NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosIšsimokėtinaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 150€
Prisijunk prie StokkerPRO
searchIeškoti
BHL_3CX_Octpus

Krautuvas ekskavatorinis 3CX, JCB 3CX&JCB , B

 • Visiškai naujas 55 (68) kW IIIB etapo „Tier 4f EcoMAX“ variklis
 • Visiškai nauja elektroninė variklio valdymo sistema
 • Atskirai įsigyjama „TorqueLock“ padeda sutaupyti iki 25 % degalų (3CX „Contractor“ mašinose ši sistema įrengiama standartiškai)
 • 9 % mažesnės degalų sąnaudos (lyginant su kitais naudojamais modeliais)
 • 6 % didesnė nei kitų modelių sąsūką
 • Naujoji „Powerslide“ sistema užtikrina greitesnį ir paprastesnį padėties keitimą
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
Numatomas pristatymas užsakant šiandien 22.11.2019
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

JCB aptarnavimas 590 EUR/3 m
JCB aptarnavimas 590 EUR/3 m

Standartinė mini ekskavatoriaus 3 m. arba 1500 val. d. kaina yra 2459 EUR + PVM. Įsigydami naująjį krautuvą, pigiau įsigysite ir JCB techninės priežiūros paketą - 1500 val. d. arba 3 metų techninį aptarnavimą vos už 590 EUR + PVM. Sutaupysite net 1869 EUR! Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 d., perkant naują sunkiąją techniką.

Ekskavatorinių krautuvų techninės priežiūros laikas: 100 val. d., 500 val. d., 1000 val. d. ir 1500 val. d.


 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55-68 kW
  • Mašinos svoris: 8135 kg
  • Važiavimo greitis: 41,8 km/h
  • Maksimalus kasimo gylis: 5,46 m
  • Kėlimo aukštis: 3,20 m
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB 3CX yra pats geriausias visame pasaulyje ekskavatorinis krautuvas (kartu su JCB 4CX). 3CX buvo sukurtas vadovaujantis JCB efektyvios konstrukcijos filosofija, todėl reaguodami į pastaruosius degalų kainos šuolius ir į su aplinkosauga susijusius klausimus, pasirūpinome, kad šis krautuvas pasižymėtų klasėje pirmaujančiu efektyvumu ir nedidelėmis eksploatavimo išlaidomis. Trumpai tariant, siekdami, kad kiekvienas degalų lašas būtų išnaudotas maksimaliai, panaudojome pažangias technologijas. Koks gavosi rezultatas? Įprasto važiavimo, krovimo, kasimo ir tuščiosios eigos ciklų metu galingą „Ecomax“ variklį naudojantis 3CX JCB ekskavatorinis krautuvas vidutiniškai sutaupo iki 16 % degalų ir užtikrina mažesnį emisijos ir triukšmo lygį. O kadangi degalų bakus reikia pildyti rečiau, jūs galite mėgautis ilgesne ir produktyvesne darbo diena. Tačiau yra kur kas daugiau su JCB 3CX efektyvumu (ir kitais aspektais) susijusių privalumų.
   • KOKYBIŠKA DARBO VIETA
   • KOMPROMISŲ NEKELIANTI VAROS SI
   • MODERNI HIDRAULINĖ SISTEMA
   • SAUGUS PASIRINKIMAS
   • TVIRTUMAS: KAM KELTI KOMPROMIS
   • Savybės
   • JCB 3CX sukurtas taip, kad užtikrintų nuovargio nekeliančią ir produktyvią darbo dieną. Kabinoje įrengtos guminės detalės ir izoliuojanti sistema užtikrina nedidelį triukšmo ir vibracijos lygį. Atpažinimo tikslais JCB „3CX Eco“ kabina buvo sukurta remiantis automobilių pramonės tendencijomis. Šildoma pneumatinė sėdynė, šildomas priekinis langas ir karštų gėrimų įrenginys – tai tik keletas kabinoje įrengtų privalumų. Pirštų galiukais valdomi ergonomiški, prie sėdynės pritvirtinti, į ekskavatorių panašūs valdikliai užtikrina aukštą patogumo lygį ir nepriekaištingą manevringumą. Jei norite dar didesnio patogumo ir mažesnių medžiagų nuostolių, naudokite 3CX „Smoothride System“ (SRS) sistemą, kuri važiuojant sumažina kratymo riziką. Be to, naudodami grąžinimo į kasimo padėtį funkciją, galite greitai grąžinti kaušą į kasimo padėtį. Aukštai atitraukti stabdžiai sumažina važiavimo ir pertvarkymo darbų metu atsirandančią klampaus judėjimo riziką ir tokiu būdu maždaug 1 % padidina mašinos ekonomiškumą. Pasirenkama rankinių įrankių sistema padeda padidinti mašinos universalumą, nes kartu su savo 3CX galite eksploatuoti tokius rankinius įrankius, kaip gręžtuvai, smulkintuvai, pjovikliai ir net vandens siurbliai. Dirbant, JCB 3CX ekskavatoriniai krautuvai pasižymi tyliu veikimu tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Labiausiai tai būdinga 55 kW (74 AG) modeliams, kurie yra patys tyliausi visoje pramonėje. „3CX Eco“ krautuvo viduje yra įrengtas skystųjų kristalų monitorius, kuriame pateikiama informacija apie mašinos darbo valandas, techninę apžiūrą, degalų kiekį, sisteminius perspėjimus ir momentines degalų sąnaudas. 360° matomumą užtikrinantys tamsinti langai dar labiau padidina patogumą, produktyvumą ir saugumą. Mūsų įdubusios konstrukcijos vientisas galinis langas kasant suteikia galimybę JCB 3CX operatoriams matyti griovį bei nesušlapti lyjant ar sningant.
   • Naujasis 3CX „EcoMAX“ variklis yra suprojektuotas, išbandytas ir sukonstruotas JCB, todėl puikiai veikia kartu su JCB ašimis ir pavarų dėžėmis. Dirbdamas maždaug 1.200 sūk./min. greičiu, IV etapo „Tier 4f EcoMAX“ variklis užtikrina didžiausią galią ir sąsūką bei nepriekaištingą transmisijos ir hidraulinės sistemos reakciją ir efektyvų degalų naudojimą. Kadangi 55 kW „EcoMAX“ variklyje nėra įrengtos išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos, nereikia sukti galvos dėl brangios, karščiui atsparios, tepalinės alyvos ar „Adblue“ skysčio, todėl mažėja mašinos eksploatavimo išlaidos. O kadangi pritaikius „EcoMAX“ variklį, galima naudoti ir prastesnės kokybės degalus, ekskavatorinius krautuvus galima perparduoti įvairiose pasaulio vietose išlaikant aukštą jų likutinę vertę. JCB 3CX varikliai yra išbandyti ir patikrinti. Nuo 2004 metų pagaminome 200.000 DIESELMAX variklių, o „EcoMAX“ variklius bandėme atlikdami sudėtingiausius darbus didžiausią iššūkį keliančiomis sąlygomis 110.000 valandų, panaudodami juos 70 skirtingų įrenginių. JCB 3CX „EcoMAX“ variklis pasižymi 81 kW (109 AG) siekiančia galia ir 516 Nm sąsūka, tokiu būdu užtikrindamas nepriekaištingą krovimo našumą ir produktyvumą bei važiavimo efektyvumą. Visuose 81 kW (109 AG) „Powershift“ 3CX modeliuose standartiškai yra įrengta unikali JCB „TorqueLock“ sistema. Naudojamas kartu su pasirenkama 6 greičių „Autoshift“ transmisija, jis gali padėti sutaupyti iki 25 % degalų ir 10 % sutrumpinti važiavimo keliu trukmę. Dėl atskirai įsigyjamo slydimą apribojančio diferencialo JCB 3CX pasižymi nepriekaištingu sukibimu ir našumu, be to, naudojant šį įrenginį, mažiau dėvisi mašinos padangos. 3CX JCB ekskavatoriniame krautuve yra įrengta „EcoRoad“ technologija, kuri važiuojant užriktina patį didžiausią efektyvumą ir produktyvumą. Mažesnės degalų sąnaudos ir iki 10 % didesnis mašinos važiavimo greitis ir darbo aplinka.
   • Naujasis didelio galingumo kintamo srauto siurblys sutrumpina JCB 3CX ciklų atlikimo laiką ir taupo rankiniu būdu valdomų ekskavatorinių krautuvų degalus. Be to, naudojant kintamo srauto siurblį, reikia mažiau jėgų svirčiai perkelti, todėl mašiną valdyti yra kur kas paprasčiau. Mūsų naujoji patobulinta „Powerslide“ sistema apima didesnį hidraulinį cilindrą, kuris užtikrina didesnę galią ir padeda greitai ir lengvai pakeisti ekskavatoriaus padėtį. JCB „3CX Eco“ pasižymi kur kas geresniu sukibimu, nei kada nors anksčiau, todėl atliekant krovimo darbus, jūs galite mėgautis didele stūmimo galia. Visa tai mums pavyko užtikrinti įrengus naująją kintamo srauto siurblio galios valdymo sistemą. 3CX 4 cilindrų savaime išsilyginantis krautuvas tiek kaušo kėlimo, tiek leidimo žemyn ciklo metu automatiškai nustato jo padėtį, todėl nereikia jo nustatinėti rankiniu būdu. Be to, jis užtikrina neblokuojamą priekinio kaušo matomumą, ypač tada, kai krovimo darbai atliekami dideliame aukštyje. Atskirai įsigyjamas kūjis ir dvikryptė sistema užtikrina optimizuotą nedidelio ir didelio srauto hidraulinę galią ir nedidelį grįžtamąjį slėgį, kurie savo ruožtu užtikrina didelį padargų universalumą. Naujasis JCB hidraulinis greito sukabinimo mechanizmas užtikrina greitą, saugų bei galiojančius ir būsimus teisės aktų reikalavimus atitinkantį 3CX priedų keitimą. „EcoDig“ yra labai efektyviai veikiantis kintamo srauto siurblys, kuris varikliui veikiant nedideliu greičiu, užtikrina didelį hidraulinį srautą ir slėgį, ir tokiu būdu padidina degalų naudojimo ekonomiškumą, sumažina anglies dioksido kiekį, užtikrina mažesnę variklio dėvėjimosi riziką ir prailgina tarpus tarp degalų bako pildymų.
   • Įlipti į JCB „3CX Eco“ yra paprasta ir saugu, nes jame yra įrengtos didelės rankenos ir plačiai atsidarančios durys ir nešvarumams kauptis neleidžiantys atviri groteliniai laiptai. Mūsų atskirai įsigyjamos naujosios unikalios, važiuojant gatve naudojamos, integruotos kaušo briaunelės neleidžia 3CX krautuvui pažeisti kelio dangos ir tokiu būdu apsaugo jus nuo brangių remonto darbų. Nestipriai spaudžiant pedalą, galinga stabdžių sistema užtikrina efektyvų ir saugų stabdymą. Jums dirbant, naujosios galinių žibintų apsaugos dar labiau apsaugo jūsų 3CX ekskavatorinį krautuvą. Naudodami JCB „LiveLink“ telematinę sistemą, galite atidžiai stebėti savo „3CX Eco“ krautuvą. Ši sistema apsaugos jus nuo nenumatyto mašinų naudojimo ir jų vagysčių.
   • JCB „3CX Eco“ ašys ir transmisija yra sukurti taip, kad tarnautų 12.000 valandų, tuo tarpu sunkiosios ašys yra sukonstruotos taip, kad atlaikytų dideles smūgines apkrovas. Vien galinė ašis pasižymi 25.000 kg statinės ir 12.500 kg siekiančia dinaminės apkrovos norma. Kurdami 3CX strėlę, panaudojome smūgių įtaką sumažinančius gamybinius procesus, o norėdami užtikrinti dvigubai ilgesnį strėlės eksploatavimo laiką, kaitinome medžiagas daugiau nei 16 valandų 650 ?C temperatūroje, kad visas metalas būtų kaitinamas vienodai. „3CX Eco“ ikigamykliniai bandymai apėmė 100.000 krovimo ciklų, 500.000 kasimo ciklų, 360.000 pavarų keitimo ciklų, išplėstinius nelygių vėžių bandymus, kurie padėjo užtikrinti konstrukcinį vientisumą, bei tūkstančius valandų patvarumo bandymų. Taip pat atlikome ir išplėstinius 3CX krautuvo EMC (elektromagnetinio suderinamumo) bandymus, kurie padėjo užtikrinti, kad mobiliųjų telefonų ir radijo signalai nedarytų mašinai jokios įtakos. Visiems JCB 3CX krautuvams taikoma maždaug 600 gamybos linijos našumo patikrų. Veikdami aukšta ir žema temperatūra, cheminėmis medžiagomis, druska, alyva ir šviesa, nustatėme konstrukcinių medžiagų ribas. Tokiu būdu galėjome užtikrinti, kad šie krautuvai atlaikys net ir pačias sudėtingiausias sąlygas. Siekdami užtikrinti dar didesnį tvirtumą ir apsaugoti žarnas nuo pažeidimų, „3CX Eco“ įrengėme lygią plokštę, kurią privirinome prie „U“ formos štampuotų detalių. Tai padeda užtikrinti, kad mašina bus tvirta tiek skersai, tiek išilgai. Roboto suvirinta vienguba 3CX važiuoklė padidina mašinos tvirtumą ir sumažina bendrą svorį. Hidraulinės žarnos yra pritaikytos veikti net ir esant -40 °C temperatūrai, o siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą, visos kitos JCB 3CX medžiagos buvo išbandomos ekstremalioje temperatūroje ir buvo veikiamos cheminėmis medžiagomis, druska, alyva ir saulės spinduliais.
   • JCB aptarnavimas 590 EUR/3 m
    JCB aptarnavimas 590 EUR/3 m

    Standartinė mini ekskavatoriaus 3 m. arba 1500 val. d. kaina yra 2459 EUR + PVM. Įsigydami naująjį krautuvą, pigiau įsigysite ir JCB techninės priežiūros paketą - 1500 val. d. arba 3 metų techninį aptarnavimą vos už 590 EUR + PVM. Sutaupysite net 1869 EUR! Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 d., perkant naują sunkiąją techniką.

    Ekskavatorinių krautuvų techninės priežiūros laikas: 100 val. d., 500 val. d., 1000 val. d. ir 1500 val. d.


Atsarginės detalės

Filtras alyvos, JCB

Filtras alyvos, JCB

Sandėlyje 5+
16.2 €
StokkerPRO kaina 15.39 €
Filtras hidraulinis, JCB

Filtras hidraulinis, JCB

Sandėlyje 5+
47.6 €
StokkerPRO kaina 45.22 €
Filtras hidraulinis, mini, JCB

Filtras hidraulinis, mini, JCB

Sandėlyje 5+
135.4 €
StokkerPRO kaina 128.63 €
Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Filtras kabinos ventiliacijos, JCB

Sandėlyje 5+
23.1 €
StokkerPRO kaina 21.94 €
Filtras kuro, JCB

Filtras kuro, JCB

Sandėlyje 5+
55.01 €
StokkerPRO kaina 52.26 €
Filtras kuro, T4, JCB

Filtras kuro, T4, JCB

Sandėlyje 5+
67.4 €
StokkerPRO kaina 64.03 €
Filtras oro, pagalbinis, JCB

Filtras oro, pagalbinis, JCB

Sandėlyje 5+
31.8 €
StokkerPRO kaina 30.21 €
Filtras oro, pagrindinis T4, JCB

Filtras oro, pagrindinis T4, JCB

Sandėlyje 5+
101.4 €
StokkerPRO kaina 96.33 €
Filtras oro, pagrindinis, JCB

Filtras oro, pagrindinis, JCB

Sandėlyje 5+
74.5 €
StokkerPRO kaina 70.77 €
Filtras transmisinis, JCB

Filtras transmisinis, JCB

Sandėlyje 5+
30 €
StokkerPRO kaina 28.50 €
Filtras transmisinis, JCB

Filtras transmisinis, JCB

Sandėlyje 5+
13.1 €
StokkerPRO kaina 12.45 €
Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Sandėlyje 5+
53 €
StokkerPRO kaina 50.35 €
Parodyti daugiau

Panašios prekės

Krautuvas ekskavatorinis 1CX, JCBKrautuvas ekskavatorinis 1CXT, JCBKrautuvas ekskavatorinis 3CX Compact, JCBKrautuvas ekskavatorinis 3CX, JCBKrautuvas ekskavatorinis 4CX, JCB
ModelisKrautuvas ekskavatorinis 1CX, JCBKrautuvas ekskavatorinis 1CXT, JCBKrautuvas ekskavatorinis 3CX Compact, JCBKrautuvas ekskavatorinis 3CX, JCBKrautuvas ekskavatorinis 4CX, JCB
Prekės kodas1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Variklio galia36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Mašinos svoris3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Važiavimo greitis11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Maksimalus kasimo gylis3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Kėlimo aukštis2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijunk prie StokkerPRO
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Dar nePrisijunk prie StokkerPRO.
Meistrai+laimi+2019+09+popup