Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kauno Demo Dienoje buvo demontruojama profesionalių įrankių gausa

16.05 2016 11:32

Kauno Stokker įrankių centre rinkosi įrankių fanai, buvo demonstruojama pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, skanaujamas traškus Mako kumpis, diskutuojama apie įrankių privalumus ir naujoves. Kol Wiper vejos robotas ramiai sukosi aplinkui, susirinkusiųjų būrys pirmiausiai patraukė į naują mobilų darbo rūbų ir avalynės autobusą. Čia kiekvienas - tiek darbuotojas, tiek vadovas - galėjo pasimatuoti, išsirinkti ir užsisakyti drabužių sau ir savo kolegoms.

Meistrų šventėje buvo galima išmėginti vokiečių gamybos elektrinius įrankius Metabo, saugos priemones 3M, suvirinimo techniką Lincoln Electric ir Selco, santechnikos įrankius Rothenberger, dujines ir pneumatines viniakales Paslode bei valymo įrangą Karcher. Japonų gamintojai ECHO pristatė sodui skirtus profesionalius įrankius – krūmapjoves, grandininius pjūklus, pūstuvus. Skulptorius Virglijus Vaičiūnas susidomėjusiems pasakojo drožinėjimo ir pjovimo subtilybes.

Tikimės, kad profesionalių specialistų konsultacijos daugeliui suteikė žinių, kaip ir su kuo galima gerokai palengvinti savo profesinius darbus. Ne vieną patarimą galėsite rasti www.stokker.lt svetainės Videobloge.

Gegužės 25-27 dienomis kviečiame į tikrą įrankių mėgėjų šventę Klaipėdoje, Tauragėje ir Šiauliuose.

Nuotraukų galerija:

 

Produktai

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google