NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_JZ_140_01S
JZ140_2
JZ140_5

Ekskavatorius vikšrinis JZ140, JCB

JZ140&JCB , C
 • Nulinę galinės dalies amplitudę užtikrinanti konstrukcija padidina saugumą ir operatoriaus pasitikėjimą
 • Išbandytas ir pripažintas dyzelino kietųjų dalęlių filtro nenaudojantis „EcoMAX“ variklis užtikrina aukštą produktyvumo lygį
 • Rami, ergonomiška ir patogi operatoriaus darbo aplinka
 • Tvirta konstrukcija ir aukščiausios kokybės detalės padeda mašinai susidoroti su visais iššūkiais
 • Paprasta ir intuityvi techninė apžiūra

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 81 kW
  • Mašinos svoris: 15515 kg
  • Maksimalus siekis: 8787 mm
  • Maksimalus kasimo gylis: 6055 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Naujasis JCB JZ140 – tai ypatingai produktyvus mažesne galine dalimi pasižymintis vikšrinis ekskavatorius. Sumažinta galinė dalis užtikrina dar didesnį saugumą nei tradiciniai ekskavatoriai, nes ypač riboto ploto vietose ši mašina pasižymi nepriekaištingu manevringumu. Tačiau tai dar tik nedidelė dalis visų privalumų. Pastebėsite, kad JCB JZ140 yra itin efektyvi ir moderni mašina, pasižyminti naujausiu „EcoMAX“ varikliu ir naujausia hidrauline sistema. Be to, tiek kabina, tiek valdikliai yra nepaprastai intuityvūs, ergonomiški ir patogūs, negana to, pastebėsite, kad šį ekskavatorių labai paprasta apžiūrėti ir valdyti.
 • JZ140_2
   • Didelis tvirtumas
   • Mažesnis siūbavimas ir didesni
   • Mažesnis techninės apžiūros po
   • Našumas ir produktyvumas
   • Nepriekaištingai patogus
   • Sutvirtinta JZ140 ekskavatoriaus strėlė ir kaušas yra pagaminti iš iš tempimui atsparaus plieno, o vidinės slopintuvo plokštės užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį. Be to, kaušo gale įrengėme tvirtas, dar didesnį patvarumą užtikrinančias, dėvėjimosi juostas. Mūsų pažangūs gamybos ir surinkimo procesai padeda tiksliai pagaminti aukštos kokybės sudedamąsias detales. Be to, mes naudojame geriausias visoje pramonėje detales, įskaitant ir JCB „EcoMAX“ variklį, „Berco“ važiuoklę, „Kawasaki“ siurblius ir „Kayaba“ pagrindinių vožtuvų blokus. Mūsų varikliai yra išbandyti ir patvirtinti; nuo 2004 metų pagaminome 200.000 DIESELMAX variklių. Siekdami užtikrinti vienodą ilgaamžiškumą, JZ140 „EcoMAX T4i“(IIIB etapo) varikliai buvo bandomi sudėtingiausių darbų ir sąlygų metu 110.000 valandų, naudojant juos 70 skirtingų mašinų. Labai tvirtą JCB JZ140 vikšrinio ekskavatoriaus važiuoklę sudaro visapusiškai suvirintas „X“ formos rėmas, kuris net ir dirbant pačius sudėtingiausius darbus užtikrina ilgalaikį patvarumą. Besisukantis uždaros dalies rėmas dar labiau padidina mašinos tvirtumą ir sumažina įtempimą. Be to, jis yra labai atsparus smūgių daromai žalai, todėl atlaiko visus ekskavatoriui tenkančius iššūkius. Labai tvirtas ir stiprus viršutinis JCB JZ140 vikšrinio ekskavatoriaus rėmas užtikrina maksimalų patvarumą ir sutvirtinimą, tuo tarpu tvirtos ir patvarios durys užtikrina dar didesnį bendrą stiprumą ir tvirtumą. Mes patobulinome savo gamybinius procesus, todėl dabar JCB buldozerio mentės yra kur kas tvirtesnės ir patvaresnės nei kada nors anksčiau.
   • Mažesnė galinė dalis padėjo pritaikyti mašiną darbams mieste ar riboto ploto vietose. Trumpai tariant, kadangi yra paprasčiau nuspėti ir valdyti JCB JZ140 ekskavatoriaus galo judėjimą, gerokai padidėja saugumas ir operatoriaus pasitikėjimas. Šis vikšrinis ekskavatorius yra specialiai sukurtas tokiems darbams, kaip miesto pastatų statybos, greitkelių darbams, pastatų statyboms, miškininkystės ir komunalinių paslaugų darbams bei geležinkelio ir komercinių pastatų statyboms. Standartiškai JCB JZ140 ekskavatoriuje yra įrengta galinio vaizdo fiksavimo kamera, be to, esant poreikiui, galite įsirengti ir šoninio vaizdo fiksavimo įrenginį. Visiškai kitoks laiptelių išdėstymas padėjo pagerinti prieigą prie viršutinės konstrukcijos. Pagrindinių vožtuvų blokas yra įrengtas po laipteliais, todėl galėsite nesunkiai jį apžiūrėti. 70:30 priekinio lango pertvara užtikrina nepriekaištingą priekinį JCB JZ140 vikšrinių ekskavatorių matomumą. Aiškiai matomi priekiniai dešinėje pusėje įrengti vikšrai užtikrina paprastą ir saugų griovių kasimą bei manevravimą. Atskirai įsigyjamas įvorės žiedas padidina mašinos gale dirbančiųjų asmenų saugumą. Be to, galima įsigyti ir žalią signalinį saugos diržo bei šviesos diodų žibintus, padedančius padidinti saugumą ir produktyvumą.
   • Pakreipta sutepimo sistema pagreitina ir palengvina techninę apžiūrą. Kadangi JCB JZ140 „EcoMAX“ variklis nenaudoja išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemos, nereikia sukti galvos dėl brangios karščiui atsparios tepimo alyvos. Pakeitėme ir filtrų išdėstymą, todėl ekskavatoriaus variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų filtrai dabar yra įrengti pačiame mašinos viduryje, tokiu būdu užtikrinant greitą ir paprastą jų techninę apžiūrą. Oro filtrą taip pat paprasta pasiekti, be to, jis turi dvigubą elementų konstrukciją, kuri dar labiau palengvina valymo darbus. Variklio radiatorius, hidraulinis aušintuvas ir tarpinis aušintuvas įrengti vienas šalia kito, todėl juos galima apžiūrėti atskirai, be to, juos labai paprasta išvalyti. Užvedęs mašinos variklį, JCB kabinoje įrengtame monitoriuje operatorius gali patikrinti vikšrinio ekskavatoriaus variklio alyvos ir aušinimo skysčio kiekį bei peržiūrėti sistemos klaidų pranešimus. Priešingai nei dauguma „Tier 4i“ variklių, JCB „EcoMAX“ variklyje nenaudojamas bei dyzelino kietųjų dalelių filtras (angl. DPF), nei selektyviosios katalizinės redukcijos (angl. SCR) sistema, todėl jūs galite mėgautis dar mažesnėmis eksploatavimui skiriamomis sąnaudomis. Mūsų plataus pagrindo atskirai įsigyjama aušinimo pakuotė pasižymi platesnėmis briaunomis ir tokiu būdu apsaugo nuo brangiai atsieinančių aušinimo pakuočių užsikimšimo. Pažangi perkalibravimo funkcija padeda pritaikyti „EcoMAX“ variklį prie žemesnės kokybės degalų. o tai reiškia, kad JZ140 ekskavatorių galima perparduoti bet kurioje šalyje padidinant jo likutinę vertę. Dėl mūsų naujosios atskirai įsigyjamos JZ140 įrengiamos prapūtimo prietaiso filtrų sistemos galėjome atsisakyti „Visibowl“ tipo pirminio valymo įrenginio. Sunkesnių dalelių pašalinimui iš įleidimo sistemos naudojama aušinimo ventiliatoriaus įtraukimo sistema.
   • JCB naujoji paprasta naudoti greito sukabinimo sistema pagreitina ir palengvina padargų keitimą, be to, yra specialiai pritaikyta JS vikšrinių ekskavatorių asortimentui. Važiuojant nuolydžiu, standartinės buldozerio mentės padidina universalumą. Naudodami atskirai įsigyjamas gumines važiavimui gatvėmis skirtas briauneles, galėsite JCB JZ140 ekskavatorių naudoti ir ant jautraus paviršiaus, pavyzdžiui, gudronuotos dangos, jos nepažeisdami. Dėl intuityvaus daugiafunkcio valdymo sistemos galėsite greitai ir tolygiai vienu metu vykdyti tiek važiavimo, tiek kasimo veiksmus. Proporcingi valdikliai užtikrina tikslų padargų valdymą net ir atliekant darbus, kai reikalingi tikslūs reguliavimo veiksmai. JCB JZ140 yra tvirta ir stabili greitai ciklus atliekanti darbinė platforma, tuo tarpu didelė, 92 kN siekianti, kaušo plėšiamoji galia ir, atitinkamai, trumpas ciklų atlikimo laikas, užtikrina, kad nepriklausomai nuo darbų specifikos šis ekskavatorius bus nepaprastai produktyvus. Kadangi JCB „EcoMAX“ variklyje nenaudojamas dyzelino kietųjų dalelių filtras, jūs galite mėgautis mažesnėmis techninės priežiūros sąnaudomis. JCB pažangi hidraulinė regeneracijos sistema užtikrina, kad alyva bus recirkuliuojama per cilindrus ir tokiu būdu pagreitins ciklų atlikimą bei sumažins degalų sąnaudas. Yra daugybė įvairių papildomų vamzdynų, įskaitant ir kūjo bei papildomam ir mažam srautui. Siekdami dar didesnio universalumo, galite šias papildomas sistemas rinktis kartu su proporcingais valdikliais.
   • Visada puikiai įžiūrimas JCB JZ140 vikšrinio ekskavatoriaus 7 colių spalvotas daugiafunkcis monitorius aprūpina momentine, su eksploatavimu susijusia, informacija, be to, galima keisti pradinį vaizdą. Mūsų naujoji bazinė įrankių pasirinkimo sistema (įrengiama standartiškai) suteikia operatoriui galimybę nustatyti vienakryptę papildomą ir kūjo sistemas ir pritaikyti jas prie srautui keliamų reikalavimų. Pasirinktas srautas pasiekiamas automatiškai reguliuojant variklio sūkių per minutę greitį valdant hidraulinę sistemą. JCB SMART valdymo sistema suteikia galimybę naudoti įvairius darbo režimus, įskaitant ir didžiausią produktyvumą užtikrinantį rankiniu būdu pasirenkamą „High Plus“ režimą. Tiek išoriškai, tiek viduje JZ140 sukuria kur kas ramesnę darbinę aplinką. Sumažinę triukšmo lygį, užtikrinome, kad viduje jis siektų 72 dB (A), o išorėje – 99 dB (A), todėl šį ekskavatorių galėsite eksploatuoti bet kokioje vietoje ir bet kokiu laiku. Šioje kabinoje naudojamos 6 klampiosios guminės detalės, kurios sumažina triukšmo ir vibracijos lygį, o dėl atitinkamo slėgio ji apsaugoma nuo nešvarumų ir dulkių. Be to, joje yra įrengtas talpus dėklas bagažui, o pati kabina pasižymi dideliu grindų plotu ir dideliais aukštai įrengtais pedalais Klimato valdymo funkcija užtikrina tikslų kabinos temperatūros valdymą naudojant gryną arba recirkuliuojamą orą. Nuo rasojimo apsauganti ir atšildanti JZ140 funkcija užtikrina, kad galėsite mėgautis švariu priekiniu langu.

Panašios prekės

Ekskavatorius vikšrinis JZ140, JCBEkskavatorius vikšrinis JS180, JCBEkskavatorius vikšrinis JS190, JCBEkskavatorius vikšrinis 210X, JCBEkskavatorius vikšrinis 220X, JCBEkskavatorius vikšrinis JS300, JCBEkskavatorius vikšrinis JS330, JCBEkskavatorius vikšrinis JS370, JCBEkskavatorius vikšrinis 150X, JCB
ModelisEkskavatorius vikšrinis JZ140, JCBEkskavatorius vikšrinis JS180, JCBEkskavatorius vikšrinis JS190, JCBEkskavatorius vikšrinis 210X, JCBEkskavatorius vikšrinis 220X, JCBEkskavatorius vikšrinis JS300, JCBEkskavatorius vikšrinis JS330, JCBEkskavatorius vikšrinis JS370, JCBEkskavatorius vikšrinis 150X, JCB
Prekės kodasJZ140&JCBJS180&JCBJS190&JCB210X&JCB220X&JCBJS300&JCBJS330&JCBJS370&JCB150X&JCB
Variklio galia81 kW93 kW93 kW129 kW129 kW180 kW210 kW210 kW
Mašinos svoris15515 kg19150 kg20197 kg22561 kg23461 kg31490 kg33764 kg36746 kg
Maksimalus siekis8787 mm8908 mm9223 mm9859 mm9859 mm11291 mm11860 mm11760 mm
Maksimalus kasimo gylis6055 mm6252 mm6598 mm6694 mm6694 mm7637 mm8190 mm8070 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.