Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Sustabdykite drėgmę ir pavojingą grybelį su naujaisiais Master sausintuvais

02.02 2015 11:47

Aukštos kokybės šildytuvų ir sausintuvų gamintojas „Master Climate Solutions“ rinkai pristatė du naujus sausintuvų modelius: 
DH 752 ir DH 772. Šie prietaisai yra skirti reikliems klientams, kurie svarbiausiomis tokių prietaisų savybėmis įvardija pajėgumą ir patvarumą. Ši nauja sausintuvų serija kaip tik tiks atliekant darbus, susijusius su užtvindymo ir prasiskverbimo pasekmių šalinimu, statybos darbais bei bibliotekoms ar archyvams.

 


Svarbiausia tai, kad naujieji modeliai yra labai tvirti ir juos galima naudoti labai sudėtingomis sąlygomis. Jie taip pat pasižymi ergonomiškomis savybėmis. Vienas pagrindinių privalumų yra itin tvirtas metalinis rėmas, ratai ir rankena, leidžianti prietaisą patogiai pernešti į kitą vietą. Kita verta paminėti savybė yra veikimo laiko skaitiklis, praverčiantis statybinės įrangos nuomos atveju. Veikimo laiko ir energijos sunaudojimo kontrolė leidžia lengvai ir sąžiningai susitarti su mūsų klientais. 
 

  


Abejose prietaisuose yra sumontuoti drėgmėmačiai, tikrinantys santykinį drėgnumą. DH 752 modelio pajėgumai yra 46,7 l/24 val., jei aplinkos temperatūra yra 30°C, o santykinis drėgnumas – 80 proc. Kito modelio pajėgumai yra 72 l/24val., esant tokioms pat sąlygoms. Prietaise taip pat yra įdiegta bako pripildymo reguliavimo sistema. Bakui prisipildžius, sausintuvas automatiškai išsijungia. Dėl magnetinio griebtuvo, kuris laiko angą išėmus baką, pastarąjį ištuštinti yra labai greita ir paprasta. Vandenį taip pat galima išleisti ir pro žarną. 
 

  


Naujuose „Master“ sausintuvuose taip pat yra valdymo skydelis ir oro filtras, kurį galima lengvai išimti ir išvalyti. Dėl savo funkcionalumo DH 752 ir DH 772 modeliai ko gero taps rimtais konkurentais šiuo metu rinkoje esantiems sausintuvams. 

 

http://www.masterheaters.lt/​

Straipsniai

Visi straipsniai →
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google