NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Lotos Oil
lotos.svg
Bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." - lyderė savo ūkio šakoje. Šiuo metu jai priklauso didesnė kaip 22 proc. rinkos dalis. LOTOS variklių alyvos yra pelniusios vairuotojų pripažinimą ne tik Lenkijoje, bet ir užsienio šalyse.
"LOTOS Oil Sp. z o.o." yra akcinė bendrovė. Ji taip pat yra "Capital Group Grupa" narė. Ši įmonių grupė užsiima naftos gavyba ir perdirbimu, taip pat platina ir parduoda įvairiausius naftos produktus.
Bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." komercinė veikla apima įvairių tepimo priemonių gamybą ir platinimą, įskaitant automobilines ir pramonines alyvas, tepalus, bazines alyvas, taip pat automobiliams skirtą kosmetiką ir chemines medžiagas.
Visas gamybos procesas atitinka Kokybės valdymo sistemos keliamus reikalavimus pagal standartą ISO 9001:2008. Be to, bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." gali didžiuotis jai išduotu kokybės valdymo sistemos pažymėjimu, liudijančiu atitiktį AQAP 2110 sistemos reikalavimams. Tai reiškia, kad bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." gaminiai atitinka NATO reikalavimus ir kriterijus, keliamus visiems tiekėjams, aprūpinantiems NATO pajėgas, ir bendrovėms, dirbančioms su jomis.
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.