NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_A_WLS_407_1
23390
23391

Krautuvas frontalinis 407, JCB

407&JCB , C
 • IIIB etapo („Tier 4i“) reikalavimus atitinkantys JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai
 • Hidrostatinė varos sistema užtikrina paprastą eksploatavimą
 • Tvirta, universali, šarnyrinė valdymo sistema ir perkėlimo į šonus funkcija
 • 48 kW siekianti galia ir 300 Nm sąsūka
 • Paprasta atlikti techninę apžiūrą ir visiškai saugu eksploatuoti
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 48 kW
  • Mašinos svoris: 5063 kg
  • Važiavimo greitis: 35 km/h
  • Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo: 3120 mm
  • Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui: 3265 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • 407 – tai labai produktyvus ratinis krautuvas, kuris pasižymi JCB mašinoms būdingais kompaktiškais matmenimis ir dideliu našumu, universalumu, manevringumu bei neprilygstamu produktyvumu. Jame įrengtas 48 kW variklis, kuris užtikrina 300 Nm sąsūką ir tiekia galią 2 greičių hidrostatinei transmisijai. Šis krautuvas ne tik pasižymi didesniu nei 2.991 mm krovinių kėlimo aukščiu, bet ir nepriekaištingos kokybės elementais, patogumu ir daugybe ergonomiškų funkcijų, labai aukšta konstrukcine kokybe, svarbiomis apsauginėmis priemonėmis ir paprasta technine apžiūra. Trumpai tariant, tai yra puikus įrankis, tinkantis žemės ūkio ir statybų darbams atlikti.
 • 23390
   • APSAUGA IR SAUGUMAS
   • BENDRAS PRODUKTYVUMAS
   • KOKYBIŠKUMAS, PATIKIMUMAS IR P
   • PATOGUMAS IR PAPRASTAS EKSPLOA
   • PRAKTIŠKUMAS
   • TRANSMISIJOS NAŠUMAS
   • JCB 407 ratiniame krautuve galima įrengti atskirai įsigyjamą imobilizatorių, kuris gali apsaugoti jūsų mašinas nuo vagysčių. Įlipimui į kabiną skirti laipteliai bei tinkamai šalia jų įrengtos rankenos užtikrina, kad kas kartą lipdami į JCB 407 kabiną ar iš jos operatoriai galės naudotis tritaškiais kontaktiniais elementais. Išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos nenaudojantys JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai yra ypatingai kompaktiški ir užtikrina kompromisų nekeliantį nepriekaištingą matomumą. Nuožulnus galinis gaubtas užtikrina nepriekaištingą matomumą, nes tiek išmetimo sistemos duslintuvas, tiek įsiurbiamo oro filtras yra įrengti taip, kad neužstotų vaizdo. 407 krautuvo kabinoje įrengėme elektroninę, 2 etapų greito sukabinimo mechanizmo izoliavimo sistemą, kuri apsaugo nuo nenumatyto priedų atkabinimo.
   • Dėl didelio srauto funkcijos JCB 407 kompaktiškas ratinis krautuvas pasižymi papildoma 30 litrų hidraulinio skysčio talpa ir tokiu būdu užtikrina didesnį srautą. JCB šarnyrinė valdymo sistema apima lengvą eksploataciją užtikrinančią mašinoje įrengtą perkėlimo į šonus funkciją, kuri puikiai tinka padėklų tvarkymui. JCB 407 – tai labai universalus krautuvas, kuris gali atlikti daugybę skirtingų darbų, be to, didelis parinkčių ir lengvai keičiamų priedų pasirinkimas užtikrina, kad galėsite jį pritaikyti prie savo poreikių. Įrengę savo ratiniame krautuve naująją tempimo sistemą, galėsite mėgautis tempimo strypo ir galinės elektrinės ir hidraulinės sistemos teikiamais privalumais, nes galėsite tempti iki 3,5 tonos siekiančius krovinius arba gabenti tokius galinius priedus, kaip druskos barstytuvai. Padalindami galią transmisijai ir hidraulinei sistemai, mūsų lėtai judantys pedalai užtikrina tikslų, efektyvų ir bepakopį apkrovų tvarkymą. Jei norite dar universalesnio krautuvo, priekinius ir galinius priedus naudokite vienu metu. Tokiu būdu galite sujungti, pavyzdžiui, sniego valytuvą ir galinį žvyro barstytuvą.
   • Kurdami 407 ratinius krautuvus, naudojome tik pačius geriausius variklių, važiuoklių ir ašių elementus įsigydami juos iš tokių tiekėjų, kaip DANA ir „Bosch“. Dar daugiau privalumų šiam krautuvui suteikia tvirta važiuoklė ir pati geriausia svorio paskirstymo sistema, užtikrinanti optimalų išorinių jėgų sugėrimą. Mes suprantame, kaip kartais sudėtinga gali būti tvarkyti medžiagas, todėl įrengėme tvirtą centrinę jungtį, kuri vibruoja esant ±40°. Tikslus apdorojimas užtikrina aukštą šių krautuvų tolerancijos lygį bei tikslią šių smaigų ir įvorių vietą. Galiniai žibintai yra įrengti tvirto atsvarinio liejinio viduje, kuris apsaugo žibintus nuo smūgių, o hidraulinės žarnos yra tvarkingai išvedžiotos, tinkamai priveržtos ir patrauktos toliau nuo prispausti galinčių vietų. Norėdami užtikrinti aukščiausią krautuvo kokybę, naudojome moderniausius gamybos procesus, analizavome baigtinius elementus ir atlikome išplėstinius įrangos bandymus. Atlikę bandymus šaldomoje kameroje, užtikrinome, kad variklis užsivestų net ir esant -20 °C temperatūrai.
   • JCB 407 ratinis krautuvas turi patogią ir erdvę kabiną, užtikrinančią mažesnį nei kiti modeliai triukšmo lygį. Darbo vieta sukurta taip, kad užtikrintų optimalų įvairiapusį, tokių elementų, kaip slopintuvas, neblokuojamą, matomumą. Mūsų pakreipiamą teleskopinę valdymo kolonėlę paprasta reguliuoti, o visi šio krautuvo eksploatavimui reikalingi prietaisai yra įrengti netoli sėdynės, todėl dirbant nereikia jų nuolat ieškoti. Naudodami JCB 407 įrengtą iki galo atsidarantį dešinįjį langą, operatoriai gali mėgautis geresne vėdinimo kokybe ir apsauga nuo dulkių. Šiame kompaktiškame krautuve yra įrengta nauja ergonomiškai
   • Daugumoje T4F variklių yra įrengti dyzelino kietųjų dalelių filtrai (angl. DPF) arba selektyviosios katalizinės redukcijos (angl. SCR) sistema, kuriuos eksploatuojant, reikia rūpintis brangiai atsieinančia „AdBlue“ skysčio kiekio priežiūra arba karščiui atsparia tepaline alyva. Naujuosiuose JCB sukurtuose „Kohler“ varikliuose jie nenaudojami, todėl jūs galite mėgautis mažesnėmis techninės apžiūros ir eksploatacinėmis sąnaudomis. Visą svarbią informaciją, pavyzdžiui, mašinos eksploatavimo laiką ir klaidų pranešimus JCB 407 ratinio krautuvo operatoriai ir vadybininkai gali peržiūrėti paspaudę kabinoje įrengto monitoriaus mygtuką arba, esant poreikiui, per JCB „LiveLink“ telematinę sistemą. JCB 407 yra įrengtas cikloninis priešfiltris, kuris pagerina oro filtravimo kokybę ir gerokai sumažina filtro elementų techninės apžiūros poreikį. Didelis, vientisas gaubtas užtikrina greitą ir patogią prieigą prie visų kasdienių ratinio krautuvo patikros taškų, variklio skyriaus ir aušinimo sistemos. Esant poreikiui, jūsų JCB atstovas galės pristatyti visas jums reikiamas 407 krautuvo detales, įskaitant ir JCB dyzelinio „Kohler“ variklio elementus. Be to, šiame modelyje yra naudojamos tokios pačios detalės, kaip ir kitose JCB mašinose, todėl jas dar paprasčiau įsigyti. Įmantrus, modernus, prietaisų skydelyje įrengtas centrinis monitorius turi analogiškus valdiklius ir spalvotą skystųjų kristalų ekraną, kuriame pateikiama informacija apie mašinos būklę, techninės apžiūros poreikį, eksploatavimą ir kt.
   • JCB ir „Kohler“ sukūrė 407 ratiniam krautuvui pritaikytą aukščiausios kokybės kompaktišką variklį. Kadangi jis naudoja dyzeliniams varikliams skirtą oksidacijos katalizatorių, šis variklis atitinka IIIB etapo „Tier 4F“ reikalavimus, tuo tarpu nedideliu greičiu veikiant suformuojama galia ir sąsūką užtikrina nepriekaištingą degalų naudojimo ekonomiškumą. Kompaktiški matmenys užtikrina nedidelį apsisukimo skersmenį. Kintamo greičio variklio skriejiko varomas aušinimo ventiliatorius išlaiko optimalų ventiliatoriaus greitį ir pritaiko jį prie skirtingų poreikių nenaudodamas papildomos variklio galios. 407 krautuve yra įrengta nauja didelio greičio parinktis, kurią naudojant, galima mėgautis didžiausiu, 30 km/val. siekiančiu, didžiausiu greičiu. Galia per modernią važiuoklę efektyviai perkeliama į žemę ir tokiu būdu užtikrinama tinkama darna tarp visų mašinos elementų. JCB 407 galima naudoti su keliomis skirtingomis ašimis, įskaitant ir atvirą, kietam žemės paviršiui pritaikytą, bei minkštam, molėtam žemės paviršiui pritaikytą, slydimą apribojantį diferencialą. Dirbant ant molingo paviršiaus, mūsų pasirenkamas 100 % keičiamas priekinio ašinio diferencialo užraktas užtikrina geriausią sukibimą ir nesudaro kerpamosios jėgos, todėl jo nenaudojant, jis nepažeis žemės paviršiaus. Ją įjungti galima tiek važiuojant, tiek dirbant su kroviniais, Net ir tada, kai 407 ratinį krautuvą eksploatuoja nepatyręs operatorius, hidrostatinė varos sistema gerokai palengvina šio krautuvo valdymą, o tai reiškia, kad užtikrinama mažesnė mašinos perkrovimo rizika ir ekonomiškesnis degalų naudojimas.

Atsarginės detalės

Filtras oro, pagrindinis, JCB

Filtras oro, pagrindinis, JCB

Sandėlyje 34
67.11 €
StokkerPRO kaina 63.75 €
Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Sandėlyje 20
26.5 €
StokkerPRO kaina 25.18 €
Filtras kuro, JCB

Filtras kuro, JCB

Sandėlyje 3
53 €
StokkerPRO kaina 50.35 €
Filtras hidraulinis, JCB

Filtras hidraulinis, JCB

Sandėlyje 2
154.8 €
StokkerPRO kaina 147.05 €
Filtras kuro, nusodintuvas, JCB

Filtras kuro, nusodintuvas, JCB

Sandėlyje 1
111.3 €
StokkerPRO kaina 105.73 €
Filtras alyvos, JCB

Filtras alyvos, JCB

Sandėlyje 1
31.59 €
StokkerPRO kaina 30.01 €

Panašios prekės

Krautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
ModelisKrautuvas frontalinis 403, JCBKrautuvas frontalinis 406, JCBKrautuvas frontalinis 407, JCBKrautuvas frontalinis 409, JCBKrautuvas frontalinis 411, JCBKrautuvas frontalinis 413, JCBKrautuvas frontalinis 419, JCBKrautuvas frontalinis 427HT, JCBKrautuvas frontalinis 437, JCBKrautuvas frontalinis 435S, JCBKrautuvas frontalinis 457HT, JCB
Prekės kodas403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB
Variklio galia26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Mašinos svoris2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Važiavimo greitis30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Maksimalus kaušo nagų aukštis nuo pagrindo2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
Kėlimo svoris maksimaliai susuktam vairui1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.