NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Pasiūlymai Ammann volams

02.03 2021 16:18

Reikia tvirto ir patikimo asfalto ir grunto volo? Atėjote į tinkamą vietą!

Siūlome dvi išskirtines volų serijas:
Du porinių būgnų volai: Ammann ARX 26 ir Ammann ARX 45  ning
Du grunto tankintuvai: Ammann ARS 70 ir Ammann ARS 110 HX

Trumpą ARX serijos būgninių volų pristatymą rasite ČIA.

Trumpą ARS serijos grunto tankintuvų pristatymą rasite ČIA.

Ammann yra žinomi visame pasaulyje dėl savo novatoriškų sprendimų, kokybės ir patikimumo.

Visus užsakytus volus gausite nedelsiant! 
 

Išsirinkite norimą Ammann volą: 

Patogu ir saugu

Porinių būgnų volas „Ammann“ „ARX 26 Light“ palengvina darbą ir matomumą šalia kliūčių. Vole yra naujoji lankstinė jungtis, kuri leidžia greitai ir paprastai reguliuoti būgną: pereiti nuo linijinės konfigūracijos prie kompensacinės konfigūracijos, itin naudingos dirbant arti kliūčių. Operatoriams reikia prižiūrėti tik vieną būgną, nes antrasis bus saugiu atstumu nuo kliūties. Esant našumo poreikiui atvirose vietose galima pasirinkti ir vienaeilio būgno nuostatą.

Darbas aplink kliūtis

Porinių būgnų volas „Ammann“ „ARX 45Light“ palengvina darbą ir matomumą šalia kliūčių. Vole yra lankstinė jungtis, kuri leidžia greitai reguliuoti būgną: pereiti nuo linijinės konfigūracijos prie kompensacinės konfigūracijos, naudingos dirbant arti kliūčių. Operatoriams reikia prižiūrėti tik vieną būgną, nes antrasis bus saugiu atstumu nuo kliūties. Esant našumo poreikiui
atvirose vietose galima rinktis ir vienaeilio būgno nuostatą

 

Kai manevringumas yra svarbiausia

Mažiausias grunto tankintuvas „Ammann“ ARS 70 yra vienas iš manevringiausių tankintuvų rinkoje. Jis yra 16 proc. trumpesnis nei ankstesni modeliai, be to, apsisukimo spindulys yra mažas: 2580 mm (101,6 col.). Dėl savo konstrukcijos mašina itin kompaktiška, todėl variklis, aušintuvai, skysčio talpyklos ir hidraulika yra įrengti variklio skyriuje. ARS 70 modelis taip pat pasižymi geresniu matomumu, degalų ekonomija ir aukštėjimo funkcija.

 

Puikiai dirba bet kuriame objekte

Kompaktiška grunto tankintuvų „Ammann“ ARS konstrukcija pagerina manevringumą ir lankstumą, todėl mašinos yra itin našios. Saugumas, padidintas naująja kabina, kuri operatoriui užtikrina matomumą 360° kampu ir kurioje patogiai įrengtas valdymo ekranas.
Patentuota išmanioji tankinimo sistema „ACEforce“ užtikrina nepriekaištingą tankinimo matavimą ir pasirenkamą dokumentaciją, pagerina našumą ir kokybę.Dėl didesnio išcentrinių jėgų diapazono mašina tobulai tinka daugeliui darbų su įvairioms medžiagoms.

 

 

Pavyko išsirinkti? Tuomet atėjo metas susisiekti su mumis:

 * Finansinė nuoma, pradinė įmoka - 20%, lizingo laikotarpis - 5 metai. Prie mėnesinių 2,9% palūkanų pridedamos 3 mėnesių „Euribor“ palūkanos. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Jei reikia, pasitarkite su pardavimų atstovu ar finansų ekspertu. Finansavimo sąlygos nėra privalomos ir gali keistis priklausomai nuo kredito sprendimo. Finansinių paslaugų teikėjas yra SIA „Citadele“ Estijos filialas. Pasiūlymas galioja iki 2021 m. gegužės 31 d.

 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
login-with-smartid*
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.