NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_1T High Tip
1T Front Tip
1T High Swivel

Aikštelės savivartis 1T, JCB

1T&JCB , C
 • Tvirtas 3 cilindrų 0,9 litrų talpos „Kubota“ D905 variklis
 • Puikiai statybvietėms pritaikytas savivartis
 • Galite rinktis vieną iš dviejų tipų konteinerių
 • Paprasta naudoti hidrostatinė transmisija
 • Dar geresnė konstrukcijos kokybė ir geriausias klasėje konteinerio tvirtumas
 • Itin ergonomiškas ir saugus naudoti
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 15,5 kW
  • Mašinos svoris: 1350 kg
  • Važiavimo greitis: 7 km/h
  • Konteinerio talpa: 450 L
  • Bendra masė: 1000 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Sukurtas taip, kad susidorotų su visais nuomos rinkoje kylančiais iššūkiais, šis universalus mažas JCB 1T statybvietėse naudojamas savivartis pagamintas naudojant tvirtas detales ir nuodugnius gamybos procesus. Tai pačių mažiausių mūsų siūlomų savivarčių klasė, tačiau šie savivarčiai yra itin produktyvūs ir gali būti naudojami su dviem skirtingais konteineriais, kurie padeda pritaikyti mašiną skirtingiems darbams. O siekdami užtikrinti dar didesnį produktyvumą, pasirūpinome, kad JCB statybvietėse naudojami savivarčiai būtų kuo patogesni ir intuityvesni, ir tokiu būdu užtikrintų, kad operatoriai galėtų visą dėmesį sutelkti į atliekamą darbą. Be to, jie yra itin saugūs ir pasižymi paprasta valdymo sistema.
 • 1T Front Tip
   • AUKŠČIAUSIAS PRODUKTYVUMO LYGI
   • DU IŠVERTIMO BŪDAI
   • KOKYBIŠKA IR PATIKIMA KONSTRUK
   • PAPRASTAS EKSPLOATAVIMAS
   • SAUGA
   • Puikiai tinka apriboto ploto vietoms, pavyzdžiui, kai atliekami namų statybų ar parkų formavimo darbai, nes JCB 1T savivartis yra pajėgus supilti atliekas ir į standartinius konteinerius. Be to, 1THT galima įrengti siaurus ratus ir padangas, tokiu būdu pritaikant jį pravažiavimui pro standartinius 1 m tarpdurius. Vienu metu galėsite perkelti tiek medžiagų, kiek tik įmanoma, nes visi JCB statybvietėse naudojami savivarčiai pasižymi didele konteinerio talpa, nedideliu apsisukimo spinduliu, greitai atliekamais veiksmais ir nepaprastai efektyvia transmisija. „Kubota D905“ variklis – tai patvarus, vandeniu aušinamas ir daugybe modernių savybių pasižymintis įrenginys, kuris padidina mašinos galingumą ir užtikrina didesnę sąsūką bei ekonomiškumą. Nepriekaištinga galios valdymo sistema padeda išlaikyti aukštą produktyvumo ir pelno lygį. Nepaisant to, kad didelė šios mašinos prošvaisa padeda jai važiuoti bekele ir visada išlaikyti vienodą patvarumą, 1T statybvietėms pritaikytas savivartis taip pat pasižymi žemu svorio centru, todėl užtikrinamas nepriekaištingas jo stabilumas. Dėl didelių svyravimo kampų šio savivarčio ratų ir žemės sąlytis dabar yra dar geresnis. Šios savybės užtikrina nepriekaištingą sukibimą, kuris pagerina mašinos našumą važiuojant bekele ir dar labiau padidina produktyvumą.
   • Per priekį medžiagas išverčiantis savivartis užtikrina paprastą ir tolygų didelio tūrio medžiagų pašalinimą. Kad ir kurį modelį bepasirinktumėte, galite būti tikri, kad jis pasižymės nepriekaištinga, ne mažiau nei 1,5 m siekiančia, išvertimo iš aukštai prošvaisa. Be to, tvirta važiuoklė ir speciali konteinerio konstrukcija tiek kraunant, tiek iškraunant išlaiko tinkamą jūsų JCB statybvietėms pritaikyto savivarčio stabilumą.
   • Gamindami naująjį JCB statybvietėse naudojamų savivarčių asortimentą, panaudojome didelę dalį savo patirties ir įvairių naujovių. Šie savivarčiai yra išskirtinai tvirti, patvarūs ir sukurti taip, kad susidorotų su visomis nuomos rinkos jiems keliamais iššūkiais. Tokie modernūs gamybos procesai, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai užtikrina pačią aukščiausią kokybę. Tikslaus apdorojimo metodai užtikrina aukštą tolerancijos lygį ir tikslią jūsų 1T savivarčio kaiščių ir įvorių vietą. Baigtinių elementų analizė ir įrangos bandymai užtikrina dar didesnę jūsų naujojo JCB statybvietėms pritaikyto savivarčio vertę, didesnį konstrukcinį tvirtumą ir patvarumą. O kad dirbti būtų dar patogiau, šaldomoje kameroje atlikti bandymai užtikrino, kad mašina užsives ir esant -15 °C temperatūrai. Tvirta, pažeidimams atspari šarnyrinė važiuoklė ir konteineriai padeda mašinai atlaikyti bet kokius iššūkius. Be to, kadangi ji juda ir svyruoja centrinėje dalyje, didelis tvirtumas ir patikimumas užtikrinami net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis pasižyminčiose darbo vietose. Dėl storų plieninių sienelių ir patvarių plieninių priekinių ir pagrindo plokščių JCB 1T savivarčio konteineris pasižymi klasėje pirmaujančiu tvirtumu.
   • JCB 1T statybvietėms pritaikytuose savivarčiuose yra įrengti paprasti ir aiškūs lengvai suprantami automobilinio tipo valdikliai ir tvarkingas prietaisų skydelis, be to, mašinoje nėra naudojama nei pavarų perjungimo svirtis, nei sankabos pedalas. Visos šios savybės užtikrina dar patogesnę prieigą ir paprastesnį eksploatavimą bei naujiems operatoriams pritaikytas greito mokymosi galimybes. Hidrostatinė transmisija užtikrina tolygų, nepertraukiamą galios tiekimą, didelį važiavimo greitį, išskirtinį mašinos našumą važiuojant bekele, puikų sukibimą ir saugesnį darbą. Naudodami savivartį nuokalnėje, tikrai įvertinsite veikliųjų hidrostatinių stabdymo technologijų teikiamus privalumus. Kiekviena nuomojama mašina turi pasižymėti paprastai ir greitai atliekama technine apžiūra, todėl 1T JCB savivarčiai užtikrina išskirtinai paprastą patogiai stovint ant žemės atliekamą techninę apžiūrą, o kadangi tiek važiuoklė, tiek variklis yra uždari, užtikrinama maksimali prieiga prie visų taškų. Prie tvirtų vyrių pritvirtintą gaubtą galima dar labiau apsaugoti užspaudžiant jį nepriekaištingomis techninėmis savybėmis pasižyminčiais skląsčiais. Techninės priežiūros darbams pritaikytos šiame savivartyje įrengtos durys yra tokios didelės, kad užtikrina geriausią klasėje prieigą prie techninės priežiūros reikalaujančių taškų.
   • Siekdami, kad mūsų JCB 1T statybvietėse naudojami savivarčiai atitiktų Europoje taikomus reikalavimus, standartiškai įrengėme sulankstomą ROPS rėmą. Žarnos ir hidrauliniai elementai yra išmaniai išdėstyti taip, kad būtų maksimaliai apsaugoti nuo darbo vietoje gresiančių pažeidimų ir kad tuo pačiu juos būtų paprasta pasiekti bei atlikti jų techninę apžiūrą. Galite įsigyti ir specialųjį pakeliamą siaurą savivartį, kuris užtikrina dar geresnę prieigą prie tam tikrų vietų, didesnį manevringumą ir įvairesnes transportavimo galimybes. Naudodami sulankstomą ROPS sistemos apsaugą, galite neabejoti, kad jūsų operatoriai bus visiškai saugūs. Be to, dėl šios savybės 1T savivartį kur kas paprasčiau transportuoti.

Panašios prekės

Aikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
ModelisAikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
Prekės kodas1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Variklio galia15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Mašinos svoris1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Važiavimo greitis7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Konteinerio talpa450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Bendra masė1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.