NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_10T Front Tip
SIte Dumper Assembly line
SIte Dumper engine bay

Aikštelės savivartis 10T, JCB

10T&JCB , C
 • JCB 4x4 „Powershift“ transmisija ir nuolatinė 4 varomųjų ratų sistema
 • Dar geresnė konstrukcijos kokybė ir geriausias klasėje tvirtumas
 • Pats produktyviausias tvirtas savivartis
 • Itin ergonomiškas ir saugus naudoti


TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 55 kW
  • Mašinos svoris: 0
  • Važiavimo greitis: 14,7 km/h
  • Konteinerio talpa: 4128 L
  • Bendra masė: 10000 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB 10T yra pats didžiausias mūsų asortimento savivartis, todėl užtikrina patį didžiausią medžiagų tvarkymo našumą. Nepaisant to, šis savivartis turi pastovią paprastą naudoti 4 greičių keturių varomųjų ratų galią perskirstančią transmisiją, todėl visai paprasta valdyti šią mašiną. Be to, šis savivartis yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų visus nuomos rinkos keliamus iššūkius. Net nereikia minėti, kad šis savivartis taip pat užtikrina nepriekaištingą patogumą, saugumą ir techninę priežiūrą bei paprastą eksploatavimą, dėl kurių šis savivartis yra pats produktyviausias mūsų asortimento modelis.
 • SIte Dumper Assembly line
   • AUKŠČIAUSIAS PRODUKTYVUMO LYGI
   • DIDELIO KIEKIO IŠVERTIMAS
   • KOKYBIŠKA IR PATIKIMA KONSTRUK
   • PAPRASTAS EKSPLOATAVIMAS
   • SAUGA
   • Nedidelės eksploatavimo išlaidos, išskirtinai tvirta važiuoklės konstrukcija ir dar aukštesnės kokybės ergonominė sistema padės suprasti, kodėl JCB statybvietėms pritaikyti savivarčiai yra tokie populiarūs įvairiose statybvietėse, kuriose yra naudojami medžiagų perkėlimo ir išvertimo darbams atlikti. Vienu metu galėsite perkelti tiek medžiagų, kiek tik įmanoma, nes visi JCB statybvietėse naudojami savivarčiai pasižymi didele konteinerio talpa, nedideliu apsisukimo spinduliu ir nepaprastai efektyvia transmisija. JCB „EcoMAX“ variklis – tai patvarus, vandeniu aušinamas ir daugybe modernių savybių pasižymintis įrenginys, kuris padidina mašinos galingumą ir užtikrina didesnę sąsūką bei ekonomiškumą. Nepriekaištinga galios valdymo sistema padeda išlaikyti aukštą produktyvumo ir pelno lygį. Nepaisant to, kad didelė šios mašinos prošvaisa padeda jai važiuoti bekele ir visada išlaikyti vienodą patvarumą, 10T statybvietėms pritaikytas savivartis taip pat pasižymi žemu svorio centru, todėl užtikrinamas nepriekaištingas jo stabilumas. Dėl didelių svyravimo kampų šio savivarčio ratų ir žemės sąlytis dabar yra dar geresnis. Šios savybės užtikrina nepriekaištingą sukibimą, kuris pagerina mašinos našumą važiuojant bekele ir dar labiau padidina produktyvumą.
   • Per priekį medžiagas išverčiantis savivartis užtikrina paprastą ir tolygų didelio tūrio medžiagų pašalinimą. Yra galimybė mėgautis dar didesniu 10T statybvietėms pritaikyto savivarčio pajėgumu; ši savybė padės užtikrinti dar didesnį galingumą ir našumą. Išvertimo iš aukštai prošvaisa viršija 1,5 m. Be to, tvirta važiuoklė ir speciali konteinerio konstrukcija tiek kraunant, tiek iškraunant išlaiko tinkamą savivarčio stabilumą.
   • Gamindami naująjį JCB statybvietėse naudojamų savivarčių asortimentą, panaudojome didelę dalį savo patirties ir įvairių naujovių. Šie savivarčiai yra išskirtinai tvirti, patvarūs ir sukurti taip, kad susidorotų su visomis nuomos rinkos jiems keliamais iššūkiais. Tokie modernūs gamybos procesai, kaip roboto atliekami apdorojimo darbai, tikslios dažymo technologijos ir pažangūs surinkimo būdai užtikrina pačią aukščiausią kokybę. Tikslaus apdorojimo metodai užtikrina aukštą tolerancijos lygį ir tikslią jūsų 10T savivarčio kaiščių ir įvorių vietą. Baigtinių elementų analizė ir įrangos bandymai užtikrina dar didesnę jūsų naujojo JCB statybvietėms pritaikyto savivarčio vertę, didesnį konstrukcinį tvirtumą ir patvarumą. O kad dirbti būtų dar patogiau, šaldomoje kameroje atlikti bandymai užtikrino, kad mašina užsives ir esant -15 °C temperatūrai. Tvirta, pažeidimams atspari šarnyrinė važiuoklė ir konteineriai padeda mašinai atlaikyti bet kokius iššūkius. Be to, kadangi ji juda ir svyruoja centrinėje dalyje, didelis tvirtumas ir patikimumas užtikrinami net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis pasižyminčiose darbo vietose. Dėl storų plieninių sienelių ir patvarių plieninių priekinių ir pagrindo plokščių JCB 10T savivarčio konteineris pasižymi klasėje pirmaujančiu tvirtumu.
   • JCB 10T statybvietėse naudojamuose savivarčiuose yra įrengti paprasti ir aiškūs lengvai suprantami automobilinio tipo valdikliai ir tvarkingas prietaisų skydelis. Visos šios savybės užtikrina dar geresnę prieigą ir paprastesnį darbų atlikimą. 4 greičių „Powershuttle“ transmisija ir pastovi 4 varomųjų ratų sistema užtikrina tolygų, nepertraukiamą galios tiekimą, didelį važiavimo greitį, išskirtinį mašinos našumą važiuojant bekele, puikų sukibimą ir saugesnį darbą. Kiekviena nuomojama mašina turi pasižymėti paprastai ir greitai atliekama technine apžiūra, todėl 10T JCB savivarčiai užtikrina išskirtinai paprastą patogiai stovint ant žemės atliekamą techninę apžiūrą, o kadangi tiek važiuoklė, tiek variklis yra uždari, užtikrinama maksimali prieiga prie visų taškų. Prie tvirtų vyrių pritvirtintą gaubtą galima dar labiau apsaugoti užspaudžiant jį nepriekaištingomis techninėmis savybėmis pasižyminčiais skląsčiais. Techninės priežiūros darbams pritaikytos šiame savivartyje įrengtos durys yra tokios didelės, kad užtikrina geriausią klasėje prieigą prie techninės priežiūros reikalaujančių taškų.
   • Siekdami, kad mūsų JCB 10T statybvietėse naudojami savivarčiai atitiktų Europoje taikomus reikalavimus, standartiškai įrengėme sulankstomą ROPS rėmą. Žarnos ir hidrauliniai elementai yra išmaniai išdėstyti taip, kad būtų maksimaliai apsaugoti nuo darbo vietoje gresiančių pažeidimų ir kad tuo pačiu juos būtų paprasta pasiekti bei atlikti jų techninę apžiūrą. Naudodami sulankstomą ROPS sistemos apsaugą, galite neabejoti, kad jūsų operatoriai bus visiškai saugūs. Be to, dėl šios savybės 10T savivartį kur kas paprasčiau transportuoti. Didelio našumo alyvoje panardinti su abiem ašimis susieti diskiniai stabdžiai užtikrina nepriekaištingą, nuo darbo sąlygų nepriklausančią, stabdymo galią.

Panašios prekės

Aikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
ModelisAikštelės savivartis 1T, JCBAikštelės savivartis 2T, JCBAikštelės savivartis 3T, JCBAikštelės savivartis 10T, JCBAikštelės savivartis 6T, JCBAikštelės savivartis 9T, JCB
Prekės kodas1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Variklio galia15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Mašinos svoris1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Važiavimo greitis7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Konteinerio talpa450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Bendra masė1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.