NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
aaaaaaa_icon_hydradig

Ekskavatorius ratinis HYDRADIG 110W, JCB

HD110W&JCB , B
 • Apžiūrėkite visus keturis ratus
 • Greita techninė apžiūra, atliekama patogiai stovint ant žemės
 • Stabilus 40 km/val. važiavimo keliu greitis
 • 1.000 kg krovinio svoris, naudojant maksimalų siekį
 • 4 m nesiekiantis sukimosi spindulys
 • Pats geriausias įrankių perkėlimo įrenginys
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 81 kW
  • Mašinos svoris: 11457 kg
  • Važiavimo greitis: 40 km/h
  • Maksimalus kasimo gylis: 4410 mm
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB „Hydradig 110W“ yra pirmasis tikras specialiai visai kitaip kurtas ratinis ekskavatorius. Tokiu būdu mums pavyko sukurti inžinerijos šedevrą. Nustūmėme visus kompromisus į šalį, todėl esame pirmieji, perkėlę variklį, bakus ir kitus papildomus įrenginius į važiuoklę. Dėl šios priežasties JCB „Hydradig 110W“ pasižymi pačiu geriausiu matomumu, stabilumu, manevringumu, mobilumu ir technine apžiūra. Visos JCB „Hydradig 110W“ ekskavatoriaus detalės išsiskiria savo naujoviškumu. Paskaitykite, kaip atitinkamos funkcijos ir jų teikiami privalumai pakeis tiek jūsų, tiek pramonės darbo stilių.
 • jcb-hydradig-110w-01
   • DIDŽIAUSIAS MOBILUMAS
   • DIDŽIAUSIAS STABILUMAS
   • GERIAUSIAS MANEVRINGUMAS
   • GERIAUSIAS MATOMUMAS
   • GREIČIAUSIAI ATLIEKAMA TECHNIN
   • Pasaulyje, kuriame laikas yra neatsiejamas nuo pinigų, didžiausias, 40 km/val. siekiantis, greitis ir bepakopė „T4i“ 81 kW „EcoMAX“ variklio transmisija suteikia jums galimybę greičiau ir patogiau pasiekti reikiamą vietą. Be to, šio ekskavatoriaus transportavimui nereikia samdyti ar pirkti sunkvežimio. 3 mobilumo režimai suteikia operatoriui galimybę pritaikyti JCB „Hydradig 110W“ ekskavatorių bet kokiems darbams. Važiavimo magistrale režimas atskiria viršutinę konstrukciją ir suteikia galimybę važiuoti iki 40 km/val. greičiu, darbo vietos režimas suteikia galimybę naudoti visas hidraulines funkcijas, bet apriboja mašinos greitį iki 20 km/val., tuo tarpu lėto slinkimo režimas atliekant didžiausio tikslumo reikalaujančius darbus iki tam tikro lygio apriboja mašinos greitį. 3,5 T tempiamąja galia pasižymintis priekabos sukabinimo mechanizmas ir JCB taikomos garantijos suteikia jums galimybę naudoti darbo vietoje visus turimus priedus (priklauso nuo vietos įstatymų ir kitų teisės aktų), tuo tarpu standartiškai įrengiama „Auto idle“ funkcija mašinos varikliui veikiant tuščiąja eiga, sumažina sūkių skaičių ir tokiu būdu padeda taupyti degalus. Dėl visų šių savybių JCB „Hydradig 110W“ geriausiai atlieka jam pavestus darbus.
   • Dirbant mieste, saugumas tampa vis svarbesniu aspektu. Kai kraunama iš šono ar atliekami kasimo ar kėlimo darbai, lyginant su panašiais tradiciniais konkurentų ekskavatoriais, JCB „Hydradig 110W“ pasižymi geriausiu klasėje stabilumu. Visa tai leidžia užtikrinti minimali, vos 120 mm siekianti, galinės dalies amplitudė. Variklis ir dvisluoksniai bakai yra pritvirtinti prie plieninių važiuoklių, todėl užtikrinamas žemesnis svorio centras. 50:50 svorio paskirstymas tarp ašių taip pat leido gerokai sumažinti mašinos siūbavimą važiuojant. Keliant medžiagas ar perkeliant jas iš vienos vietos į kitą, anksčiau minėtos savybės suteikia operatoriui daugiau pasitikėjimo ir užtikrina produktyvesnį darbą, be to, užtikrina neprilygstamą mašinos stabilumą važiuojant keliu. Dėl visų šių savybių JCB „Hydradig 110W“ užtikrina patį stabiliausią darbą.
   • Net ir labiausiai apribotose miesto vietose standartiškai įrengta 4 ir 2 varomųjų ratų bei keltuvo valdymo sistema palengvina ekskavatoriaus valdymą ir suteikia galimybę dirbti siauro ploto vietose dirbti kur kas saugiau, nei kada nors anksčiau. Geriausias klasėje 4 m nesiekiantis sukimosi spindulys suteikia galimybę patogiai važiuoti viena kelio juosta, tuo tarpu atbulinės eigos funkcija dirbant vienoje kelio juostoje leidžia galinę mašinos dalį naudoti kaip priekinę. Mažesnis priekinės dalies judėjimas ir minimali, vos 120 mm galinės dalies amplitudė suteikia galimybę dirbti arčiau sienų, tuo tarpu „Kingpost“ užtikrina, kad nekeldami kompromisų stabilumui, galėsite atlikti lygiagretaus kasimo veiksmus. Šios savybės padidina ekskavatoriaus universalumą ir produktyvumą, todėl JCB „Hydradig 110W“ yra pirmasis šiuolaikiniame mieste dirbantis ekskavatorius.
   • Šiandieniniame pasaulyje, kur plotas vaidina labai svarbų vaidmenį, kompaktiški matmenys ir įvairiapusis matomumas tampa vis svarbesniais. JCB „Hydradig 110W“ suteikia galimybę mėgautis įvairiapusiu matomumu ir visus keturis ratus matyti patogiai sėdint operatoriaus sėdynėje, įskaitant ir 1 m žemės perimetrą aplink mašiną. 81 kw „T4i EcoMAX“ variklis ir kitos detalės yra įrengti važiuoklėje, o radikaliai sumažinus atsvarą, galinės ekskavatoriaus dalies amplitudė tesiekia 120 mm. Šios savybės suteikia operatoriui galimybę stabilizatorius, buldozerį ir priekabos sukabinimo mechanizmą stebėti neišlipant iš kabinos ir nepasukus mašinos. Dėl žemai įrengtų langų ir atskirai įsigyjamų darbinių šviesos diodų žibintų JCB „Hydradig“ yra pirmasis paprastesnį ir saugesnį darbą siaurose ir apribotose vietose tiek naktį, tiek dieną užtikrinantis ekskavatorius.
   • Didesnius poreikius keliančiame pasaulyje, kur pagrindinį vaidmenį vaidina produktyvumas, labai svarbu, kad būtų galima greitai ir lengvai atlikti visus patikros darbus. Dėl patogiai stovint ant žemės pasiekiamų kasdienės patikros taškų ir degalų bakų pildymo angų nereikia lipti ant viršutinės ekskavatoriaus konstrukcijos. Kas 500 valandų atliekami kasimo dalies galo, buldozerio ir stabilizatoriaus tepimo taškai padeda užtikrinti minimalų prastovų skaičių, be to, ekskavatoriuje standartiškai yra įrengta 500, 1.000 ir 1.500 valandų alyvos ir filtrų apžiūros detalių pakuotė. JCB „Hydradig 110W“ galią tiekia 81 kw JCB „EcoMAX“ variklis, kuris nenaudoja išmetamų teršalų apdorojimo sistemų, todėl užtikrina minimalias techninės apžiūros sąnaudas ir minimalų prastovų skaičių. Standartinė 5 metų „Livelink“ sutartis suteikia jums galimybę stebėti, kaip yra eksploatuojamos jūsų mašinos, ir sužinoti degalų sąnaudas bei mašinos buvimo vietą. O dėl klasėje pirmaujančio SAE koeficiento, kuris yra 33 % geresnis nei artimiausių konkurentų, JCB „Hydradig 110W“ sukūrėme taip, kad tai būtų pirmasis ekskavatorius, pasižymintis paprasta technine priežiūra.

Atsarginės detalės

Filtras kuro, T4, JCB

Filtras kuro, T4, JCB

Sandėlyje 37
81.6 €
StokkerPRO kaina 77.52 €
Filtras oro, išorinis, JCB

Filtras oro, išorinis, JCB

Sandėlyje 29
57.2 €
StokkerPRO kaina 54.34 €
Filtras oro, vidinis, JCB

Filtras oro, vidinis, JCB

Sandėlyje 19
65.1 €
StokkerPRO kaina 61.84 €
Filtro rinkinys Ad Blue), JCB

Filtro rinkinys Ad Blue), JCB

Sandėlyje 5+
131.9 €
StokkerPRO kaina 125.31 €
Filtras kabinos 3CX/4CX/HD, JCB

Filtras kabinos 3CX/4CX/HD, JCB

Sandėlyje 1
75.6 €
StokkerPRO kaina 71.82 €
Filtras kabinos, oro recirkuliacijos, JCB

Filtras kabinos, oro recirkuliacijos, JCB

Sandėlyje 1
115.51 €
StokkerPRO kaina 109.73 €
Filtras hidraulinis, bako, JCB

Filtras hidraulinis, bako, JCB

Sandėlyje 1
155.4 €
StokkerPRO kaina 147.63 €
Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Kuro filtras, nusodintuvas, JCB

Sandėlyje 10
46.5 €
StokkerPRO kaina 44.18 €
Parodyti daugiau

Panašios prekės

Ekskavatorius ratinis HYDRADIG 110W, JCBEkskavatorius ratinis JS145W, JCBEkskavatorius ratinis JS160W, JCBEkskavatorius ratinis JS20MH, JCBEkskavatorius ratinis JS175W, JCBEkskavatorius ratinis JS200W, JCB
ModelisEkskavatorius ratinis HYDRADIG 110W, JCBEkskavatorius ratinis JS145W, JCBEkskavatorius ratinis JS160W, JCBEkskavatorius ratinis JS20MH, JCBEkskavatorius ratinis JS175W, JCBEkskavatorius ratinis JS200W, JCB
Prekės kodasHD110W&JCBJS145W&JCBJS160W&JCBJS20MH&JCBJS175W&JCBJS200W&JCB
Variklio galia81 kW93 kW93 kW93 kW129 kW129 kW
Mašinos svoris11457 kg17004 kg17612 kg20720 kg17685 kg22718 kg
Važiavimo greitis40 km/h33,5 km/h28,4 km/h25 km/h30 km/h30 km/h
Maksimalus kasimo gylis4410 mm5930 mm6100 mm2893 mm6100 mm6475 mm
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.