NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_A_WLS_411
A_WLS_411_15
A_WLS_411_6
JCB_411_HT

Krautuvas frontalinis 411, JCB

411&JCB , C
 • 4,4 litrų talpos JCB „EcoMAX“ variklis ir kintamos geometrijos turbokompresorius
 • Tvirta konstrukcija yra pajėgi susidoroti net ir su pačiais sudėtingiausiais darbais
 • 4 greičių perjungiama rankinė arba automatinė transmisija
 • Naujosios „Command Plus“ kabinos konstrukcija užtikrina nepriekaištingą operatoriaus patogumą
 • Moderni hidraulinė sistema užtikrina efektyvų ir labai našų darbą
 • Dyzelino kietųjų dalelių filtro nenaudojanti variklio konstrukcija taupo jūsų laiką ir išlaidas
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 81.3 kW
  • Mašinos svoris: 8784 kg
  • Važiavimo greitis: 50 km/h
  • Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo: 3569 mm
  • Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui: 5091 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB supranta, kad ratinis krautuvas yra esminė pirminio apdirbimo darbų dalis. Dėl šios priežasties naujasis JCB 411 yra sukurtas taip, kad pasižymėtų nepriekaištinga kokybe ir patikimumu. Be to, jis sukurtas taip, kad užtikrintų aukštą produktyvumo ir našumo lygį nenaudodamas laiką eikvojančio dyzelino kietųjų dalelių filtro. Turbūt labiausiai šis ratinis krautuvas išsiskiria savo naujausia JCB„Command Plus“ kabina, kuri, žinoma, užtikrina geriausią klasėje patogumą, matomumą, ergonominę sistemą ir mažiausią triukšmo lygį. Be to, galite neabejoti, kad ji pasižymės techninės apžiūros paprastumu ir dideliu saugumu.
 • A_WLS_411_15
   • COMMAND PLUS
   • EFEKTYVUMAS
   • KOKYBIŠKUMAS, PATIKIMUMAS IR P
   • PRAKTIŠKUMAS
   • PRODUKTYVUMAS IR NAŠUMAS
   • SAUGA
   • Kurdami 411 ratinį krautuvą, perkūrėme jo ROPS konstrukciją: „A“ formos strypai yra tokio paties pločio, kaip ir kabinos gale, todėl jūs galite mėgautis erdvesne kabina ir panoraminiu priekiniu langu. Jungikliai ir papildomi valdikliai yra įrengti ant dešiniojo „A“ formos strypo. Čia taip pat yra įrengti du spalvoti naršymui per valdymo meniu skirti skystųjų kristalų ekranai, iš kurių vienas gali būti naudojamas atskirai įsigyjamos galinio vaizdo kameros vaizdui atvaizduoti. Naudojant intuityvią, atskirai įsigyjamą, rotacinį valdiklį lengva naudotis paprasta, specialiai sukurtą meniu turinčia, JCB sąsaja. Standartiškai JCB 411 ratiniame krautuve yra įrengti šildomi išoriniai veidrodėliai, kuriuos elektroniniu būdu galima valdyti patogiai sėdint kabinoje. Siekdami užtikrinti didžiausią matymo lauką, galite naudoti ir „Convex“ veidrodėlius. Visiškai nauja oro vėdinimo sistema apima devynias nuo rasojimo apsaugančias ir šešias operatoriui skirtas angas, kurios padeda išlaikyti nuolatinį tinkamą matomumą ir operatoriaus patogumą. Be to, veikdama ši sistema kelia kur kas mažesnį triukšmą. Visi valdikliai yra pritvirtinti prie sėdynės, kurie juda kartu su amortizacine sėdyne. Be to, galite pasirinkti labiausiai operatoriams tinkančią valdymo sistemą: rinkitės vienasvirtę vairalazdę arba kelias svirtis. Abu šie elementai naudoja elektrohidraulinę sistemą, todėl užtikrina patį aukščiausią tikslumą. Atlikę išsamius operatoriaus ergonomiką apimančius tyrimus, sukūrėme „Command Driving Position“ sistemą, kuri pasižymi pačia optimaliausia valdymo schema ir gali būti pritaikoma skirtingoms vairuotojo figūroms ir dydžiams.
   • Kadangi mašina nenaudoja dyzelino kietųjų dalelių filtro, joje nėra nereikalingų papildomų degalų vamzdžių ir nereikia sukti galvos dėl pavojų galinčios sukelti temperatūros, kuri pakyla regeneracijos proceso metu. Vietoj to, degalai, kurie būtų naudojami dyzelino kietųjų dalelių filtro regeneravimui, dabar yra naudojami tik faktiniam produktyviam darbui. Važiavimo ir pakartotinio medžiagų apdorojimo metu aukštai atitraukti stabdžiai sumažina klampaus judėjimo riziką ir tokiu būdu užtikrina efektyvų degalų naudojimą, tuo tarpu reaguodamas į aplinkos temperatūrą, klampiąją movą naudojantis ventiliatorius automatiškai sureguliuoja šio ratinio krautuvo variklio greitį ir tokiu būdu optimizuoja aušinimą, taupo degalus ir mažina triukšmo lygį. Mūsų 4 greičių transmisija yra susieta su įvairiomis pavaromis, todėl nesunku ją pritaikyti įvairiems darbams. Be to, jūsų krautuvo operatorius vos paspaudęs vieną mygtuką gali pasirinkti rankinę arba automatinę pavarų perjungimo funkciją.
   • Šarnyrinė JCB 411 ratinio krautuvo jungtis turi tvirtą įvorių skyrių, patvarų centrinį kaištį ir didelių matmenų įdėklus bei įvorių jungčių apačioje pritvirtintus dvigubus kūgio formos volo guolius. Šie elementai padeda atlaikyti tiek vertikalią, tiek horizontalią apkrovą. Baigtinių elementų analizė bei įrengimų ir patvarumo bandymai padeda užtikrinti dar didesnį konstrukcinį tvirtumą ir patvarumą. Šaldomoje kameroje atliekami bandymai padeda užtikrinti, kad mašina užsives net ir esant -20 °C siekiančiai temperatūrai. JCB tikslios apdirbimo technologijos padėjo užtikrinti didelę toleranciją ir tikslią kaiščių ir įvorių vietą. Tokie modernūs gamybos procesai, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai užtikrina pačią aukščiausią kokybę. Vientisas išlietas galinis atsvaras apsaugo jūsų JCB 411 ratinio krautuvo galą (įskaitant ir galinius žibintus bei aušinimo sistemos elementus) nuo pažeidimų. Tvarkingai pritvirtintos ir pro besisukančias jungtis nutiestos žarnos yra apsaugotos nuo prispausti galinčių taškų. Aukštai įrengti valdymo cilindrai yra tinkamai apsaugoti nuo galimų smūgių ir kitų darbo vietoje gresiančių pažeidimų. Siekdami užtikrinti dar didesnę apsaugą, pasirūpinome smūgiams atspariais buferio kraštais ir apdaila. Šis ratinis krautuvas turi integruotus plieninius skysčių bakus, kurie nepriekaištingai apsaugo nuo pratekėjimo ir todėl yra kur kas geresni nei kai kurių konkurentų siūlomi plastikiniai bakai.
   • Naujasis JCB 411 ratinis krautuvas pasižymi kompaktišku viengubu gaubtu, kuris užtikrina paprastą prieigą prie variklio. Be to, paprasta pasiekti ir dyzelino bei išmetamųjų dujų apdorojimo skysčio bakus, o kad pildymo metu skysčiai netyčia nesusimaišytų, pildymo vietos yra atskirtos viena nuo kitos. Plovimo skysčio, variklio alyvos ir aušinimo skysčio kiekį galite tikrinti patogiai sėdėdami kabinoje. Kiti kasdien tikrinami ir sutepami taškai yra įrengti patogiose, ant žemės stovint pasiekiamose, vietose. Visa tai užtikrina paprastesnį ir saugesnį darbą. Cikloninis variklio ventiliatoriaus prapūtimo filtras pasižymi keturis kartus didesniu galingumu, nei standartiniai oro filtrai. Tai ilgesnį laiką eksploatuojama mažesnį kiekį elementų turinti ir didesniu efektyvumu pasižyminti sistema, kuri apsaugo jūsų ratinio krautuvo variklį nuo nepageidaujamo ankstyvo dėvėjimosi. Norėdami patvirtinti „EcoMAX“ privalumus, išbandėme juos atlikdami sudėtingiausius darbus didžiausią iššūkį keliančiomis sąlygomis 110.000 valandų, panaudodami juos 70 skirtingų įrenginių. Krautuvas turi didelį 116 litrų talpos degalų baką, kurį reikia retai pirldyti, tokiu būdu užtikrinant maksimalų darbo valandų skaičių. Daugumoje „Tier 4 Final“ IV etapo variklių naudojami dyzelino kietųjų dalelių filtrai (angl. DPF), kurių keitimas gali atimti daug laiko ir pinigų. „EcoMAX“ variklis nenaudoja dyzelino kietųjų dalelių filtro, todėl padeda sumažinti jūsų techninei apžiūrai ir eksploatavimui skiriamų išlaidų kiekį. „CommandPlus“ kabina fiksuoja mašinos būklę ir praneša apie ją realiu laiku suformuodama perspėjančiuosius signalus ir tokiu būdu apsaugo tiek jūsų mašiną, tiek jos operatorių. Intuityvi pagalbos funkcija naujiems ir su mašina nesusipažinusiems operatoriams padeda susipažinti su mašinos funkcijomis, todėl nereikia vartyti valdymo instrukcijų.
   • JCB 411 ratinis krautuvas pasižymi 123 l/min. greičiu veikiančiu dvigubu perdavimo mechanizmo siurblio hidrauline sistema, kuri užtikrina trumpesnį ciklų atlikimo laiką ir nepriekaištingas daugiafunkces galimybes. Tuo tarpu kintamos geometrijos turbokompresorius varikliui dirbant nedideliu greičiu užtikrina dar didesnį našumą, sutrumpina ciklų atlikimo laiką ir pagerina sukibimą. Šiame krautuve yra įrengtas JCB „EcoMAX“ 4,4 litrų talpos variklis, kuris veikdamas nedideliu greičiu, užtikrina didžiausią galią (80 kW arba 108 AG) ir sąsūką (516 Nm) bei nepriekaištingą reakciją. Nereikia sukti galvos dėl dyzelino kietųjų dalelių filtro (angl. DPF) keitimui eikvojamo laiko ir pinigų. „EcoMAX“ tenkina „Tier 4 Final“ IV etapo reikalavimus naudodamas tik išmetamųjų dujų recirkuliacijos (angl. EGR) ir selektyviosios katalizinės redukcijos (angl. SCR) sistemas. Be to, ši sistema padeda užtikrinti ekonomiškesnį degalų naudojimą. Pasirinkdami atitinkamas ašis, galite pritaikyti mašinos našumą bet kokiems darbams. atviras diferencialines (kurios puikiai tinka, kai dirbama kietos žemės vietose); · slydimą apribojančios diferencialinės ašys padidina sukibimą ir puikiai tinka dirbant ant minkšto ir molingo paviršiaus. Standartiškai įrengiama didelės sąsūkos (angl. HT) krautuvo petys leidžia atlikti lygiagrečiojo kėlimo veiksmus ir naudoti daugybę įvairių priedų, be to, užtikrina nepriekaištingą nuo aukščio nepriklausantį padargų matomumą. Transmisijos atjungimo funkcija atjungia sankabą ir tokiu būdu užtikrinti efektyvų ir produktyvų krautuvo valdymą. Naudojant šią funkciją, traukos jėga, nukreipiant maksimalią galią į hidraulinę ratinio krautuvo sistemą, valdoma per transmisiją ir tokiu būdu sumažinama darbinių stabdžių dėvėjimosi rizika bei degalų sąnaudos.
   • Siekdami užtikrinti dar geresnį matomumą, naujajame JCB 411 ratiniame krautuve galinio matymo veidrodėlius įrengėme „A“ formos strypų priekyje. Vidiniai veidrodėliai, šildomi išoriniai veidrodėliai ir gaubto veidrodėliai užtikrina nepriekaištingą įvairiapusį jūsų ratinio krautuvo matomumą. Įlipimui į krautuvo kabiną skirti laipteliai yra nuožulnūs ir turi vienodus tarpus, o naudojami kartu su tinkamai išdėstytomis rankenomis, visada užtikrina tritaškį kontaktą. Specialus, atskirai įsigyjamas, neslidus tiltelis ir papildoma rankena leidžia saugiai judėti aplink mašiną. Visapusiškai buferį uždengiančios sklendės specialiai sukurtos taip, kad užtikrintų minimalų, nuo naudojamų padangų nepriklausantį, priekinės dalies užteršimą. Ši funkcija dar labiau padidina saugumą ir sumažina ant jūsų ratinio krautuvo besikaupiančių nešvarumų kiekį. Kabinoje yra įrengta izoliuojanti sistema, ji atitinka ROPS (apsaugos nuo apsivertimo) ir FOPS (apsaugos nuo krintančių objektų) sistemoms keliamus standartus, be to, yra apsaugota nuo dulkių. Be to, norėdami galite įsigyti gryno oro arba anglies filtrus. Užrakinamas akumuliatorius ir daiktadėžė užtikrina dar didesnį saugumą. Mūsų atskirai įsigyjama galinio vaizdo fiksavimo kamera perkelia nepriekaištingą galo vaizdą į spalvotą šio ratinio krautuvo kabinoje įrengtą monitorių. Atskirai įsigyjami JCB šviesos diodų žibintai užtikrina nepriekaištingą matomumą tamsiuoju paros metu. Pasirenkami raudonai balti ševroniniai atsvarai užtikrina, kad mašiną pastebės tiek pravažiuojančių transporto priemonių vairuotojai, tiek ir pašaliniai asmenys.

Panašios prekės

Krautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
ModelisKrautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
Prekės kodas403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB
Variklio galia26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Mašinos svoris2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Važiavimo greitis30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.