NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
Lotos Oil
6db6d34644b300a05deb51d51fe90e30.png
Bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." - lyderė savo ūkio šakoje. Šiuo metu jai priklauso didesnė kaip 22 proc. rinkos dalis. LOTOS variklių alyvos yra pelniusios vairuotojų pripažinimą ne tik Lenkijoje, bet ir užsienio šalyse.
"LOTOS Oil Sp. z o.o." yra akcinė bendrovė. Ji taip pat yra "Capital Group Grupa" narė. Ši įmonių grupė užsiima naftos gavyba ir perdirbimu, taip pat platina ir parduoda įvairiausius naftos produktus.
Bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." komercinė veikla apima įvairių tepimo priemonių gamybą ir platinimą, įskaitant automobilines ir pramonines alyvas, tepalus, bazines alyvas, taip pat automobiliams skirtą kosmetiką ir chemines medžiagas.
Visas gamybos procesas atitinka Kokybės valdymo sistemos keliamus reikalavimus pagal standartą ISO 9001:2008. Be to, bendrovė "LOTOS Oil Sp. z o.o." gali didžiuotis jai išduotu kokybės valdymo sistemos pažymėjimu, liudijančiu atitiktį AQAP 2110 sistemos reikalavimams. Tai reiškia, kad bendrovės "LOTOS Oil Sp. z o.o." gaminiai atitinka NATO reikalavimus ir kriterijus, keliamus visiems tiekėjams, aprūpinantiems NATO pajėgas, ir bendrovėms, dirbančioms su jomis.
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
OK