NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_S_DMP_3T_3
3T Front Tip 2
3T Swivel Tip

Aikštelės savivartis 3T, JCB

3T&JCB , C
 • Patvarus 4 cilindrų 2,2 litrų talpos „Kubota“ V2203 variklis
 • Įvairioms darbo vietoms pritaikytas vidutinio dydžio savivarčių asortimentas
 • Galite rinktis dviejų skirtingų tipų konteinerius
 • Galimybė rinktis rankinę arba 4 varomųjų ratų hidrostatinę transmisiją
 • Dar geresnė konstrukcijos kokybė ir geriausias klasėje tvirtumas
 • Dvi naudingosios apkrovos parinktys: 3 arba 3,5 tonos
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 32,4 kW
  • Mašinos svoris: 2340 kg
  • Važiavimo greitis: 11,8 km/h
  • Konteinerio talpa: 1600 L
  • Bendra masė: 3000 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Vidutinio dydžio JCB 3T savivarčių asortimentas užtikrina didelį universalumą ir našumą bei pasižymi keliomis konfigūracijomis, kurios padeda užtikrinti, kad įsigysite būtent tokią mašiną, kokios norite. Yra galimybė rinktis vieną iš dviejų skirtingų konteinerių, be to, galite rinktis keturių varomųjų ratų hidrostatinę arba rankinę transmisiją. Be to, šie savivarčiai sukurti taip, kad užtikrintų ilgą eksploatavimo laikotarpį ir didelį, nuomos rinkos iššūkiams pritaikytą, tvirtumą. O prie viso to dar pridėjus nepriekaištingą patogumą, saugumą, techninę apžiūrą ir paprastą naudojimą, pastebėsite, kad JCB 3T statybvietėse naudojamas savivartis gali padidinti bet kokių darbų produktyvumą.
 • 3T Front Tip 2
   • AUKŠČIAUSIAS PRODUKTYVUMO LYGI
   • DU IŠVERTIMO BŪDAI
   • KOKYBIŠKA IR PATIKIMA KONSTRUK
   • PAPRASTAS EKSPLOATAVIMAS
   • SAUGA
   • Nedidelės eksploatavimo išlaidos, išskirtinai tvirta važiuoklės konstrukcija ir dar aukštesnės kokybės ergonominė sistema padės suprasti, kodėl JCB statybvietėms pritaikyti savivarčiai yra tokie populiarūs įvairiose statybvietėse, kuriose yra naudojami medžiagų perkėlimo ir išvertimo darbams atlikti. Vienu metu galėsite perkelti tiek medžiagų, kiek tik įmanoma, nes visi JCB statybvietėse naudojami savivarčiai pasižymi didele konteinerio talpa, nedideliu apsisukimo spinduliu, greitai atliekamais veiksmais ir nepaprastai efektyvia transmisija. „Kubota V2203“ variklis – tai patvarus, vandeniu aušinamas ir daugybe modernių savybių pasižymintis įrenginys, kuris padidina mašinos galingumą ir užtikrina didesnę sąsūką bei ekonomiškumą. Nepriekaištinga galios valdymo sistema padeda išlaikyti aukštą produktyvumo ir pelno lygį. Nepaisant to, kad didelė šios mašinos prošvaisa padeda jai važiuoti bekele ir visada išlaikyti vienodą patvarumą, 3T statybvietėms pritaikytas savivartis taip pat pasižymi žemu svorio centru, todėl užtikrinamas nepriekaištingas jo stabilumas. Dėl didelių svyravimo kampų šio savivarčio ratų ir žemės sąlytis dabar yra dar geresnis. Šios savybės užtikrina nepriekaištingą sukibimą, kuris pagerina mašinos našumą važiuojant bekele ir dar labiau padidina produktyvumą. Atsižvelgdami į darbų specifiką, galite rinktis 3 arba 3,5 tonos naudingąją apkrovą užtikrinantį modelį.
   • Per priekį medžiagas išverčiantis savivartis užtikrina paprastą ir tolygų didelio tūrio medžiagų pašalinimą. Siekdami užtikrinti patį didžiausią darbo vietoje naudojamos mašinos universalumą, pasisukantį galą turintys savivarčiai, prieš išverčiant medžiagas, gali pasukti krovinį į bet kurią mašinos pusę 90 laipsnių kampu. Dėl šių savybių šios mašinos gali būti naudojamos griovių užkasimui ir darbui riboto ploto vietose. Pasukamas galas turi aukštos kokybės sukamus žiedinius guolius, kurie užtikrina didelį darbo tikslumą ir tolygumą. Yra galimybė mėgautis dar didesniu 3T statybvietėms pritaikyto savivarčio pajėgumu; ši savybė padės užtikrinti dar didesnį galingumą ir našumą. Kad ir kurį modelį bepasirinktumėte, galite būti tikri, kad jis pasižymės nepriekaištinga, ne mažiau nei 1,5 m siekiančia, išvertimo iš aukštai prošvaisa. Be to, tvirta važiuoklė ir speciali konteinerio konstrukcija tiek kraunant, tiek iškraunant išlaiko tinkamą savivarčio stabilumą.
   • Gamindami naująjį JCB statybvietėse naudojamų savivarčių asortimentą, panaudojome didelę dalį savo patirties ir įvairių naujovių. Šie savivarčiai yra išskirtinai tvirti, patvarūs ir sukurti taip, kad susidorotų su visomis nuomos rinkos jiems keliamais iššūkiais. Tokie modernūs gamybos procesai, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai užtikrina pačią aukščiausią kokybę. Tikslaus apdorojimo metodai užtikrina aukštą tolerancijos lygį ir tikslią jūsų 3T savivarčio kaiščių ir įvorių vietą. Baigtinių elementų analizė ir įrangos bandymai užtikrina dar didesnę jūsų naujojo JCB statybvietėms pritaikyto savivarčio vertę, didesnį konstrukcinį tvirtumą ir patvarumą. O kad dirbti būtų dar patogiau, šaldomoje kameroje atlikti bandymai užtikrino, kad mašina užsives ir esant -15 °C temperatūrai. Tvirta, pažeidimams atspari šarnyrinė važiuoklė ir konteineriai padeda mašinai atlaikyti bet kokius iššūkius. Be to, kadangi ji juda ir svyruoja centrinėje dalyje, didelis tvirtumas ir patikimumas užtikrinami net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis pasižyminčiose darbo vietose. Dėl storų plieninių sienelių ir patvarių plieninių priekinių ir pagrindo plokščių JCB 3T savivarčio konteineris pasižymi klasėje pirmaujančiu tvirtumu.
   • JCB 3T statybvietėms pritaikytuose savivarčiuose yra įrengti paprasti ir aiškūs lengvai suprantami automobilinio tipo valdikliai ir tvarkingas prietaisų skydelis, be to,galima rinktis hidrostatinę arba rankinę transmisiją. Visos šios savybės užtikrina dar geresnę prieigą ir paprastesnį darbų atlikimą. 2 greičių hidrostatinė transmisija ir pastovi 4 varomųjų ratų sistema užtikrina tolygų, nepertraukiamą galios tiekimą, didelį važiavimo greitį, išskirtinį mašinos našumą važiuojant bekele, puikų sukibimą ir saugesnį darbą. Pasirenkama rankinė transmisija turi 3 degalų naudojimo ekonomiškumą pagerinančias važiavimo į priekį pavaras. Naudodami savivartį nuokalnėje, tikrai įvertinsite veikliųjų hidrostatinių stabdymo technologijų teikiamus privalumus. Kiekviena nuomojama mašina turi pasižymėti paprastai ir greitai atliekama technine apžiūra, todėl 3T JCB savivarčiai užtikrina išskirtinai paprastą patogiai stovint ant žemės atliekamą techninę apžiūrą, o kadangi tiek važiuoklė, tiek variklis yra uždari, užtikrinama maksimali prieiga prie visų taškų. Prie tvirtų vyrių pritvirtintą gaubtą galima dar labiau apsaugoti užspaudžiant jį nepriekaištingomis techninėmis savybėmis pasižyminčiais skląsčiais. Techninės priežiūros darbams pritaikytos šiame savivartyje įrengtos durys yra tokios didelės, kad užtikrina geriausią klasėje prieigą prie techninės priežiūros reikalaujančių taškų.
   • Siekdami, kad mūsų JCB 3T statybvietėse naudojami savivarčiai atitiktų Europoje taikomus reikalavimus, standartiškai įrengėme sulankstomą ROPS rėmą. Žarnos ir hidrauliniai elementai yra išmaniai išdėstyti taip, kad būtų maksimaliai apsaugoti nuo darbo vietoje gresiančių pažeidimų ir kad tuo pačiu juos būtų paprasta pasiekti bei atlikti jų techninę apžiūrą. Pasisukantį galą turinčias mašinas apsaugo tvirtas pasukamą galą blokuojantis prietaisas, kuris mašinai judant, laiko konteinerį tiesiai į priekį nukreiptoje padėtyje. Naudodami sulankstomą ROPS sistemos apsaugą, galite neabejoti, kad jūsų operatoriai bus visiškai saugūs. Be to, dėl šios savybės 3T savivartį kur kas paprasčiau transportuoti.

Panašios prekės

Aikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
ModelisAikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
Prekės kodas1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Variklio galia15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Mašinos svoris1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Važiavimo greitis7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Konteinerio talpa450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Bendra masė1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.