Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Istorija

Istorija

26.08 2015 10:18

Prekės ženklas „Stokker“ priklauso akcinei bendrovei „Mecro“. Visose Baltijos šalyse dirba 31 „Stokker“ prekės ženklo įrankių centrų. Firma „Mecro“ savo veiklą pradėjo 1991 metų pavasarį. Kompanija 100 proc. yra estiško kapitalo.

Mecro ir Stokker komercinės veiklos erdvėse

1991 metais mes pradėjome dirbti kartu su tokiomis tuo metu besiplėtojusiomis įmonėmis kaip „Hansapank“, BLRT, „Saku Õlletehas“, kurios šiuo metu yra Estijos verslo lyderės. Taigi mes buvome pirmieji, atsidarę banko sąskaitą „Hansapank“. Daugelį metų buvome geriausių Estijos įmonių šimtuke, o geriausias rezultatas buvo 8-oji šimtuko vieta 2007-aisiais. 2005 m. UAB „Mecro“ įsigijo vieną iš pirmaujančių įrankių pardavėjų Lietuvoje UAB „Technikonas“. Taip  susiformavo UAB „Mecro Technikonas“.

Darbuotojai

Jeigu 1991 metų pabaigoje pas mus dirbo 7 žmonės, tai 2016 metais darbuotojų skaičius Baltijos šalyse buvo daugiau nei 500. Galima sakyti, mūsų kolektyvas  vyriškas – daugiau kaip 90 proc. darbuotojų yra vyrai. Didžiosios mūsų komandos dalies darbo „Stokker“ stažas ne mažesnis nei 5 metai, o ketvirtadalio darbuotojų – daugiau nei 10 metų. Ši lojalumo apraiška slepia paprastą bendrą rodiklį: visi darbuotojai mažiau ar daugiau yra įrankių meistrai ir fanatikai – ir pardavimų vadybininkai, ir įrankių centro pardavėjai. Kai kurie darbuotojai laisvą laiką leidžia surinkinėdami motociklus, kiti atkuria raritetines mašinas, keletas turi savo dirbtuves.

Įrankių centrai

Pirmoji parduotuvė buvo atidaryta 1991 metais. Parduotuvės pavadinimas buvo „Mecro“, ji buvo 50 m2 ploto ir galėjo pasiūlyti 15 tiekėjų prekes. Šiuo metu bendras Baltijos šalių centrų plotas yra 20 000 m2, sandėlių – 9000 m2, o skirtingų pavadinimų prekių - daugiau nei 100 000. Iš viso 31 įrankių centras yra įsikūrę didžiausiuose Baltijos šalių miestuose. Centrų skaičius artimiausioje ateityje tik didės.

Stokker komanda

Mes - komanda. Darniai dirbantis kolektyvas jau nuo XX a. dešimtojo dešimtmečio rūpinasi Jums reikalingų darbo įrankių atranka ir puikios jų būklės palaikymu. Mūsų kolektyvo branduolys – vientisas ir stiprus, ir šias vertybes mes puoselėjame jau daugiau kaip 10 metų. Dauguma mūsų darbuotojų jau antrą dešimtmetį yra atsidavę mūsų komandos nariai. Firmos „Stokker“ darbuotojų branduolys - įrankių centrų konsultantai, klientų administratoriai, produktų vadybininkai, mechanikai, pagalbinis personalas ir kt. Kolektyvo nariai tiesiogiai su Jumis bendrauja, kreipdamiesi „Tu“. Patirtį ir žinias suvienijo tradicijos.

Kolektyvas dirba laikydamasis koncepcijos „Įrankis įrankiui nelygu“. Tai darbo įrankių, iš kurių kiekvienas vertas ypatingo dėmesio, naudotojams žinomas požiūris. Į mūsų koncepciją taip pat įtrauktas siekis mokytis, mūsų darbuotojų patirtis savarankiškai gaminant įrankius ir tikra meilė gerai pagamintam įrankiui. Bendradarbiavimas, patirtis ir pasirengimas Jums padėti – tai esminis patikimos, išmanančios ir mėgstančios įrankius komandos, kurios vardas TEAM STOKKER, apibūdinimas.

Žinios

Mūsų verslo pagrindas yra aukšto profesionalumo žinios. Svarbiausia mums – pasiūlyti klientui naudingą konsultaciją ir surasti geriausią sprendimą. Dėl šios priežasties jau daugelį metų mes rengiame daugybę pardavimo, produktų ir klientų aptarnavimo mokymų, kursų. Mūsų pardavimo ir aptarnavimo personalas yra reguliariai atestuojamas. Ypač populiarūs seminarai, per kuriuos dalyviai patys gali išbandyti įrangą. Seminaruose dalyvauja ir biurų darbuotojai – pavyzdžiui, moteriškam kolektyvui labai patinka suvirinimo cechas, kuriame galima užsiimti suvirinimu arba pjaustyti metalą plazma.. Naujų žinių ir metodikų troškimas labai didelis. Mes džiaugiamės, kad tarp meistrų išplito tokio pobūdžio patarimai: „Nori gero įrankio? Eik į „Stokker“, ten žmonės savo darbą išmano“.

Partneriai

Rinkdamiesi partnerius, nuo pat pradžių rėmėmės tais pačiais kriterijais: populiarumas ir pripažinimas visame pasaulyje, turtinga istorija ir kokybiškos produkcijos gamybos praktika, taip pat aukšto lygio prekių ženklai. Dabar mes esame daugiau nei 150 partnerių atstovai.

Pateikiame labiausiai žinomus prekių ženklus.

Automobilių sritis: „Valvoline“, „Tectyl“, „John Bean“, „Gedore“, „Dunlop“

Pramonė: „Lincoln Electric“, „Metabo“, „Kärcher“, „Pferd“, SDMO, „Ingersoll Rand“

Statybos mašinos ir įranga: JCB ‚Amman“, „Sandvik“

Žemės ūkio ir komunalinė technika "Kubota"

Mūsų klientai

Kviečiame į „Stokker“ visus, norinčiuosius ką nors daryti savo rankomis ir taip pasiekti geriausių rezultatų. Nesvarbu,  ar tai jaunųjų meistrų būrelis, ar laivų statyba, ar karyba. Vis dėlto dauguma mūsų klientų – tai įmonės, mūsų įrankius naudojančios savo pagrindinei veiklai, pageidaujamiems rezultatams pasiekti.

Konkurentai

Stokker įrankių centro koncepcija pasaulyje yra unikali, apimanti produktų spektrą nuo dailidės pieštuko iki kombainų bei ekskavatorių. Sunku įvardinti kompaniją, kuri galėtų konkuruoti su mumis pagal visą asortimentą. Vis dėlto yra kelios įmonės, kurios specializuojasi siauresnėje sferoje (tepalai, suvirinimo įranga, pneumatinė technika, miško ir sodo technika) ir sudaro rimtą konkurenciją atskirose Baltijos šalyse.

 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google
Darbo+r%C5%ABbams+ir+avalynei+40+POPUP