DeWALT demo diena Stokker įrankių centre gegužės 18 d. Pasvalyje Stoties g. 32
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Lotos Oil
Bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." - lyderė savo ūkio šakoje. Šiuo metu jai priklauso didesnė kaip 22 proc. rinkos dalis. LOTOS variklių alyvos yra pelniusios vairuotojų pripažinimą ne tik Lenkijoje, bet ir užsienio šalyse.
"LOTOS Oil Sp. z o.o." yra akcinė bendrovė. Ji taip pat yra "Capital Group Grupa" narė. Ši įmonių grupė užsiima naftos gavyba ir perdirbimu, taip pat platina ir parduoda įvairiausius naftos produktus.
Bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." komercinė veikla apima įvairių tepimo priemonių gamybą ir platinimą, įskaitant automobilines ir pramonines alyvas, tepalus, bazines alyvas, taip pat automobiliams skirtą kosmetiką ir chemines medžiagas.
Visas gamybos procesas atitinka Kokybės valdymo sistemos keliamus reikalavimus pagal standartą ISO 9001:2008. Be to, bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." gali didžiuotis jai išduotu kokybės valdymo sistemos pažymėjimu, liudijančiu atitiktį AQAP 2110 sistemos reikalavimams. Tai reiškia, kad bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." gaminiai atitinka NATO reikalavimus ir kriterijus, keliamus visiems tiekėjams, aprūpinantiems NATO pajėgas, ir bendrovėms, dirbančioms su jomis.
 
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google