NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Ammann volai

09.04 2020 13:56

Reikia tvirto ir patikimo asfalto ir grunto volo?
Atėjote į tinkamą vietą!


Pristatome geriausius Aammann volų pasiūlymus. 
 

Išsirinkite norimą volą ir užsisakyte jau dabar:

Patogu ir saugu

Porinių būgnų volas „Ammann“ „ARX 26 Light“ palengvina darbą ir matomumą šalia kliūčių. Vole yra naujoji lankstinė jungtis, kuri leidžia greitai ir paprastai reguliuoti būgną: pereiti nuo linijinės konfigūracijos prie kompensacinės konfigūracijos, itin naudingos dirbant arti kliūčių. Operatoriams reikia prižiūrėti tik vieną būgną, nes antrasis bus saugiu atstumu nuo kliūties. Esant našumo poreikiui atvirose vietose galima pasirinkti ir vienaeilio būgno nuostatą.

Darbas aplink kliūtis

Porinių būgnų volas „Ammann“ „ARX 45Light“ palengvina darbą ir matomumą šalia kliūčių. Vole yra lankstinė jungtis, kuri leidžia greitai reguliuoti būgną: pereiti nuo linijinės konfigūracijos prie kompensacinės konfigūracijos, naudingos dirbant arti kliūčių. Operatoriams reikia prižiūrėti tik vieną būgną, nes antrasis bus saugiu atstumu nuo kliūties. Esant našumo poreikiui
atvirose vietose galima rinktis ir vienaeilio būgno nuostatą

 

Kai manevringumas yra svarbiausia

Mažiausias grunto tankintuvas „Ammann“ ARS 70 yra vienas iš manevringiausių tankintuvų rinkoje. Jis yra 16 proc. trumpesnis nei ankstesni modeliai, be to, apsisukimo spindulys yra mažas: 2580 mm (101,6 col.). Dėl savo konstrukcijos mašina itin kompaktiška, todėl variklis, aušintuvai, skysčio talpyklos ir hidraulika yra įrengti variklio skyriuje. ARS 70 modelis taip pat pasižymi geresniu matomumu, degalų ekonomija ir aukštėjimo funkcija.

 

Puikiai dirba bet kuriame objekte

Kompaktiška grunto tankintuvų „Ammann“ ARS konstrukcija pagerina manevringumą ir lankstumą, todėl mašinos yra itin našios. Saugumas, padidintas naująja kabina, kuri operatoriui užtikrina matomumą 360° kampu ir kurioje patogiai įrengtas valdymo ekranas.
Patentuota išmanioji tankinimo sistema „ACEforce“ užtikrina nepriekaištingą tankinimo matavimą ir pasirenkamą dokumentaciją, pagerina našumą ir kokybę.Dėl didesnio išcentrinių jėgų diapazono mašina tobulai tinka daugeliui darbų su įvairioms medžiagoms.

 

 

Pavyko išsirinkti? Tuomet atėjo metas susisiekti su mumis:

 


* Finansinė nuoma, pradinė įmoka - 20%, lizingo laikotarpis - 5 metai. Prie mėnesinių 2,9% palūkanų pridedamos 3 mėnesių „Euribor“ palūkanos. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Jei reikia, pasitarkite su pardavimų atstovu ar finansų ekspertu. Finansavimo sąlygos nėra privalomos ir gali keistis priklausomai nuo kredito sprendimo. Finansinių paslaugų teikėjas yra SIA „UniCredit Leasing“ Estijos filialas. Pasiūlymas galioja iki 2020 m. gegužės 31 d.

 

 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.