krautuvo „Cummins QSB“ variklis yra 136 kW (183 AG) galios, maksimalus variklio sukimo momentas – 841 Nm, esant vos 1500 sūkių per minutę, kad būtų pasiektas puikus atsakas. Įrenginys atitinka T4F/IV reikalavimus, nenaudojant dyzelino kietųjų dalelių filtro (DPF). „JCB 419S“ trumpa ciklo trukmė: kintamosios geometrijos turbokompresorius užtikrina didesnį našumą esant mažam variklio apsukų skaičiui, o galinga vieno keičiamo tūrinio stūmoklinio siurblio hidraulika gali cirkuliuoti dideliu 180 l/min. greičiu. „JCB“ pasirinktinai įsigyjamas greitojo užkabinimo įtaisas ant mūsų ratinių krautuvų užtikrina greitą ir efektyvų papildomų įtaisų keitimą. Greitojo užkabinimo įtaisas suprojektuotas taip, kad būtų suderinamas su antrinėje rinkoje gaminamais priedais. „JCB 419S“ didelio sukimo momento (HT) svirties dizainas suteikia galimybę rinktis lygiagretų arba nelygiagretų kėlimą, o krautuvo galas yra puikiai matomas, todėl idealiai tinka kelių papildomų įtaisų naudojimui. Pasirinkite HT aukšto kėlimo strėlę ir galėsite naudoti šį ratinį krautuvą darbui aukštyje (piltuvuose, priekabose bei skirstytuvuose). Optimaliai ciklo trukmei ir efektyvumui (greitėjimo, važiavimo į įkalnę ir keliais metu) mūsų unikali 6 pavarų transmisija užtikrina sukimo momento keitiklio užrakinimą kiekvienoje pavaroje. Dėl novatoriško elektroninio „JCB“ valdymo, sankabą galima atjungti stabdžių pedalu, todėl krautuvas eksploatuojamas efektyviai ir našiai. Ši funkcija transmisijos būdu kontroliuoja traukos jėgą, maksimalią galią nukreipiant į krautuvo hidrauliką ir sumažinant darbinių stabdžių nusidėvėjimą bei degalų sunaudojimą. „JCB 419S“ ratinis krautuvas buvo sukurtas taip, kad jį būtų galima naudoti tiek sklype, tiek žemės ūkyje. Didelis galios ir svorio santykis bei LSD velenai puikiai tinka žemės ūkio reikmėms.
   • Naujame „JCB 419S“ ratiniame krautuve su dideliu vienos dalies gaubtu lengva pasiekti variklį. Prieiga prie DEF bako taip pat paprasta – per mašinos galą. Elektroninė stebėjimo sistema retransliuoja mašinos būseną, pateikdama įspėjimus realiuoju laiku. Tai apsaugo tiek „419S“, tiek jo mašinistą. Pasirinktinai įsigyjamas automatinio tepimo komplektas reiškia, kad šis ratinis krautuvas atitiks sutepimo reikalavimus, o standartinis plačios šerdies aušinimo paketas ir programuojamas atbulinės eigos ventiliatorius užtikrins efektyvų aušinimą aplinkoje, kurios ore yra daug atliekų. „JCB 419S“ gali tarnauti ilgą laiką, nes jo gamyboje naudojami aukščiausios kokybės komponentai, tokie kaip „Cummins“ variklis, „ZF“ transmisija ir velenai, „Rexroth“ siurblys ir „Husco“ vožtuvų blokas. Šio krautuvo hidraulinių dvigubos grandinės stabdžių sistemoje yra keletas tepaluose išmirkytų diskų, todėl nereikia papildomos priežiūros praktiškai visą tarnavimo laiką. Dauguma „Tier 4 Final“ / „Stage IV“ variklių naudoja dyzelinį kietųjų dalelių filtrą (DPF), kuris gali kainuoti daug pinigų ir laiko, kai jį reikia pakeisti. „Cummins“ variklis yra be DPF, todėl sumažina techninės priežiūros ir eksploatavimo išlaidas.
   • Siekdami užtikrinti dar geresnį matomumą, naujajame JCB 419S ratiniame krautuve galinio matymo veidrodėlius įrengėme „A“ formos strypų priekyje. Vidiniai veidrodėliai, šildomi išoriniai veidrodėliai ir galinio vaizdo fiksavimo kamera užtikrina nepriekaištingą įvairiapusį jūsų ratinio krautuvo matomumą. Nuožulnūs, vienodais tarpais išdėstyti laipteliai ir tinkamai įrengtos rankenos užtikrina saugų įlipimą į ratinį krautuvą. Specialūs neslidūs tilteliai ir atskirai įsigyjama papildoma rankena suteikia galimybę ratinio krautuvo operatoriui saugiai įlipti į mašiną. Variklyje įrengtas dyzelino kietųjų dalelių filtras gali padidinti gaisro riziką, nes regeneracijos režimu temperatūra pakyla itin aukštai. Naujajame 419S dyzelino kietųjų dalelių filtrai nenaudojami, todėl jums nereikia dėl jų sukti galvos. Kabinoje yra įrengta izoliuojanti sistema, ji atitinka ROPS (apsaugos nuo apsivertimo) ir FOPS (apsaugos nuo krintančių objektų) sistemoms keliamus standartus, be to, yra apsaugota nuo dulkių. Be to, norėdami galite įsigyti gryno oro arba anglies filtrus.

Panašios prekės

Krautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
ModelisKrautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
Prekės kodas403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB
Variklio galia26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Mašinos svoris2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Važiavimo greitis30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.