NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
JCB-413-01
JCB-413-02
JCB-413-03

Krautuvas frontalinis 413, JCB

413&JCB , C
 • Specialiai žemės ūkio darbams pritaikytas naujas modelis
 • Standartiškai įrengiama pastovaus koeficiento 6 greičių transmisija ir LSD ašys
 • Nepriekaištingas įvairiapusis matomumas ir ypatingai aukšta operatoriui užtikrinamo patogumo kokybė
 • Apdovanojimą pelnęs išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos nenaudojantis „EcoMAX“ variklis užtikrina nepriekaištingą našumą
 • Galingas kintamo pajėgumo stūmokliniai siurbliai, užtikrinantys efektyvų ir greitą ciklų atlikimą
 • Aukštai atitraukti pedalai ir elektroniniu būdu išjungiama sankaba
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 108.3 kW
  • Mašinos svoris: 9053 kg
  • Važiavimo greitis: 50 km/h
  • Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo: 3579 mm
  • Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui: 5153 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB 413S yra sukurtas taip, kad užtikrintų nepriekaištingą ūkio darbų produktyvumą ir efektyvumą. Aukšta kokybe ir patikimumu pasižymintis ratinis krautuvas užtikrina didelę galią ir sąsūką, be to, suteikia galimybę medžiagas perkelti mažesnėmis sąnaudomis. Jo išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos nenaudojantis „EcoMAX“ variklis padeda šiam krautuvui tenkinti „Tier 4i“ 3B etapo sistemų emisijai taikomus reikalavimus, tuo tarpu erdvi šio krautuvo kabina yra pakankamai patogi, kad patenkintų visų operatorių poreikius. Be to, ši mašina yra labai saugi ir pasižymi paprasta technine apžiūra bei nedideliu techninės priežiūros poreikiu, todėl užtikrina nedidelį prastovų skaičių.
 • JCB-413-02
   • EFEKTYVUMAS
   • KOKYBIŠKUMAS, PATIKIMUMAS IR P
   • PATOGUMAS
   • PRAKTIŠKUMAS
   • PRODUKTYVUMAS IR NAŠUMAS
   • SAUGA
   • JCB 413S „Tier 4i EcoMAX“ kaušinio ekskavatoriaus variklis naudoja mažiau degalų nei „Tier 3“ varikliai, ir tokiu būdu mažina jūsų išlaidas. Be to, jis nenaudoja išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos, todėl jums nereikia sukti galvos dėl brangios karščiui atsparios tepimo alyvos. Veikdamas nedideliu greičiu, „EcoMAX“ užtikrina didelę galią ir sąsūką ir padeda transmisijai ir hidraulinei sistemai veiksmingai naudoti degalus. Be to, galima naudoti ir žemesnės kokybės degalus, todėl jūs turite galimybę perparduoti savo mašiną skirtingose vietose nesumažindami jos likutinės vertės. Aukštai atitraukti stabdžiai sumažina važiavimo ir pertvarkymo darbų metu atsirandančią klampaus judėjimo riziką ir tokiu būdu padidina kaušinio ekskavatoriaus degalų naudojimo ekonomiškumą. Kintamo pajėgumo 413S siurbliai tiekia energiją apkrovą fiksuojančiam vožtuvų blokui, kuris galią naudoja tik esant poreikiui, ir tokiu būdu užtikrina tikslų bei efektyvų krautuvo valdymą. Reaguodamas į aplinkos temperatūrą, klampiąją movą naudojantis JCB 413S ratinio krautuvo variklio ventiliatorius automatiškai sureguliuoja jo greitį ir tokiu būdu optimizuoja aušinimą, taupo degalus ir mažina triukšmo lygį. Mūsų regeneracinė išvertimo sistema sutrumpina šio ratinio krautuvo ciklų atlikimo laiką ir, sumažindama hidraulinės galios sąnaudas, padidina ekonomiškumą. Negana to, reguliuojama proporcinga papildomo srauto norma palengvina specialiųjų padargų naudojimą. 413S standartiškai įrengiama 6 greičių transmisija. Pastovūs pavarų veikimo koeficientai užtikrina nuo greičio nepriklausantį našumą ir efektyvumą, ir tokiu būdu tiek dirbant laukuose, tiek važiuojant keliu užtikrina nepriekaištingą produktyvumą.
   • Norėdami patvirtinti „EcoMAX“ privalumus, išbandėme juos ir krovimo kaušą atlikdami sudėtingiausius darbus didžiausią iššūkį keliančiomis sąlygomis 110.000 valandų, panaudodami juos 70 skirtingų įrenginių. Baigtinių elementų analizė ir įrangos bandymai leido užtikrinti dar didesnį konstrukcijos tvirtumą ir patvarumą, o robotų atliekami apdorojimo darbai ir tikslios dažymo bei pažangios surinkimo technologijos padėjo pasiekti pačią aukščiausią kokybę. Šaldomoje kameroje atliekami bandymai užtikrina, kad mašina užsives ir esant -20 ?C temperatūrai. Siekdami apsaugoti šio ratinio krautuvo gaubtą, nišoje įtaisytus galinius žibintus ir aušinimo pakuotę nuo smūgių daromos žalos, įrengėme mašinos pločio galinį atsvarą. JCB 413S ratinių krautuvų hidraulinių skysčių ir degalų bakai yra integruoti į važiuoklę, tokiu būdu užtikrinant nepriekaištingą jų apsaugą ir didesnį konstrukcinį tvirtumą. Šarnyrinė jungtis turi tvirtą specialų, kur kas tvirtesnį nei viena plokštė su prielaja, skyrių, o siekdami užtikrinti didesnę apsaugą, žarnas pritvirtinome ir tvarkingai išvedžiojome per šarnyrinę jungtį. Aukštai įrengti valdymo šliaužikliai yra puikiai apsaugoti nuo pažeidimų. Tikslios apdorojimo technologijos padėjo užtikrinti aukštą toleranciją ir tikslią kaiščių bei įvorių vietą, tuo tarpu šarnyrinė jungtis turi tvirtą centrinį kaištį ir didelių matmenų įvorę bei dvigubus kūgio formos ritininius guolius, kurie padeda atlaikyti tiek vertikalią, tiek horizontalią apkrovą.
   • Paprasta reguliuoti JCB 413S krautuvo pakreipiamą ir teleskopinę vairo kolonėlę. Be to, operatoriai gali pasirinkti jiems labiausiai patinkančią valdymo sistemą: daugiafunkcę svirtį, vairalazdę ir atskirą papildomą svirtį arba naująją vairalazdę ir elektrohidraulinius proporcingus papildomus valdiklius. Įmantrus, modernus, šio krautuvo prietaisų skydelyje įrengtas centrinis monitorius turi analogiškus valdiklius ir spalvotą skystųjų kristalų ekraną, kuriame pateikiama informacija apie mašinos būklę, techninės apžiūros poreikį, eksploatavimą ir kt. Oro kondicionavimo ir automatinė klimato valdymo funkcija padeda nustatyti tinkamą ratinio krautuvo kabinos darbinę temperatūrą. Siekdami užtikrinti neaukštą triukšmo ir šilumos lygį, atskyrėme kabiną nuo variklio skyriaus specialiomis pertvaromis ir oro kamera. Pasirenkamas krautuvo peties stabdikliai suteikia operatoriams galimybę nustatyti aukščio ribas bei sugrįžti prie kasimo ir kopijavimo funkcijų, tokiu būdu užtikrinant dar didesnį saugumą ir produktyvumą. 3 arba 4 rites turinti hidraulinė ir greito sukabinimo sistema suteikia galimybę vienu metu naudoti kelis padargus ir tokiu būdu užtikrinti dar didesnį universalumą. 143S ratinio krautuvo JCB „Smoothride“ apkrovos sulaikymo sistema apriboja smūgines apkrovas ir, tokiu būdu, sumažina medžiagų išsipylimo ir struktūrinio įtempimo rizikos bei užtikrina didesnį operatoriaus patogumą. 3 dalių priekinis lakštinio stiklo langas užtikrina nepriekaištingą matomumą, o vidiniai veidrodėliai, šildomi išoriniai veidrodėliai, atskirai įsigyjama atbulinės eigos kamera ir nuožulnus galinis gaubtas užtikrina puikų galo matomumą. Galite rinktis iš kelių sėdynių modelių: mechaninę arba pneumatinę, vinilinę, medžiaga aptraukto pagrindo arba net „Actimo XXL“ sėdynę. Šildoma pneumatinė sėdynė turi juosmens atramą, porankius, pailginamą atlošą ir atramą galvai. Visi šie elementai gali būti reguliuojami.
   • Didelis viengubas 413S krautuvo gaubtas užtikrina greitą ir paprastą prieigą prie variklio skyriaus. Stovint ant žemės pasiekiami kasdien tikrinami ir sutepami taškai užtikrina dar paprastesnį ir saugesnį darbą. Kadangi „EcoMAX“ variklis naudoja pažangią JCB „Clean Burn Technology“ technologijas, net ir nenaudodamas tokių išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemų, kaip dyzelino kietųjų dalelių filtras ar selektyviosios katalizinės redukcijos sistema, šis variklis tenkina „Tier 4i“ 3B etapo reikalavimus. O tai reiškia, kad jums nereikia sukti galvos dėl papildomos „AdBlue“ skysčio kiekio priežiūros, be to, galite taupyti techninei apžiūrai ir mašinos eksploatavimui skiriamas išlaidas. Plataus pagrindo vienpusė aušinimo pakuotė užtikrina maksimalų našumą ir praleidžia nedideles daleles, todėl ją reikia rečiau valyti. Cikloninis oro valymo įrenginys ir įsiurbiamo oro prapūtimo sistema sumažina oro filtre besikaupiančių nešvarumų kiekį ir tokiu būdu dar labiau sumažina techninės apžiūros poreikį. Elektroninė stebėjimo sistema informuoja apie mašinos būklę realiu laiku formuodama perspėjimo signalus ir tokiu būdu apsaugo tiek JCB 413S ratinį krautuvą, tiek jo operatorių. Naudodamas atskirai įsigyjamą automatinę sutepimo sistemą, jūsų krautuvas galės pats atlikti sutepimo veiksmus. Visapusiška hidraulinė dviguba stabdymo sistema ir daugialypei alyvoje panardinti diskai užtikrina, kad 413S ratinio krautuvo stabdymo sistemos iš esmės nereikės prižiūrėti.
   • JCB 413S krautuvas gali būti pritaikomas tokiems sudėtingiems darbams, kaip atliekų ar rūdijančių medžiagų perkėlimas. Siekdami užtikrinti tikslų padargų valdymą, papildomo srauto normą galite reguliuoti ir važiuodami. Negana to, naudodami rotacinius priedus, galite pasirinkti pastovų srautą. JCB apdovanojimą pelnęs šio ratinio krautuvo „EcoMAX“ 4,4 litrų talpos variklis užtikrina 93 kW (125 AG) galią ir 550 Nm sąsūką, o kintamos geometrijos turbokompresorius net ir varikliui veikiant nedideliu greičiu užtikrina didesnį našumą, trumpesnį ciklų atlikimo laiką ir didesnį sukibimą. Žemės ūkio darbams pritaikytas naujas 413S modelis. Didelis galios ir svorio santykis, 6 greičių transmisija ir LSD ašys puikiai pritaikytos žemės ūkio darbams, tuo tarpu standartiškai įrengiamos plataus pagrindo aušinimo ir cikloninio priešfiltrio sistemos užtikrina, kad mašina susidoros net ir su labiausiai dulkėtomis sąlygomis. Naudodami išmanią JCB elektroninę valdymo sistemą, sankabą galėsite išjungti paspausdami stabdžių pedalą, tokiu būdu užtikrindami efektyvų ir produktyvų ratinio krautuvo darbą. Valdydama traukos jėgą per transmisiją, ši sistema nukreipia maksimalią galią į krautuvą ir tokiu būdu sumažina darbinių stabdžių dėvėjimąsi rbei degalų sąnaudas. JCB 413S krautuvo kintamo našumo stūmoklinis siurblys užtikrina 156 l/min. siekiantį srautą ir suteikia galimybę mėgautis aukščiausio lygio daugiafunkciškumu. Kad galėtumėte atlikti lygiagrečiojo kėlimo veiksmus ir naudoti daugybę įvairių padargų, šiame ratiniame krautuve įrengėme didele sąsūką (HT) pasižymintį petį, o kad galėtumėte atlikti aukščio reikalaujančius veiksmus, pavyzdžiui, pripildyti piltuvą ar sunkvežimį, galite įsigyti „Super HT“ petį. Pasirūpinome, kad JCB 413S pasižymėtų nepriekaištingu priekiniu matomumu, tuo tarpu atskirai įsigyjamas greito sukabinimo mechanizmas palengvina padargų keitimą ir padaro jį efektyvesnį (net ir tada, kai naudojami antriniai priedai).
   • Įlipimui į kabiną skirti laipteliai yra nuožulnūs ir turi vienodus tarpus, o naudojami kartu su tinkamai išdėstytomis rankenomis, visada užtikrina tritaškį kontaktą. 413S krautuvas užtikrina nepriekaištingą matomumą, o „EcoMAX“ variklis nenaudoja nepatogių išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemų, todėl jis yra labai kompaktiškas ir yra įrengtas po nuožulniu galiniu gaubtu, o išmetimo sistemos duslintuvas ir įsiurbiamo oro filtras yra įrengti taip, kad jų nesimatytų. Šio ratinio krautuvo kabinoje yra įrengta izoliuojanti sistema, ji atitinka ROPS (apsaugos nuo apsivertimo) ir FOPS (apsaugos nuo krintančių objektų) sistemoms keliamus standartus, be to, yra apsaugota nuo dulkių. Be to, norėdami galite įsigyti gryno oro, anglies ir P3 HEPA recirkuliacijos filtrus. JCB 413S krautuve yra įrengti vidiniai veidrodėliai, o šildomi išoriniai veidrodėliai ir gaubto veidrodėliai užtikrina nepriekaištingą įvairiapusį matomumą. Mūsų atskirai įsigyjama galinio vaizdo fiksavimo kamera perkelia nepriekaištingą galo vaizdą į spalvotą kabinoje įrengtą monitorių. Kabinoje įrengta elektroninė 2 etapų greito sukabinimo mechanizmo izoliavimo sistema neleidžia padargams netikėtai atsikabinti. Nepriklausomai nuo naudojamų krautuvo ratų ir padangų, mašinos priekį ir galą visada apsaugos visapusiški, į tvirtą važiuoklę integruoti, buferiai.

Panašios prekės

Krautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
ModelisKrautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
Prekės kodas403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB
Variklio galia26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Mašinos svoris2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Važiavimo greitis30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.