NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Įsigaliojus naujoms pandemijos valdymo priemonėms nuo rugsėjo 13 d. keisis Stokker įrankių centrų darbo sąlygos.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Ekskavatorius ratinis JS20MH, JCB
Ekskavatorius ratinis JS20MH, JCB
Ekskavatorius ratinis JS20MH, JCB

Ekskavatorius ratinis JS20MH, JCB

JS20MH&JCB , C
 • Hidrauliniu būdu pakeliama kabina užtikrina nepriekaištingą matomumą
 • Aukščiausios kokybės detalės užtikrina aukštą patikimumo lygį
 • Standartiškai užtikrinamas tvirtumas, patvarumas ir patikimumas
 • „Dieselmax“ varikliui veikiant nedideliu greičiu, užtikrinama didelė galia ir sąsūka
 • Privalomos apsauginės funkcijos apsaugo tiek operatorius, tiek pašalinius asmenis
 • Nedidelis techninės apžiūros poreikis ir paprasta techninė priežiūra
Prekės nėra sandėlyje
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 93 kW
  • Mašinos svoris: 20720 kg
  • Važiavimo greitis: 25 km/h
  • Maksimalus kasimo gylis: 2893 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB JS20MH ratinė medžiagų tvarkymo mašina yra sukurta taip, kad visų pirma ir svarbiausia užtikrintų maksimalų produktyvumą ir saugumą. Siekdami iki maksimumo padidinti produktyvumą, pasirūpinome, kad JS20MH didžiausią galią ir sąsūką pasiektų varikliui veikiant nedideliu greičiu, o norėdami prailginti eksploatavimo laiką, įrengėme nesuskaičiuojamą daugybę patvarumą didinančių ir techninės priežiūros poreikį mažinančių funkcijų. Be to, ši ratinė medžiagų tvarkymo mašina užtikrina patogią, o tuo pačiu ir produktyvią operatoriaus darbo aplinką. Siekdami apsaugoti tiek JS20MH, tiek operatorių, tiek ir darbo vietą, šioje mašinoje įrengėme daugybę standartinių apsaugų, be to, galite įsigyti ir ne mažiau įspūdingų papildomą apsaugą užtikrinančių elementų.
 • A_JS_20W_MH_2
   • MAKSIMALUS PRODUKTYVUMAS MINIM
   • MAŽESNIS TECHNINĖS APŽIŪROS PO
   • MĖGSTAMIAUSI DĖL SAVO PATOGUMO
   • NEATSIEJAMAS SAUGUMAS
   • PAPILDOMA APSAUGA
   • TVIRTAS TIEK IŠ VIDAUS, TIEK I
   • JS20MH kabiną galima hidrauliškai pakelti į 2,1 m aukštį ir tokiu būdu pritaikyti mašiną konteinerių aukštais kraštais krovimui. Dar geresnis ir įvairiapusiškesnis matomumas padeda sumažinti pažeidimų riziką, padidina produktyvumą ir pagerina saugumą. Nedideliu greičiu veikdamas 97 kW JCB „Dieselmax“ T3 reikalavimus tenkinantis variklis užtikrina didelę sąsūką ir tokiu būdu padeda transmisijai ir hidraulinei sistemai efektyviai naudoti degalus. Siekdami dar labiau sumažinti sąnaudas, įrengėme JCB „Auto idle“ technologiją, kuri nustojus naudoti hidraulinę sistemą, sumažina variklio greitį. O kad degalai būtų naudojami dar efektyviau, pasirūpinome, kad dar daugiau universalumo JS20MH ratinei medžiagų tvarkymo mašinai suteiktų pažangios hidraulinės sistemos technologijos, optimizuoti hidraulinio siurblio nustatymai, pažangi ritės konstrukcija naujausia elektroninė valdymo programa. JS20MH važiuoklė turi centralizuotą besisukančią revolverinę galvutę, kuri, palyginus su tradiciniais ratiniais ekskavatoriais, užtikrina dar didesnį 360 laipsnių kampu pasukamos dalies stabilumą. Labai universalų JS20MH ekskavatorių galima naudoti rūšiavimo, perkėlimo, susėmimo arba suspaudimo darbams. Negana to, specialiai šiam ekskavatoriui pritaikyta 5,7 m tiesi strėlė gali būti naudojama kartu su maksimalų siekį užtikrinančiu 4 m „Gooseneck“ tipo arba maksimalų priedų funkcionavimą užtikrinančiu 3,6 m medžiagų tvarkymo kaušu. Šioje ratinėje medžiagų tvarkymo mašinoje įrengta apsaugota strėlė ir kaušo cilindrai apsaugo mašiną nuo smūginių apkrovų ir padidina operatoriaus patogumą.
   • Šios ratinės medžiagų tvarkymo mašinos variklio radiatorius bei tarpinis ir hidraulinės alyvos aušintuvas yra įrengti vienas šalia kito, todėl juos nesunku apžiūrėti ir išvalyti. Kad techninę apžiūrą atlikti būtų dar paprasčiau, JS20MH yra įrengtas ir lengvai pasiekiamas pirminis „Turbo 2“ variklio valymo įrenginys bei lengvai išvalomas variklio oro filtras. JS20MH gaubtas turi specialius, atidarymą ir uždarymą palengvinančius, amortizacinius cilindrus, todėl juos paprasta atidaryti ir uždaryti, o siekdami užtikrinti tinkamą prieigą, įrengėme didelius ir plačius techninei priežiūrai pritaikytus skyrius. O kad techninę priežiūrą galėtumėte atlikti dar greičiau, saugiau ir paprasčiau, aukšto lygio besisukančius JS20MH tepimo taškus įrengėme centre, todėl juos nesunku pasiekti patogiai stovint ant žemės. Panaudodami impregnuotas grafitines bronzines įvores, sumažinome JS20MH strėlės ir kaušo tepimo poreikį, todėl juos sutepti reikia tik kas 1.000 valandų, be to, dėl šios priežasties gerokai sumažėja laiko ir piniginės sąnaudos. JS20MH filtrai (variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų) yra įrengti per vidurį, todėl užtikrinama greita ir paprasta jų techninė apžiūra, tuo tarpu JCB „Plexus“ alyvos filtravimo sistema nuolat filtruoja hidraulinius skysčius palikdama tik iki 2 mikronų teršalų, todėl tokiu būdu sumažina alyvos keitimo poreikį (ją keisti tereikia tik kas 5.000 valandų) ir užteršimo riziką.
   • Stiprintuvą turintys apšviečiami JS20MH ratinės medžiagų tvarkymo mašinos vairalazdės valdikliai išsiskiria savo intuityvumu ir lygumu, o papildomi valdikliai pasižymi visapusišku proporcingumu, tuo tarpu elektroniniu būdu valdoma pasukimo stabdymo sistema subalansuoja sukimosi būdą. Visapusiškai reguliuojama valdymo kolonėlė, didelis kabinos grindų plotas bei dideli važiavimo į priekinį ir atbulinės eigos bei stabdžių pedalai palengvina JS20MH manevravimą ir padaro jį tikslesnį. Didelis lakštinio stiklo JS20MH stogo langas (ir atskirai įsigyjamos stogo apsaugos) atliekant tam tikro aukščio reikalaujančius darbus užtikrina optimalų matomumą. 70:30 priekinio lango pertvara užtikrina nepriekaištingą priekinį matomumą, be to, galite įsigyti nuo krintančių objektų apsaugančias 2 lygio apsaugas. Teigiamu slėgiu pasižyminti kabina yra apsaugota nuo nešvarumų ir dulkių, be to, galima naudoti klimato valdymo sistemą. Siekdami užtikrinti visą dieną trunkantį patogumą ir produktyvumą, įrengėme JS20MH operatoriaus sėdynės šildymo ir pneumatinę sistemas. JS20MH ratinės medžiagų tvarkymo mašinos kabinoje naudojamos 6 klampiosios guminės detalės, kurios sumažina triukšmo ir vibracijos lygį. Kadangi darbo režimas pasirenkamas elektroniniame AMS monitoriuje, operatorius gali greitai optimizuoti JS20MH mašiną ir pritaikyti ją taip, kad ji atitiktų specifinius reikalavimus.
   • JS20MH gaubtas atsidaro nuo priekinės iki galinės mašinos dalies, todėl užtikrinama paprasta ir saugi prieiga prie variklio, tuo tarpu pasirenkama atskira stabilizatoriaus valdymo sistema užtikrina paprastą ir saugų perkėlimą. Patogiai stovint ant žemės atliekami šios ratinės medžiagų tvarkymo mašinos techninės priežiūros veiksmai užtikrina saugią kasdienę apžiūrą. Siekdami užtikrinti maksimalų matomumą, ant galinio atsvaro įrengėme raudonai ir baltai nudažytus ševronus, tuo tarpu JS20MH kabinoje įrengtame ekrane operatoriai gali stebėti, ką fiksuoja galinio matymo kamera. JS20MH yra įrengta ir išorinė kabinos nuleidimo sistema, kurią kritinių situacijų metu galima naudoti patogiai stovint ant žemės. JS20MH mašina sukurta taip, kad apsaugotų jus nuo galinčių brangiai atsieiti paslydimų ir parkritimų: šios ratinės medžiagų tvarkymo mašinos laipteliai ir platformos turi neslidžias štampuoto plieno plokšteles, kurios net ir kai šlapia ar sninga užtikrina optimalų sukibimą. Kad mašinai netikėtai pradėjus judėti, galėtumėte apsisaugoti nuo galimų traumų ir sužeidimų, JCB „2go“ sistema visiškai atskiria hidraulinę sistemą, todėl JS20MH mašinos variklį galima užvesti tik tada, kai mašina yra saugioje užrakintoje padėtyje, naudojant du atskirus įvadus. Žarnų trūkimo patikros vožtuvai (angl. HBCV) pažeidus žarną neleidžia strėlei ir kaušui sulūžti. Siekdami užtikrinti operatoriaus saugumą, įrengėme juos ir hidraulinėje kabinos pakėlimo sistemoje.
   • Atskirai įsigyjami važiuojant keliu naudojami įspėjamieji signalai ir žybsintys signaliniai žibintai užtikrina dar didesnį operatorių ir pašalinių asmenų saugumą, o šoninį vaizdą fiksuojanti kamera užtikrina nepriekaištingą dešinės pusės matomumą, tuo tarpu ratų pleištai apsaugo JS20MH ratinę medžiagų tvarkymo mašiną nuo nenumatyto judėjimo. Atskirai įsigyjami apsauginiai turėklai apsaugo viršutinę JS20MH mašinos konstrukcijos dalį apžiūrintį operatorių. Tuo tarpu papildoma kabinos oro filtravimo sistema apsaugo operatorių nuo kenksmingų dalelių ar užteršto oro Papildomos JS20MH langų ir stogo apsaugos apsaugo mašiną nuo smūgių daromos žalos, o įrengus abi šias minėtas apsaugas, užtikrinama 2 lygio apsauga nuo krintančių objektų. Be to, tinklinė priekinio lango apsauga gali apsaugoti jį nuo skriejančių nuolaužų. Kaušo ribojimo funkcija užtikrina, kad padargas neatsitrenks į jūsų JS20MH ratinės medžiagų tvarkymo mašinos kabiną (ar žemo pastato stogą). Be to, galite įsigyti ir ES naudojamus kėlimo EN474 rinkinius, kurie atliekant kėlimo darbus, apsaugo tiek mašinos operatorių, tiek pašalinius asmenis. Taip pat galite įsigyti apie mažą atstumą įspėjantį pavojaus signalą, kuris informuoja operatorių apie pernelyg arti esančius pašalinius asmenis. Pavojaus signalus iššaukiantys veiksniai yra fiksuojami, todėl juos galima analizuoti ir nuotoliniu būdu. Be to, gaisro gesinimo sistema gali apsaugoti mašinas, operatorius ir darbo vietą.
   • Siekdami užtikrinti didžiausią įmanomą patikimumą, pasirūpinome, kad JS20MH ratinėje medžiagų tvarkymo mašinoje būtų naudojamos tik pačios geriausios pramonėje detalės, įskaitant ir JCB variklį, „Kawasaki“ siurblius bei ZF ašis ir transmisiją. JS20MH strėlė ir kaušas yra pagaminti iš didelį atsparumą tempimui turinčio plieno, o viengubos vyniotuvo plokštės ir vidinės sustiprinančiosios pertvaros užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį ir nepriekaištingą patvarumą. Visapusiškai suvirinti priekiniai ir galiniai stabilizatoriai užtikrina maksimalų tvirtumą ir stabilumą. Be to, siekdami užtikrinti maksimalų tvirtumą, centrinę JS20MH revolverinę galvutę privirinome prie viršutinio ir apatinio važiuoklės rėmo. Labai tvirtas viršutinis rėmas užtikrina maksimalų patvarumą ir sutvirtinimą, tuo tarpu uždaras besisukantis rėmas padidina bendrą mašinos tvirtumą ir sumažina įtempimą, be to, jis yra labai atsparus smūgių daromai žalai, o tai ratinei medžiagas tvarkančiai mašinai yra ypač svarbu. Įlipimui į JS20MH kabiną skirtos durys pasižymi tvirtumu ir patvarumu. Be to, ant priekinių, galinių ir darbinių žibintų įrengėme tvirtas plienines apsaugas. Siekdami užtikrinti, kad pagrindiniai JS20MH ratinės medžiagų apdorojimo mašinos elementai tarnautų ilgiau, atlikome baigtinių elementų analizę ir išplėstinius įrangos bei patvarumo bandymus.
 
 
 • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.