NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kaip išsirinkti įrankių dėžę?

16.05 2017 16:45

Vis įsigydavote įvairių įrankių ir juos laikėte, kur papuola, bet jų susikaupė tiek daug, kad atėjo metas pagalvoti kaip juos tvarkingai laikyti? Įrankių dėžių asortimentas yra bene toks pat gausus kaip ir pačių įrankių. Vienos dėžės labiau tinka įrankiams laikyti garaže arba namų dirbtuvėje, kitos statybvietėje ar kitose vietose. Nuo šių metų įrankių centruose „Stokker“ siūlomas gerai žinomų įrankių dėžių „Stanley“ asortimentas. Pažvelkime, kokie yra pagrindiniai dėžių tipai ir kaip išsirinkti jums tinkamiausią įrankių dėžę.

Klasikinė įrankių dėžė.

Šios įrankių dėžės dažniausiai gaminamos iš plastiko kuris suteikia dėžėms lengvumo ir patogumo nešiotis, tačiau jos nėra tokios tvirtos kaip metalinės įrankių dėžės. Mes rekomenduojame rinktis dėžes su metaliniais užraktais, nes jų naudojimo laikas yra gerokai ilgesnis nei plastikinių. Tokia dėžė daugiausiai naudojama įrankiams iš objekto į objektą transportuoti, todėl nešiojant pilną įrankių dėžę, ergonomiška rankena tampa svarbiu privalumu.

Dauguma dėžių turi mažesnius skyrius, kuriuose patogu susidėti įrankius į jiems skirtas vietas. Taip pat galima pasirinkti nedideles dėžutes, stalčiukus mažiems įrankiams arba priedams laikyti. Be šito, dėžėje būtų efektyviam darbui trukdanti nuolatinė betvarkė.

Vanduo ir drėgmė nedera su įrankiais, ypač elektriniais. Dirbant tokiomis sąlygomis iš „Stanley“ asortimento rinkitės vandeniui atsparias dėžes. Ši dėžė ant dangčio turi tarpinę, kuri izoliuoja turinį nuo drėgmės. Įrankiai apsaugomi!

Metalinės dėžės labiau tinka darbui dirbtuvėse ir garažuose. Vis dėlto jei jūsų darbas mobilus, įvertinsite plastikinės dėžės lengvumą bei patogumą, tad greičiausiai pasirinksite tokio tipo dėžę. Tačiau metalinės įrankių dėžės yra nepralenkiamai patvarios. Jas naudosite daug metų, o gal net dešimtmečių.

Įrankių krepšiai

Meistrai, kuriems reikia nešiotis ilgus įrankius, tokius kaip rankinis pjūklas, dažnai renkasi įrankių krepšius. Juos lengva nešti ir jie yra patogūs. Krepšiuose paprastai telpa visi plaktukai, atsuktuvai, peiliai, kaltai, matavimo įrankiai ir dar daug statybose reikalingų dalykų. Gera idėja yra krepšį pripildyti įrankių, skirtų vienam darbo tipui atlikti, kad nereikėtų ant stogo temptis jums neprireiksiančių dalykų. 

Tokiuose krepšiuose įrankiai išsilaiko geriau nei dėžėse, nes kiekvienas įrankis turi savo tekstilinę kišenę.

Įrankių dėžės ant ratukų

Jei planuojate nešioti didesnius įrankius arba įrankiai netelpa įprasto dydžio dėžėse ar krepšiuose, ieškokite įrankių dėžių ant ratukų. Šios gali būti pakankamai didelės, kad jose tilptų gręžtuvai, įvairūs pjūklai ir kiti įrankiai. Teleskopinės rankenos  suteikia patogumo. Dažnai jos yra gaminamos su metalinėmis rankenomis. Šio tipo dėžės taip pat gali būti naudojamos įrankiams laikyti dirbtuvėse.

 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.