NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_S_JS_160W_3

Ekskavatorius ratinis JS160W, JCB

JS160W&JCB , C
 • 6,4 m kasimo gylis ir 0,90 m3 siekiantis kaušo tūris
 • Lyginant su kitais modeliais, šis variklis degalus naudoja 10 % efektyviau
 • 3B etapo („T4i“) reikalavimus tenkinantis JCB „EcoMAX“ variklis
 • Erdvi, patogi kabina ir nepriekaištingas matomumas


TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 93 kW
  • Mašinos svoris: 17612 kg
  • Važiavimo greitis: 28,4 km/h
  • Maksimalus kasimo gylis: 6100 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB JS160W priklauso mūsų sunkiųjų ratinių ekskavatorių asortimento 17 tonų svorio mašinų kategorijai. Šis įrenginys sukurtas taip, kad pasižymėtų išskirtiniu tvirtumu, produktyvumu, efektyvumu, patogumu, saugumu ir techninės priežiūros paprastumu. Besisukantis uždaros dalies rėmas dar labiau padidina mašinos tvirtumą ir sumažina įtempimą. Be to, šie ekskavatoriai yra labai atsparūs smūgių daromai žalai. Kurdami juos, naudojome patvarias detales, kurios iš tiesų atitinka aukščiausius pramonės standartus. Be to, mūsų 3B etapo („T4i“) reikalavimus tenkinantis „EcoMAX“ variklis yra itin efektyvus, nes veikdamas nedideliu greičiu užtikrina didelę sąsūką. Tačiau tai tėra tik dalis JS160W ratinių ekskavatorių privalumų.
 • 17737
   • OPERATORIAUS PATOGUMAS IR SAUG
   • PRAKTIŠKUMAS
   • PRODUKTYVUMAS IR EFEKTYVUMAS
   • TVIRTUMAS
   • JCB JS160W ratinius ekskavatorius specialiai sukūrėme taip, kad jie būtų patogūs, saugūs, ergonomiški, paprasti ir pasižymėtų intuityviu valdymu. Visos šios savybės yra labai naudingos visiems 360 ekskavatorių operatoriams, tačiau jums jos yra dar naudingesnės, nes paprastas eksploatavimas užtikrina aukštą produktyvumo lygį. Apsaugota strėlė ir kaušo galai apsaugo jūsų mašiną nuo smūginės apkrovos ir užtikrina dar didesnį operatoriaus patogumą, tuo tarpu 6 klampiosios guminės detalės sumažina triukšmo ir vibracijos lygį. 70:30 priekinio lango pertvara užtikrina aiškų priekinį matomumą, o didelis lakštinio stiklo stogo langas leidžia šio 17 tonų ekskavatoriaus operatoriui mėgautis išskirtiniu įvairiapusiu matomumu Kad viskas būtų tinkamai kontroliuojama, JCB JS160W ratiniai ekskavatoriai pasižymi subalansuotu srautu ir elektroniniu arba hidrauliniu būdu valdoma stabdymo sistema. Funkciniai jungikliai yra lengvai pasiekiami, be to, šiose mašinose yra įrengti šildytuvo ir klimato valdymo pultai, tuo tarpu šoninis įrenginys gali būti naudojamas kaip imobilizatoriaus kodų rinkiklis.
   • JCB JS160W ratinius ekskavatorius specialiai sukūrėme taip, kad jie pasižymėtų nedideliu techninės priežiūros poreikiu ir paprasta technine apžiūra. Dėl šių savybių jie yra lengviau prieinami, efektyvesni ir labai produktyvūs. Gaubtai turi specialius amortizacinius cilindrus, todėl juos paprasta atidaryti ir uždaryti, o siekdami užtikrinti tinkamą prieigą, įrengėme didelius ir plačius techninei priežiūrai pritaikytus skyrius. Kas 1.000 valandų sutepama strėlė ir kaušas bei 5.000 valandų eksploatuojama alyva užtikrina minimalų šių 360 ekskavatorių prastovų skaičių. Be to, JS160W 17 tonų svorio ekskavatoriaus tepimo taškai yra įrengti per vidurį, todėl užtikrinama saugi ir paprasta prieiga prie ašių. Taip pat ir filtrai (variklio alyvos, hidraulinės alyvos ir degalų). Kadangi jos yra įrengtos viena šalia kitos, JS160W ratinio ekskavatoriaus variklio radiatorių, hidraulinį aušintuvą ir tarpinį aušintuvą galima apžiūrėti atskirai, be to, juos labai paprasta išvalyti.
   • Dabar kaip niekad svarbu taupyti pinigus ir laiką, todėl būtent dėl šių priežasčių JCB JS160W ratiniai ekskavatoriai sukurti taip, kad padėtų tinkamai išnaudoti abu šiuos dalykus. Veikdamas nedideliu greičiu, mūsų 3B etapo („T4i“) reikalavimus tenkinantis JCB „EcoMAX“ variklis užtikrina didelę sąsūką ir aukštą efektyvumo lygį. Dėl 105 kN plėšimu pasižyminčio kaušo JS160W ekskavatorius užtikrina nepriekaištingą produktyvumą, o speciali, JS asortimentui pritaikyta, greito sukabinimo sistema pagreitina ir palengvina priedų keitimą. Intuityvi daugiafunkcė sistema leidžia vienu metu tolygiai ir greitai judėti bei atlikti kasimo darbus, o keturi darbo valdymo režimai leidžia JS160W 17 tonų ekskavatorių operatoriams pritaikyti jų našumą prie darbo sąlygų. „Auto“, „Economy“, „Precision“ ir „Lifting“ režimai pasižymi labai skirtingomis optimizuojančiomis funkcijomis.
   • Prieš įsigydami ratinį ekskavatorių, turite žinoti, kad jie susidoros su visais jiems pavestais darbais. Laimei, galingumas ir patvarumas JCB JS160W yra įprastos savybės. Siekdami užtikrinti ilgą šių ekskavatorių eksploatavimo laikotarpį, atliekame baigtinių elementų analizę ir išbandome jų įrengimus bei patvarumą. Sutvirtinta JCB JS160W strėlė ir kaušas yra pagaminti iš iš tempimui atsparaus plieno, o viengubos vyniotuvo ir vidinės slopintuvo plokštės užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį. Labai tvirta JS160W 17 tonų ekskavatoriaus važiuoklė yra visiškai uždara ir visapusiškai suvirinta, todėl užtikrina ilgalaikį patvarumą net ir dirbant pačius sudėtingiausius darbus, o patvarus viršutinis rėmas užtikrina maksimalų patvarumą ir sutvirtinimą. Revolverinė JS160W ratinių ekskavatorių galvutė yra privirinta tiek prie viršutinio, tiek prie apatinio važiuoklės rėmo, o tvirtos ir patvarios durys užtikrina dar didesnį tvirtumą.

Panašios prekės

Ekskavatorius ratinis HYDRADIG 110W, JCBEkskavatorius ratinis JS145W, JCBEkskavatorius ratinis JS160W, JCBEkskavatorius ratinis JS20MH, JCBEkskavatorius ratinis JS175W, JCBEkskavatorius ratinis JS200W, JCB
ModelisEkskavatorius ratinis HYDRADIG 110W, JCBEkskavatorius ratinis JS145W, JCBEkskavatorius ratinis JS160W, JCBEkskavatorius ratinis JS20MH, JCBEkskavatorius ratinis JS175W, JCBEkskavatorius ratinis JS200W, JCB
Prekės kodasHD110W&JCBJS145W&JCBJS160W&JCBJS20MH&JCBJS175W&JCBJS200W&JCB
Variklio galia81 kW93 kW93 kW93 kW129 kW129 kW
Mašinos svoris11457 kg17004 kg17612 kg20720 kg17685 kg22718 kg
Važiavimo greitis40 km/h33,5 km/h28,4 km/h25 km/h30 km/h30 km/h
Maksimalus kasimo gylis4410 mm5930 mm6100 mm2893 mm6100 mm6475 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.