Open MenuProduktų katalogasOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Naujiena Stokker įrankių centruose - Black&Decker elektriniai įrankiai

01.12 2016 10:52

Bendrovės ištakose stovėjo trys vyrai: Frederikas Stanley, Dunkanas Bleckas ir Alonzo Deckeris. Fredirikas Stanley 1843 metais atidarė nedideles dirbtuves Konektikuto valstijoje, kurioje gamino varžtus, vyrius ir kitus metalinius daiktus. Dunkanas Bleckas ir Alonzo Deckeris atidarė savo dirbtuves 1910 m. Baltimorėje, Merilendo valstijoje. Po 6 metų jie pakeitė pasaulį užpatentavę pirmąjį pasaulyje nešiojamą elektrinį įrankį. O jų įkurta inovatyvi kompanija keičia pasaulį iki šiol.

Sekančiais dešimtmečiais abi kompanijos augo lygiagrečiai, kol 2010 metais susijungė į bendrovę Stanley Black & Decker Inc. Gaminančią įrankius ir sprendimus gamybai, kurias pasitiki profesionalai ir mėgėjai visame pasaulyje.

Stanley Black & Decker yra didžiausia elektrinių, rankinių įrankių ir įrankių dėžių gamintoja pasaulyje. Populiariausi bendrovės prekiniai ženklai yra Stanley ir Black & Decker. Šiuo metu, Black & Decker gamina įrankius daugiausiai skirtus meistrams mėgėjams. Tarp kitų dalykų, bendrovė buvo pirmoji, kuri rinkoje pristatė akumuliatorinį gręžtuvą ir metalo pjūklą.

Įdomūs faktai:

Black & Decker vaidino svarbų vaidmenį 1971 metų NASA mėnulio ekspedicijoje. Imdami mėnulio paviršiaus mėginius, astronautai naudojo Black & Decker gręžtuvą.
Black & Decker tiekia 30 komponentų kiekvienam iPhone telefonui, tai reiškia 15 tūkst. vienetų kasdien.
Black & Decker tiekia 3500 kniedžių kiekvienam Range Rover Evoque aliuminio korpusui.

Black & Decker suvirintų ir inspektuotų naftos ir dujų vamzdynai apjuostų žemės paviršių.

 

Peržiūrėti BLACK & DECKER produktų asortimentą >>>

 

Straipsniai

Visi straipsniai
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
login-with-fb*login-with-google*
Nauja+registracija